Хрема при бебе на почти 4 месеца

  • 4 152
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Моля,помагайте,Бебо е с хрема те4е му секрет от нослето,те4е като води4ка.....Капвам физиологи4ен раствор и Стеримар,но за сега без резултат.
Преди седмица бе6е с пресипнал глас и пихме сироп Мукоплант и калций,може ли това да е последва6та реакция,как да действам се 4удя дано не е някой вирус Thinking
Ако сте се сблъсквали с тази ситуация или знаете как ,посъветвайте ме 4е на Бебо му е неприятно.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 441
samo mukoplan li pihte za presipnaliq glas?nie 4esto stradame ot laringit.A za nosa si pravq kapki sama pitala sam li4nata lakarka .Smesvan 1 ml adrenalin s 9 ml fiziologi4en raztvor ili vmesto nego natriev hlorid.
Skoro6no ozdravqvane

# 2
  • Мнения: 638
Благодаря за съвета и аз съм ве4е с хрема ,аман-н-н-н-н!
Капвам му физиологи4ен разтвор,за сега ,а за пресипналия глас,педито не каза ни6то за ларингит,пихме калций за пресипналоста по 1/2 ампула дневно и витамин С.

# 3
  • София
  • Мнения: 903
При нас от Бронхолитин ни се получава хрема. А иначе сме слагали какви ли не капки - някой път помага, някой път - не. Зависи. Последния път й слагах капки от лук, но незнам дали стават за толкова малко бебе.При нас помогнаха.

# 4
  • Мнения: 441
i az polzvam fiziologi4en raztvor ,no samo za promivane predi kapkite,taka li kaza na6ta lekarka

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
За вашата възраст стават и капките Коларгол,правят се в аптеката и са за дезинфекция на носните пътища.

# 6
  • Мнения: 227
За вашата възраст стават и капките Коларгол,правят се в аптеката и са за дезинфекция на носните пътища.
Peace

# 7
  • Мнения: 108
За вашата възраст стават и капките Коларгол,правят се в аптеката и са за дезинфекция на носните пътища.
Peace
Абсолютно е така Peace

# 8
  • Мнения: 5 393
Наистина Коларгола е най-подходящ за малкото бебе, както и промивките с физ. разтвор(аз ползвах и аспиратор за нос).Обаче Коларгол-а има срок на годност 7 дни и много цапа.

# 9
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Когато дъщеря ми беше болна на 4м, ни изписаха за носа Виброцил и Синекод за гърлото. Скорошно оздравяване.

# 10
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Виброцила не е подходящ за толкова малки бебета,макар че много педиатри го изписват.

# 11
  • Мнения: 441
Виброцила не е подходящ за толкова малки бебета,макар че много педиатри го изписват.

i az mislq taka!

Общи условия

Активация на акаунт