Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Пловдив

Момичеа искам да попитам откога слагае децаа си да спят на обикновено легло. Не ми се копува детска кошара,която после да се чудя какво да правя. Сега бебка е на 3 месеца и ползвам кошче от мое време. В него вероятно ще изкара до 6м. Споделете опит!Предварително благодаря!
Цитирай

София

до 3 годинки си спеше в детско легло с решетки, като стана на 3 купихме голямо удобно легло и вече си спи на него. Peace
Цитирай

София

до 3,5 години си спеше в  леглото с  решетки, след това той сам каза, че това е бебешко легло и пожела да спи в голямото легло, което вече 5-ти месец го чакаше в стаята му срещу дървеното му креватче.
Цитирай

UK, Harlow/София

Май ще ти се наложи да купиш ConfusedМоето дете е на 2г.3м. и се върти като пумпал в леглото, понякога имам чувството, че ще избие и решетките.Не бих рискувала в скоро време да лазя в тъмното по земята и да го търся къде е.
Цитирай

Sofia

Още си спи в детскито легло, въпреки че има нормално в стаята си. Смятам напролет да го преместя окончателно и да махнем кошарата
Цитирай

Някъде на път....

Май ще ти се наложи да купиш ConfusedМоето дете е на 2г.3м. и се върти като пумпал в леглото, понякога имам чувството, че ще избие и решетките.Не бих рискувала в скоро време да лазя в тъмното по земята и да го търся къде е.
И моето е така, ако не са решетките да спасят положението - не знам....
Цитирай

Gabrovo

До 10 месеца Даниела спеше в легло с решетки,но след като падна я преместих да спи в кошара, а като тръгна на ясла беше на 1 год. и 9 месеца неискаше да спи в кошарата и така започна да спи на едното ъглово легло в нейната стая.
Цитирай

София

габа спеше в сгъваема кошара докъм десетия месец. после я преместихме в нормално (1х2 м) легло, на което бяхме поръчали да ни направят подвижни решетки. поръчахме на дърводелеца достатъчно високи решетки, защото стандартните само предизвикваха каскадьорските прояви на децата.
Цитирай

РУСЕНКА във варна

симона от момента, в който можеше сама да се качва и слиза от леглото (беше на 1.4г), спи на обикновено ъглово легло. слагаме само един стол, за да не пада от него като се върти докато спи.
Цитирай

Sofia

Адриан беше на 2г и 3 месеца, когато го преместих в нормално лего. Не е падал от него никога
Цитирай

Русе

поръчали сме нормално легло- след 2 седмици ще спи на него. бебешкото , което ползваме сега е 120 на 60 и му е вече тесничко
Цитирай

На 2г6м се премести... доста време слагахме възглавници по пода, ако падне... и е падала, но няма и 5 пъти... вече не ги слагаме, тя се завира в стената и не се върти много. Леглото го купихме за 2рия й рожден ден и няколко месеца я оставихме да свиква и сама да поиска да се премести.
Цитирай

БГ - София

Преместихме големия на нормално легло на 1 и 7, 8 месеца. А на малкия му махнахме решетките на детското на 2 и половина (но в яслата спи без решетки от самото начало т.е. от 1 и 4 месеца), а на 3 и той се сдоби с нормално легло. Децата ми не са падали от леглото, а малкия много се въртеше докато беше с решетки и като ги махнахме рязко престана. Явно се е усетил, че ще пада.
Иначе и аз смятам, че без легло с решетки ще ти е трудно.
Успех в избора.
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

От 2 седмици си имаме ново обзавеждане с голямо легло.
Цитирай

Вариантът с решетките за голямото легло ми се струва най-добър. А кошчето можете да го ползвате и по-дълго - ние го ползвахме до 10-11 месеца - нашето е 50/90 приблизително. Ако все пак решиш да купуваш детско легло, ти препоръчвам сгъваемите,  поне ще си го носите като пътувате или сте на гости, дори и след като детето се премести на голямото легло.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора