Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета, храня момченцето си на 3 месеца с АМ - НАН, за нощно хранене правя 2-3 шишета мляко, но въпроса ми е колко време могат да се съхраняват? НАПРИМЕР ако през деня направя мляко в 1, а го яде в 3, къде и как трябда да го съхранявам?

Поздрави
Цитирай

UK, Harlow/София

Когато АМ е смесено с вода се дава до 1ч. на бебето, а след това трябва да се изхвърли.След този час в млякото се образуват бактерии, които са опасни за бебето!
Цитирай

София

Не оставям приготвеното мляко и за 15 минути дори,което не се употреби-изхвърлям.
Цитирай

София

АМ не може да престоява повече от час. Аз веднъж си направих експеримент и сложих в хладилника шише с АМ и след три-четири часа като го извадих беше развалено според мен - беше станало като гъст айрян.
Цитирай

Държала съм приготвено мляко не повече от 30мин.
Цитирай

пред компютъра

Приготвяи млякото непосредствено преди хранене и ако до 1 ч не го изпие бебчето го хвърляи. Peace
Цитирай

София

Не повече от 1 час, то си пише и на опаковката!  Naughty
Цитирай

Варна

По принцип преди самото ядене, ако до час не го изпие хвърлям.
Цитирай

Старата столица

Когато АМ е смесено с вода се дава до 1ч. на бебето, а след това трябва да се изхвърли.След този час в млякото се образуват бактерии, които са опасни за бебето!
PeaceТака знам и аз.
Цитирай

Белгия/София

Не оставям приготвеното мляко и за 15 минути дори,което не се употреби-изхвърлям.

Peace
Цитирай

София

А защо го правиш в 1, като ще го яде в 3? newsm78
На кутията на млякото си пише, че до 1 час трябва да се изконсумира, в противен случай се изхвърля.
Цитирай

у дома

Не го приготвяй толкова рано, то се приготвя толкова бързо.
Цитирай

Приготвяи млякото непосредствено преди хранене и ако до 1 ч не го изпие бебчето го хвърляи. Peace
Peace
Цитирай

рядко вкъщи

Прави го непосредствено преди ядене!Само кърмата може да се съхранява по-дълго време! bottle
Цитирай

София, Гео Милев

Не виждам смисъл да правиш за през нощта млякото предварително, придотвянето му отнема не повече от 5 мин. Приготвено мляко НЕ ТРЯБВА да стои повече от час, не си ли забелязала как започва да мирише след като престои. Освен това, на кутиите много ясно го пише.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.