Сребърна вода

  • 452 052
  • 764
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 641
Да отбележа, че колежката ми беше със страшен конюктивит и преди 2 дни започнаха да ме сърбят и мен очите и да "лепнат". Сутрин и вечер памук със сребърна вода и до там.

# 496
  • Мнения: 1 428
Ще ви кажа как да си приготвите сребърна вода в домашни условия, бед да ви струва нищо.
Това го прочетох в един здравен журнал и го направих веднага.Сега си имам един литър сребърна вода.Половин литър преварена вода се поставя в стъклен съд.Взима се 100 грама сребро/голяма гривна, колие, пръстени/,изчистват се добре и се слагат в съда с водата.Буркана се затваря и се държи на стайна температура на тъмно 14 дни.След това среброто се изважда и водата е готова за лечение.

# 497
  • Мнения: 192
Здравейте!
 Включвам се в темата с въпрос - дали сребърната вода ще е безвредна за употреба при 3-месечно бебе; за прием през устата става въпрос???

# 498
  • Мнения: X
Здравейте, много се извнинявам, но нямам възможност да чета наред, за да търся отгвора на въпроса ми, а именно: на дете на година и половина по колко сребърна вода може да се дава профилактично т.е. 1. разредена или не да е водата (купила съм си на Армакс) 2. в какво количество и колко пъти на ден и 3. интересува ме също, ако е вече болно детето как седят нещата - по колко мл и колко пъти на ден. Говоря за пиене на сребърна вода, не за капки за нос. Много ви благодаря   bouquet

# 499
  • Мнения: 54
Сребърната вода е полезна за деца и възрастни независимо от възрастта. Аз давам от скоро на моето дете сребърна вода по 5мл. на ден+ 5 капки клеева тинктура на ден ще видя какъв е  ефекта защото ние боледуваме страшно много / за три седмици две гнойни ангини/.Сестра ми започна да дава на на племенника същата комбинация от когато той беше на 1г и 3 м. така че мисля че няма никакъв проблем да я даваш и на твоето дете.
Здравейте, много се извнинявам, но нямам възможност да чета наред, за да търся отгвора на въпроса ми, а именно: на дете на година и половина по колко сребърна вода може да се дава профилактично т.е. 1. разредена или не да е водата (купила съм си на Армакс) 2. в какво количество и колко пъти на ден и 3. интересува ме също, ако е вече болно детето как седят нещата - по колко мл и колко пъти на ден. Говоря за пиене на сребърна вода, не за капки за нос. Много ви благодаря   bouquet

# 500
  • Мнения: 84
аз ползвам сребърна вода от бургаски производител - Делтахим.  Опаковката е голяма - 450 мл, последно я бях купувала за 6,50лв

# 501
  • Мнения: 1 178
аз ползвам сребърна вода от бургаски производител - Делтахим.  Опаковката е голяма - 450 мл, последно я бях купувала за 6,50лв

Може ли дадеп някакви координати на производителя, ако има на опковката  Praynig Мерси!   bouquet

# 502
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Здравейте,
бебчо е с гъбички в акото и вече 2ри път в устата след прием на антибиотик... Може ли да ме ориентирате какво количетсво и за колко време да му давам от сребърната вода?

# 503
  • Мнения: 274
Някои чувал ли е, сребърната вода да не се дава повече от 3 дни, понеже се натрупвала в кръвта? Това го е казал лекар УНГ на моя позната, което много ме учуди.

# 504
  • Мнения: 1 111
не съм чела мненията преди моето и се извинявам ако е обсъждано, н оспешно трябва да попитам -  може ли да се
ползва при бременост / разболявам се - или настинка или грип - болят ме сливиците, ушите/ и как точно...Четох за сребърната вода, но никъде не е отбелязано как точно се ползва  и по колко - на капки ли, в каква доза и т.н.
Ще съм благодарна за отговорите ви.

# 505
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Някои чувал ли е, сребърната вода да не се дава повече от 3 дни, понеже се натрупвала в кръвта? Това го е казал лекар УНГ на моя позната, което много ме учуди.
За пръв път го чувам. Преди години по съвет на личната давах сребърна вода на детето.

# 506
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Аз вече си купих уред за сребърна вода и в упътването пише, че за ежедневно пиене водата трябва да е с концентрация не повече от 0,05 мг/л, пие се 3 месеца и после се почива.
А за ангина(понеже правих на баща си скоро и помня) беше за гаргара-15мг/л, жабури се 3-5 минути и се изплюва.

# 507
  • Мнения: 814
Аз редовно купувам от сребърната вода, която е на спрей. И редовно пръскаме с малкия в гърлото, защото сливиците са ни слабото място.
Самата аз също страдам от сливици и когато правя гаргари със сребърната вода - винаги ме облекчава (аз дори не разреждам разтвора)  Peace

# 508
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Няма и нужда да го разреждаш при гаргара-водата която се продава на спрей е 10 мг/л, а при ангина се ползва 15 мг/л Laughing

# 509
  • Мнения: 578
След като ми мина конюнктивита зимата със сребърна вода, сега я тествам с тампони против гъбички Кандида. Някой има ли успех в това лечение Simple Smile Поне ако не ми помогне няма да ми попречи....така,че остава ми надеждата поне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт