Косъмчета по телцето на бебчо след раждане.

  • 1 532
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 478
Мдаааа, и моята беше като малка котана с таз черната коса. Роди се с огромна коса и окосмение почти на всякъде. И аз се притеснявах, въпреки че знаех че ще падне. Отне доста време, но всичко изчезна, сега е мацка Wink.

# 16
  • Мнения: 999
Саги имаше   косми по ушенцата , като  вълче беше...., а иначе  вежди нямаше  hahaha На мама...пак си беше най-хубавкото  вълче Joy Heart Eyes
и на мими и бяха космати ушите, също и гръбчето а и на шушката. newsm78

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В една подобна тема бяха посъветвали "четината да се обръсне"  Crazy
вЕрно ли? newsm62 Егати съветите doh

# 18
  • Мнения: 2 829
И моето маймунче се роди с косми по гръбчето, раменете, ръцете и ушите. Опадаха към края на първия месец. Мъжа ми на шега го решеше по раменцата-там имаше коса, колкото и на главата Mr. Green Но пак беше най-хубавото бебе на света, въобще не се опитвайте да спорите Stop Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 015
Мале, и аз като видях моя ме беше срам да кажа, че раменцата, крачетата и челцето му бяха в косми.Е, косъмчетата поизпадаха, но аз пак си имам една малка маймунка.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В една подобна тема бяха посъветвали "четината да се обръсне"  Crazy
вЕрно ли? newsm62 Егати съветите doh

Съвсем сериозно  Peace Даже темата беше озаглавена нещо подобно, но не ми се рови в момента, че съм с много тежък махмурлук  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 849
Ще паднат ,няма страшно .Честито да ти е бебчето .  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 392
И моята беше  рошаво "маймунче" (най- сладкото маймунче, естествено. Laughing) с косъмчета по раменцата и гръбчето. Опадаха май към 3. - 4.месец. Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Честито бебче, маме! Не се шашка, ще паднат косъмчетата ама има време. Моята щерка се роди с най-косматите уши на света hahaha hahaha Питах доктора дали ще са налага да й правим електроепилация, все пак момиче е  hahaha А той много, много се смя и каза, че ще опадат косъмчетата и няма да има помен от тях. А малката имаше косъмчета по гърба, по челото....и то черни.....Но около 3-4 месец стана на мама блондинката и всички косъмчета се махнаха! Wink

# 24
  • Мнения: 1 877
Моят батко е на 3г. и още си ги носи по раменцата,но за щастие той е рус и не се виждат толкова.

# 25
  • Мнения: 101
И дъщеря ми като се роди имаше косъмчета по телцето и после дори не съм забелязала кога са паднали! Peace

# 26
  • Мнения: 147
и ние  имахме и нашите опадаха, споко и вашите ще опадат Peace

# 27
  • Мнения: 2 677
И моят син се роди целият в косъмчета - уши, гръб, дупе...  ooooh! Сега вече опадаха.  Peace

# 28
  • Мнения: 927
аз на моя син му виках " на мама върколачето"... Голям смях сме с тия косми  LaughingПовечето паднаха, само на дупето останаха, ама като ги гледам какви мъжки изглеждат, май ще си влезе с тях в пуберитета  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 267
на сина ми, му останаха само долу ниско на гръбчето

Общи условия

Активация на акаунт