Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Честита Нова Година момичета!
Дано тя ви донесе само хубави неща и успехи и много здраве.
Ние се завърнахме, но още нямаме интернет вкъщи

# 46
  • Мнения: 1 546
Честита нова 2007!Здраве и успех на всички и поне по едно бебче в коремите ни! Hug

Аз днес пуснах хормоналните...Утре като ги получа ще докладвам да умуваме заедно как са. WinkИнтересно, че в тази лаборатория не правят изследване за токсоплазмоза  newsm78 та ще ходя в друга пак да ме дупчат Confused

# 47
  • Мнения: 415
Момичета, знаете ли кога ще е на работа Д-р Стаменов? Събота или понеделник?
И още едно въпросче, кога трябва да е пръвият преглед преди инвитрото? В смисъл на кой ден от цикъла?
Предварително благодаря!

# 48
  • Мнения: 1 329
jazzybaby браво с генетичните!
Първия преглед преди инвитрото е след като биете диферелина и ти дойде, определяте дата след свършване на цикъла за преглед. Май  така беше newsm78.

Цветуне, браво за къщата. Ще стане мноу хубава, ще видиш.

Голди, Петя, за първа година не рових из баницата да търся късмета бебе. За първа година не исках никакъв късмет.
Е, падна ми се - бебе, а на мъжа че ще купува бебешка количка.
За първа година посрещнах НГ безразлично.
Дано не я завършим така, а само ухилени до ушитеееееееее Mr. Green

# 49
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДЖАЗЗИ, ПКОПРИНКОВА  Hug Hug Hug Hug Hug Hug . Прегръщам ви горещо!
ДАРИЛЧО, странна Коледа и Бъдни вечер изкарахме тази година. Никакво коледно настроение, чак сама се очудих на себе си. Друг път тръпна в  приготовление,  пазаруване и опаковане на подаръци...този път пълна апатия. Както ви казах изкарахме тези празници в Германия. Там атмосферата беше различна. Липсаваха ми постните сърмички и чушки, боба, баницата и питката които мама приготвя. Там ядохме на връх Бъдни вечер супа от ТИКВА  Sick и отвратителни скариди....егаси  ooooh! . Както сами се досещате цялата тази странна кухня не успя и на косъм да ни доближи до уютната атмосфера, която се създава тук, в Бг. Нова година изкарахме страхотно. Купона беше на 6 , но така и не си позволих да си пожелая нищо...май само здраве.
...шантава работа.

  

# 50
  • Мнения: 471
Джази, браво за генетичните! Колкото до клиниката - и аз това се чудих вчера, когато осъзнах, че 6-ти е събота Simple Smile Но те казаха, че на 6-ти ще работят и да им се обадя и така мисля да направя. Като им знам работното време, хич не ме учудва Wink Имам въпросче, ти къде прави имунологичните и какви прави?
Момичета, на мен по Коледа ми беше едно сълзливо, хич нямах настроение, майка ми приготви всичко, дори решихме на Коледа да направим баницата с късмети и на мен възложи да увия късметите във фолио - беше сложила два късмета за бебе и като ги видях ми стана много кофти и за малко да ги хвърля, но стиснах зъби и ги сложих. Страх ме беше, че пак няма да ни се паднат, че ще изпитам разочарованието от предните години, когато чак на 2-3 парче на мъжа се падаше бебе. Е, този път пак се падна на мъжа ми  Grinning, но от първото парче. А на мен парите Wink Май сме си разменили ролите с моя мъж  Joy И тъй като виждам, че на много от нас се е паднал този късмет, значи тази година ще очакваме пороен дъжд от бебета  Praynig Хайде, коя е първата, която ще се похвали?
Лек и успешен ден на всички!

# 51
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
slonchetka, дано мъж ти има късмета на моя - миналата година на моичкия му се падна бебе, а на мен къща. Къщата вече почти я подредихме да става за живеене, а другото ... живот и здраве скоро ще се появи.

# 52
  • Мнения: 4 324
Една от годините (вече не си спомням коя точно) на сестра ми се падна бебе, а на приятелят и (такъв беше тогава) сватба Simple Smile Е случиха се наистина и двете неща Simple Smile и сватба и бебе наведнъж Simple Smile Помня колко бях разочарована, че на мен не ми се падна бебето, макар да го писах късметчет с такава любов Sad На следващата година пак ме пропусна Sad
Този път не се и надявах (и аз като всички май), но това е - когато не го чакаш тогава идва.На мъжо се падна „Бесен секс във всички пози” Simple Smile, а на мен „Сещаш ли се що е то, слага се на дупето, не на твоето уви, а на бебенцето ти” Simple Smile А дано и нашите късмети се сбъднат, първия знам 100% ще осъществим Wink за вторият само ще се надявам Simple Smile 

Със или без късметче на всички пожелавам бебенца Simple Smile Чакаме първата похвалила се с изпълнено пожелание Wink Simple Smile

# 53
jazzybaby , Стаменов ще работи утре.

Момичета, стискам палци и се моля на всички да им се сбъднат късметите!  Praynig  Hug

# 54
Hug
Честита Нова Година!
Нека е мирна,щастлива и успешна за всички!
Поздрави от мен за всички от сайта!!! newsm10 newsm10 sun smile3522 smile3522 smile3522
МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!!

# 55
Една от годините (вече не си спомням коя точно) на сестра ми се падна бебе, а на приятелят и (такъв беше тогава) сватба Simple Smile Е случиха се наистина и двете неща Simple Smile и сватба и бебе наведнъж Simple Smile Помня колко бях разочарована, че на мен не ми се падна бебето, макар да го писах късметчет с такава любов Sad На следващата година пак ме пропусна Sad
Този път не се и надявах (и аз като всички май), но това е - когато не го чакаш тогава идва.На мъжо се падна „Бесен секс във всички пози” Simple Smile, а на мен „Сещаш ли се що е то, слага се на дупето, не на твоето уви, а на бебенцето ти” Simple Smile А дано и нашите късмети се сбъднат, първия знам 100% ще осъществим Wink за вторият само ще се надявам Simple Smile 

Със или без късметче на всички пожелавам бебенца Simple Smile Чакаме първата похвалила се с изпълнено пожелание Wink Simple Smile

newsm03 newsm10 newsm17 newsm17 newsm17
Много вярвам на късметчетата от баницата,но тази година пак ме прескочи най-желания от мен късмет(бебето)!Но аз не губя надежда!Може би,когато най-малко очакваме,то пък да се получи!
Опитваме от 2г.,но това лято ще ходим до София,за пълни изследвания!Сигурна съм,че ще ни помогнат!
Пожелавам на всички да не губят надежда и да не се отказват!УСПЕХ!!!! thumbsup  ylinfant  ylinfant coolcool Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower baloni

# 56
  • Мнения: 4 324
vily 78 - защо не посетиш д-р Даскалов. Пловдив ти е доста по-близо от София. Питай Хера за подробности и тя е от Стара Загора и тя е пациентка на д-р Даскалов, ама тя вече има бебе Simple Smile Пожелавам ти успех!

# 57
  • Мнения: 235
 


   Здравейте, момичета!

   Много работа ми се стовари като за начало на годината. Искам пак да съм в почивка.

   И аз изкарах празниците в отвратително настроение. Но, се надявам през новата година нещата да са наобратно.

   Трябва да се усмихнем. Пожелавам ви го.
   

# 58
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Явно апатичното и тъжно настроение е вилняло на Коледните празници.  Малко са момичетата, които се похвалиха с усмивки...или така ми се струва?
   При нас има хубава новина, приятелката на брат ми е бременна. Пробвали и станало... Laughing
   Като се прибрахме от Германия майка ме прегръща силно цяла вечер и плака..така и не ми каза защо. Питах дали е станало нещо, но тя каза, че е щастлива че ме вижда. После се оказа, че е знаела за бремеността на тази сладурана и й е било трудно да ми каже.
   Страхотно много се радвам за нея, защото тя е едно прекрасно мило същество, което винаги съм се надявала да стане част от нашето семейство. Ето, сега бебчето е на път, а те ще се женят м. Март.
   Всяка една от вас ще разбере и сълзите ми, няма смисъл да обяснявам колко плаках...

# 59
  • Мнения: 235

   Всяка една от вас ще разбере и сълзите ми, няма смисъл да обяснявам колко плаках...[/b]

 Голди, не знам дали ще ми повярвяш, но се разплаках като го прочетох. Просто си го казала много точно. И аз така реагирам в последно време.  Радост и мъка.

Общи условия

Активация на акаунт