Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2007, 10:10 ч.

Колко време запазвате млякото?

• 489
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, храня момченцето си на 3 месеца с АМ - НАН, за нощно хранене правя 2-3 шишета мляко, но въпроса ми е колко време могат да се съхраняват? НАПРИМЕР ако през деня направя мляко в 1, а го яде в 3, къде и как трябда да го съхранявам?

Поздрави

# 1
  • UK/София
Когато АМ е смесено с вода се дава до 1ч. на бебето, а след това трябва да се изхвърли.След този час в млякото се образуват бактерии, които са опасни за бебето!

# 2
  • София
Не оставям приготвеното мляко и за 15 минути дори,което не се употреби-изхвърлям.

# 3
  • София
АМ не може да престоява повече от час. Аз веднъж си направих експеримент и сложих в хладилника шише с АМ и след три-четири часа като го извадих беше развалено според мен - беше станало като гъст айрян.

# 4
Държала съм приготвено мляко не повече от 30мин.

# 5
  • пред компютъра
Приготвяи млякото непосредствено преди хранене и ако до 1 ч не го изпие бебчето го хвърляи. Peace

# 6
  • София
Не повече от 1 час, то си пише и на опаковката!  Naughty

# 7
  • Варна
По принцип преди самото ядене, ако до час не го изпие хвърлям.

# 8
  • Старата столица
Когато АМ е смесено с вода се дава до 1ч. на бебето, а след това трябва да се изхвърли.След този час в млякото се образуват бактерии, които са опасни за бебето!
PeaceТака знам и аз.

# 9
  • Белгия/София
Не оставям приготвеното мляко и за 15 минути дори,което не се употреби-изхвърлям.

Peace

# 10
  • София
А защо го правиш в 1, като ще го яде в 3? newsm78
На кутията на млякото си пише, че до 1 час трябва да се изконсумира, в противен случай се изхвърля.

# 11
  • у дома
Не го приготвяй толкова рано, то се приготвя толкова бързо.

# 12
Приготвяи млякото непосредствено преди хранене и ако до 1 ч не го изпие бебчето го хвърляи. Peace
Peace

# 13
  • рядко вкъщи
Прави го непосредствено преди ядене!Само кърмата може да се съхранява по-дълго време! Misc Baby Bottle

# 14
  • София, Гео Милев
Не виждам смисъл да правиш за през нощта млякото предварително, придотвянето му отнема не повече от 5 мин. Приготвено мляко НЕ ТРЯБВА да стои повече от час, не си ли забелязала как започва да мирише след като престои. Освен това, на кутиите много ясно го пише.

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт