Гледате ли "Горещо" в момента?Събрали са се..

  • 2 123
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 070
...най-известните тв водещи жени и ще избират мъж на годината. Засега са доникъде...

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 23:55 от deshtovidi

# 1
  • Мнения: 7 186
А, мерси че ме подсети да превключа Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 070
и е много приятно да ги гледаш всичките събрани накуп на едно място... засега номинират само журналисти..много странно

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Марта не се нахрани май ще пропусне гласуването  Crazy

# 4
  • Мнения: 2 070
А Михнева се държи като класната...
Миглена Ангелова още не се обажда много, скрита лимонка...
Очаквам сега и Ники Кънчев да номинират...
Лора Крумова добре ги резюмира нещата...

# 5
  • Мнения: 2 070
А къде е Гала? Липсва ми в компанията...

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Май от Марта не могат да вземат думата.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Май от Марта не могат да вземат думата.
сега като сервират вечерята ще се изкажат всички останали

# 8
  • Мнения: 4 371
Ха ха ха, Валерия, ужасна си Joy

# 9
  • Мнения: 2 070
А забелязвате ли класата на Канал 1? Радина и Мира най-премерено се изказват, без много шум и имат страхотно излъчване...

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А забелязвате ли класата на Канал 1? Радина и Мира най-премерено се изказват, без много шум и имат страхотно излъчване...

Да, така изглежда.
А Маргарита Михнева доста я обиди Мира Добрева.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 070
Добре го избраха.. нямам претенции. Ама голям са кокошарник...  Joy

# 12
  • Мнения: 2 070
И как са се опиянчили след записа...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 306
Добре де,но Марта каво прави там?Гала или Наталия сигурно са отказали,та тая е попълнила бройката ли?!ИзоФще не може да се  впише в обстановката!А и с просташкото си държание на Сийка...Айде да видим къде другаде ще ни я натрапят. ooooh!

# 14
  • Мнения: 306
Заглавието си погледни!Има нужда от корекция! Wink

# 15
  • Мнения: 2 013
Май нямаше нито една от Би Ти Ви newsm78 Сигурно шефовете им са забранили...
Те имат такава политика - навремето бяха правили проблем на Мариана Векилска, че се е снимала в едно списание, макар и не напълно гола. Едно бившо мъжко списание "За мен". Не й отивало на имиджа на сериозна водеща - по това време беше в сутрешния блок.

# 16
  • Мнения: 2 414
 кой в крайна сметка е "мъж на годината",че го прохуснах newsm78

# 17
  • Мнения: 2 070
Добре де,но Марта каво прави там?Гала или Наталия сигурно са отказали,та тая е попълнила бройката ли?!ИзоФще не може да се  впише в обстановката!А и с просташкото си държание на Сийка...Айде да видим къде другаде ще ни я натрапят. ooooh!

Вярно, че Наталия Симеонова също е добър водещ.. Марта са я избрали като водещ на сутрешен блок, на мен лично тя не ми беше интересна особено...
Гала Галааа, питам аз... къде беше тя..
От БТВ беше Миглена Ангелова, не ми хареса...

# 18
  • Мнения: 2 070
Мартин Стоев избраха, треньора на националния отбор по волейбол...
Какво му е на заглавието? Нещо не схващам  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 978
Какво му е на заглавието? Нещо не схващам  newsm78

моменЕта  Wink

# 20
  • Мнения: 306
А Михнева се вживя в ролята на"мъдреца",който има рецепта за живота на всеки,само не и за собствения си!То акъли раздава,то вика,то кряка...Като в кокошкарник! #CrazyТъпо и беше предаването този път на Венчето!Неподходящи хора- събрани заедно...нИ ми 'ареса!

# 21
  • Мнения: 306
моменЕта Hug

# 22
  • Мнения: 2 070
Уф, блейка съм.. Ама не знам как да си променя заглавието... Някой, ако му се занимава нека ми обясни, или съвестен модератор да го коригира... Верно предаването не беше особено интересно, макар, че имаше горе-долу интересно начало...

# 23
  • Мнения: 2 013
Отиди на първия си постинг, натисни редактирай, ще можеш да редактираш и заглавието.

# 24
  • Мнения: 2 386
Михнева наистина се държа като.... Sick
Мира Добрева ми напълни душата.
Аз не съм възхитена от избора, но и нямам по-добри идеи..Както се казва 'като няма риба и рака е риба'  Crazy

# 25
  • Мнения: 306
  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu  superuuЦОНКО,ЦОНКО,ЦОНКО...

# 26
  • София
  • Мнения: 797
  Не го гледах, но някой знае ли дали ще провтарят "Горещо" с Вера Кочовска??

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Много грозно се държаха Венетка и Миглена Ангелова - постоянно правеха физиономии, когато Михнева се изказваше. Вярно, че тя прекали и налагаше мнението си, но все пак. Най-достойно се държаха Мира и Радина.

# 28
  • Мнения: 7 474
Мда, Мира и Радина са много красиви и умни жени, излъчват класа Flutter. И Лора добре се обоснова накрая за Мартин. На мен изборът ми хареса. Но Миглена и Михнева не ми се вписваха там newsm78

# 29
  • Мнения: 275
И аз съм на мнение , че Мира и Падина бяха най-чаровни, възпитани и с класа.Седеха на екрана като бийута, а не като махленки като другите. И Лора и Галя ми харесаха.

# 30
  • Мнения: 275
извинете за грешките. Разбирай Радина и бижута.

# 31
  • Мнения: 1 114
Аз изгледах първите трийсетина минути от предаването.
Честно казано, не чух Мира Добрева дума да обели. Само кривеше глава, правеше физиономии и се правеше на примадона, която случайно е попаднала в тази компания. Чудя се какво ли толкова мъдро е казала след това?

Общи условия

Активация на акаунт