Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 764 отговора

Да отбележа, че колежката ми беше със страшен конюктивит и преди 2 дни започнаха да ме сърбят и мен очите и да "лепнат". Сутрин и вечер памук със сребърна вода и до там.
Цитирай

Ще ви кажа как да си приготвите сребърна вода в домашни условия, бед да ви струва нищо.
Това го прочетох в един здравен журнал и го направих веднага.Сега си имам един литър сребърна вода.Половин литър преварена вода се поставя в стъклен съд.Взима се 100 грама сребро/голяма гривна, колие, пръстени/,изчистват се добре и се слагат в съда с водата.Буркана се затваря и се държи на стайна температура на тъмно 14 дни.След това среброто се изважда и водата е готова за лечение.
Цитирай

Бургас

Здравейте!
 Включвам се в темата с въпрос - дали сребърната вода ще е безвредна за употреба при 3-месечно бебе; за прием през устата става въпрос???
Цитирай

Здравейте, много се извнинявам, но нямам възможност да чета наред, за да търся отгвора на въпроса ми, а именно: на дете на година и половина по колко сребърна вода може да се дава профилактично т.е. 1. разредена или не да е водата (купила съм си на Армакс) 2. в какво количество и колко пъти на ден и 3. интересува ме също, ако е вече болно детето как седят нещата - по колко мл и колко пъти на ден. Говоря за пиене на сребърна вода, не за капки за нос. Много ви благодаря  bouquet
Цитирай

Сребърната вода е полезна за деца и възрастни независимо от възрастта. Аз давам от скоро на моето дете сребърна вода по 5мл. на ден+ 5 капки клеева тинктура на ден ще видя какъв е  ефекта защото ние боледуваме страшно много / за три седмици две гнойни ангини/.Сестра ми започна да дава на на племенника същата комбинация от когато той беше на 1г и 3 м. така че мисля че няма никакъв проблем да я даваш и на твоето дете.
Здравейте, много се извнинявам, но нямам възможност да чета наред, за да търся отгвора на въпроса ми, а именно: на дете на година и половина по колко сребърна вода може да се дава профилактично т.е. 1. разредена или не да е водата (купила съм си на Армакс) 2. в какво количество и колко пъти на ден и 3. интересува ме също, ако е вече болно детето как седят нещата - по колко мл и колко пъти на ден. Говоря за пиене на сребърна вода, не за капки за нос. Много ви благодаря  bouquet
Цитирай

burgas

аз ползвам сребърна вода от бургаски производител - Делтахим.  Опаковката е голяма - 450 мл, последно я бях купувала за 6,50лв
Цитирай

аз ползвам сребърна вода от бургаски производител - Делтахим.  Опаковката е голяма - 450 мл, последно я бях купувала за 6,50лв

Може ли дадеп някакви координати на производителя, ако има на опковката  Praynig Мерси!  bouquet
Цитирай

Sandhausen, Germany

Здравейте,
бебчо е с гъбички в акото и вече 2ри път в устата след прием на антибиотик... Може ли да ме ориентирате какво количетсво и за колко време да му давам от сребърната вода?
Цитирай

Варна

Някои чувал ли е, сребърната вода да не се дава повече от 3 дни, понеже се натрупвала в кръвта? Това го е казал лекар УНГ на моя позната, което много ме учуди.
Цитирай

Козлодуй

не съм чела мненията преди моето и се извинявам ако е обсъждано, н оспешно трябва да попитам -  може ли да се
ползва при бременост / разболявам се - или настинка или грип - болят ме сливиците, ушите/ и как точно...Четох за сребърната вода, но никъде не е отбелязано как точно се ползва  и по колко - на капки ли, в каква доза и т.н.
Ще съм благодарна за отговорите ви.
Цитирай

Sofia

Някои чувал ли е, сребърната вода да не се дава повече от 3 дни, понеже се натрупвала в кръвта? Това го е казал лекар УНГ на моя позната, което много ме учуди.
За пръв път го чувам. Преди години по съвет на личната давах сребърна вода на детето.
Цитирай

Страната на чудесата

Аз вече си купих уред за сребърна вода и в упътването пише, че за ежедневно пиене водата трябва да е с концентрация не повече от 0,05 мг/л, пие се 3 месеца и после се почива.
А за ангина(понеже правих на баща си скоро и помня) беше за гаргара-15мг/л, жабури се 3-5 минути и се изплюва.
Цитирай

Аз редовно купувам от сребърната вода, която е на спрей. И редовно пръскаме с малкия в гърлото, защото сливиците са ни слабото място.
Самата аз също страдам от сливици и когато правя гаргари със сребърната вода - винаги ме облекчава (аз дори не разреждам разтвора)  Peace
Цитирай

Страната на чудесата

Няма и нужда да го разреждаш при гаргара-водата която се продава на спрей е 10 мг/л, а при ангина се ползва 15 мг/л Laughing
Цитирай

Sofia

След като ми мина конюнктивита зимата със сребърна вода, сега я тествам с тампони против гъбички Кандида. Някой има ли успех в това лечение Smile Поне ако не ми помогне няма да ми попречи....така,че остава ми надеждата поне Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 764 отговора