А като причина за изневяра?

  • 4 275
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Много са,но вие как мислите?Дайте примери.......(ако е обсъждано,да ме извините за повторението Blush)

# 1
  • Мнения: 10 758
Уф, стига вече де...писна ми.Всяка втора тема е за изневярата.

# 2
  • Мнения: 3 164
искаш ли-причина винаги ще си намериш Wink

# 3
  • Мнения: 620
Пренебрегване на личността,незаинтересованост и скука....това са според мен.
Или в някои случай спонтанно разливане на флуиди и феромони  Wink Sunglasses
Най-тъпия вариант обаче е трупането на бройки извън семейството....е така за спорта Close,но и него го има за съжаление...

# 4
  • Мнения: 227
Уф, стига вече де...писна ми.Всяка втора тема е за изневярата.
Ииииииии добре,де-няма повече Crazy

# 5
  • Мнения: 141
Според мен няма човек който да няма повод да изневери.Едва ли има семейства в които абсолютно всичко да идеално.Но решението за изневяра си зависи от самия човек.Който държи на семейството си каквито и причини да има ще си остане верен.Поне така мисля.

# 6
  • Мнения: 990
Пренебрегване на личността,незаинтересованост и скука....това са според мен.
Или в някои случай спонтанно разливане на флуиди и феромони  Wink Sunglasses
Peace

# 7
  • Мнения: 2 716
Причини няма! След като изневери човек, понеже има инстинкт за самосъханение, и не може да си признае вината, си намира оправдание. Та причината са всъщност тези, по-късно съчинените.
Мое мнение разбира се.

# 8
Причината е ясна като бял ден!
И тя е: Има жени които позволяват на чужди мъже да ги ...... ясно за какво става дума.
Ако нямаше такива жени, чуждите мъже щяха да си седят вкъщи и да се молят на жените си за малко секс. (Понякога се чудя защо чуждите жени се навиват за секс по-бързо от собствените?)
А разните там оправдания дето ги разправяте са вятър работа. Щом искате чужди мъже никой не Ви спира, просто се разделете с мъжа си и света е Ваш.
Някои се пробват да изплющят дявола във въздуха(хем да си живеят уютно със сегашния си мъж, хем да използват чужди "инструменти"), ама нестава щото е казано: Неможе и к*** в п****** и душата в рая.(за това последното се извинявам ама е много вярно)
 

# 9
  • Мнения: 87
Уф, стига вече де...писна ми.Всяка втора тема е за изневярата.
...а на мен ми прави впечатление , че почти никой/я  не съзнава значението на тая дума!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Уф, стига вече де...писна ми.Всяка втора тема е за изневярата.
...а на мен ми прави впечатление , че почти никой/я  не съзнава значението на тая дума!

В смисъл????

А по темата доста се изписа до момента - инаше интересни теми порови по-назад и ще ги намериш.

Иначе причини много и различни - като нас хората - всеки е индивидуалност  Wink

# 11
  • Мнения: 32
искаш ли-причина винаги ще си намериш Wink
Ти каква причина би намерила ????

# 12
  • Мнения: 227
Причината нито се търси,нито се намира(зад ъгъла),тя е следствие от лошо отношение,от ревност,от ей така за спорта.Трупа се,трупа и накрая избива...при някои с изневяра при други със скандали и т.н.
Така мисля аз.

# 13
  • Мнения: 830
неудоволетвореност от другия

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 10:28 от benito

# 14
  • Мнения: 139
Причина за физическата изневяра е химията, а за емоционалната изневяра е алхимията, но и в двата случая катализатор е смелостта да мечтаеш нещата да бъдат по-добри, да си убеден(а), че винаги може повече и разбира се, да имаш шанса някой насреща да мисли, чувстава и усеща света и себе си в него като теб на точното място, в точния момент.
Останалото е посредственост...

Общи условия

Активация на акаунт