А какво е съдържанието на дамските ви чанти

  • 3 336
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
 Скоро писах в темата за дамските чанти. Аз пък искам да ви попитам за съдържанието вътре в тях? При мен като започвам да я разчиствам или сменям, намирам какво ли не. Играчки на малката, нейни ластичета, фибички, бележчици с телефони, повече от един гребен, билетчета, а снощи и една суха паста отпреди няколко дена. Неотворена, разбира се. А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 1 809
Ааа,не казвам...нали знаеш ,че в чужда чанта не се наднича и пипа Grinning Wink

# 2
  • Мнения: 1 938
В моята всичко има, само ред няма. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 393
Пълен хаос-химикалки, цигари, парфюм, 100  запалки, портфейл, ключове, дъвки, лепенки, лигавници, играчки, биберон.....Понякога разчиствам, но много скоро хаосът се връща Tired

# 4
  • Мнения: 6 167
ами... не знам точно какво е съдържанието на дамската ми чанта. Laughing
предполагам, че основното е налице - парите, телефона, ключовете, козметичната чантичка
за другото не мога да гарантирам, че съм наясно
чантата ми е доста голяма.

# 5
  • Мнения: 703
Козметика,парфюм,портмоне,документи,панел на касетофон и лекарства.Понякога и по-интересни неща-презерватив...или пък биберон...такива работи...

# 6
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
OOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooo, какво ли не?!
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Папки, козметична чантичка, очилата ми за слънце, очилата ми за работа, кърпи - сухи и влажни, химикали, телефони, снощи имаше солети, чадъра, ако не забравя и тя става 30 кг и
едва я нося.  Joy Joy Joy
Ключовете докато ги намеря, обръщам всичко.  smile3515

# 7
  • Мнения: 2 663
... не знам точно, не мога да изброя всичко

# 8
  • Мнения: 983
В дамската ми чанта почти винаги нося гребен, едно червило, огледало, мокри кърпички и портмоне с пари Wink

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Вече не използвам дамска чанта, а използвам чантата на количката и слагам в нея- пари, телефон, кърпички, червило, дъвки и ключове!

# 10
  • Мнения: 2 197
Портмоне, тефтер, химикалка, джобно ножче, ключове, телефон, дъвки, хапчета за глава, бонбони, носни и влажни кърпички, гребен, чадър, документи, карта за градския транспорт, един куп листчета и сметки, от време на време биберон.

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вече не използвам дамска чанта, а използвам чантата на количката и слагам в нея- пари, телефон, кърпички, червило, дъвки и ключове!
И аз така от доста време!  ooooh!

# 12
  • Мнения: X
Малко шишенце минерална вода Peace
цигари и запалка ( която рядко откривам)smile3530
мокри кърпички  smile3545
дъвки  smile3502
ключове
тефтер и химикал
слънчеви очила  Nature Sunny
козметична чантичка  4470
парфюм
стотинки
понякога и презервативи  
гребен


Весело посрещане на Новата Година момичета, и дано ви донесе много късмет , здраве и любов!

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Не влача много неща  Naughty
Имам навика да си купувам по две от нещата, които ползвам по-редовно - едното оставям в къщи, другото в работата и не се налага да нося със себе си прекалено много неща.
Нося най-необходимото - пари, документи, ключове, кърпички, чадър и май това е... newsm78

# 14
  • Мнения: 891
Обичам големите чанти  Mr. Green
За да мога да ги натъпча порядъчно  Grinning
Цигари и запалка, портфейл, ключове, телефон, козметична чатничка  , сгъваема четка за коса, личните ми документи /лична карта, шофьорска книжка/, малък визитник, химикал, кърпички...

Общи условия

Активация на акаунт