Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Скоро писах в темата за дамските чанти. Аз пък искам да ви попитам за съдържанието вътре в тях? При мен като започвам да я разчиствам или сменям, намирам какво ли не. Играчки на малката, нейни ластичета, фибички, бележчици с телефони, повече от един гребен, билетчета, а снощи и една суха паста отпреди няколко дена. Неотворена, разбира се. А при вас как е?
Цитирай

Ааа,не казвам...нали знаеш ,че в чужда чанта не се наднича и пипа Very Happy Wink
Цитирай

В моята всичко има, само ред няма. Mr. Green
Цитирай

Пълен хаос-химикалки, цигари, парфюм, 100  запалки, портфейл, ключове, дъвки, лепенки, лигавници, играчки, биберон.....Понякога разчиствам, но много скоро хаосът се връща Tired
Цитирай

ами... не знам точно какво е съдържанието на дамската ми чанта. Laughing
предполагам, че основното е налице - парите, телефона, ключовете, козметичната чантичка
за другото не мога да гарантирам, че съм наясно
чантата ми е доста голяма.
Цитирай

Козметика,парфюм,портмоне,документи,панел на касетофон и лекарства.Понякога и по-интересни неща-презерватив...или пък биберон...такива работи...
Цитирай

...на брега на голямата река....и близо до морето

OOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooo, какво ли не?!
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Папки, козметична чантичка, очилата ми за слънце, очилата ми за работа, кърпи - сухи и влажни, химикали, телефони, снощи имаше солети, чадъра, ако не забравя и тя става 30 кг и
едва я нося.  35 35 35
Ключовете докато ги намеря, обръщам всичко.  smile3515
Цитирай

... не знам точно, не мога да изброя всичко
Цитирай

Тук-там

В дамската ми чанта почти винаги нося гребен, едно червило, огледало, мокри кърпички и портмоне с пари Wink
Цитирай

някьде

Вече не използвам дамска чанта, а използвам чантата на количката и слагам в нея- пари, телефон, кърпички, червило, дъвки и ключове!
Цитирай

София

Портмоне, тефтер, химикалка, джобно ножче, ключове, телефон, дъвки, хапчета за глава, бонбони, носни и влажни кърпички, гребен, чадър, документи, карта за градския транспорт, един куп листчета и сметки, от време на време биберон.
Цитирай

Някъде на път....

Вече не използвам дамска чанта, а използвам чантата на количката и слагам в нея- пари, телефон, кърпички, червило, дъвки и ключове!
И аз така от доста време!  ooooh!
Цитирай

Малко шишенце минерална вода Peace
цигари и запалка ( която рядко откривам)smile3530
мокри кърпички  smile3545
дъвки  smile3502
ключове
тефтер и химикал
слънчеви очила  nature016
козметична чантичка  4470
парфюм
стотинки
понякога и презервативи  
гребен

Весело посрещане на Новата Година момичета, и дано ви донесе много късмет , здраве и любов!
Цитирай

София

Не влача много неща  Naughty
Имам навика да си купувам по две от нещата, които ползвам по-редовно - едното оставям в къщи, другото в работата и не се налага да нося със себе си прекалено много неща.
Нося най-необходимото - пари, документи, ключове, кърпички, чадър и май това е... newsm78
Цитирай

Обичам големите чанти  Mr. Green
За да мога да ги натъпча порядъчно  Very Happy
Цигари и запалка, портфейл, ключове, телефон, козметична чатничка  , сгъваема четка за коса, личните ми документи /лична карта, шофьорска книжка/, малък визитник, химикал, кърпички...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора