Противазачатъчни за 17г.момиче?

  • 4 132
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 245
Чак пък всеки ден на 17 години, при положение, че не живеете заедно, 365 дни ми се вижда голяма измишльотина.
Малко рибарска история стана.


Ми да, всеки ден. У гаджето, в колата, в парка, на някоя пейка в някоя бесетка, в някой вход, на купон в някой приятел, а и все пак родителите работят - та може и докато ги няма. На който му се е случвало знае за какво говоря. Стига да имат желание, място винаги ще си намерят  Peace.

Един ден не сме живяли заедно със съпруга ми преди подписа, никога не са ми позволявали нашите да спя у тях или пък той у нас. Факт е, обаче, че правехме секс всеки ден, понякога и по два пъти  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 20:15 от anym

# 31
  • Мнения: 5 393


Този Трирегол ми го изписа гинеколог, не съм си го измислила сама, както предполагам и другите майки, които писаха за него.

на теб може, но не и на въпросното момиче
Е ти да не би да прочете някъде, че го препоръчваме без преглед този Трирегол.Напротив-изрично казах, че не се пият противозачатъчни без консултация с лекар.Споменавам Трирегол-а като подходящ за млади, нераждали жени-пише го и на самата листовка, лекарката ми също ми го е казвала.

# 32
  • Мнения: 4 371
Чак пък всеки ден на 17 години, при положение, че не живеете заедно, 365 дни ми се вижда голяма измишльотина.
Малко рибарска история стана.

Всеки ден по няколко пъти даже Mr. Green

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз лично съм против противозачатъчните, камо ли приемането на своя глава. Преди да забременея се пазехме с презервативи - за 3 години само веднъж стана фал и взимах постинор. Спряхме да се пазим, забременях, родих и едва след раждането след консултация и преглед от гинеколожката ми изписа Фемоден. Аз поисках, защото бях секцио и ме беше страх от бързо забременяване, струваше ми се най- сигурният начин. Пих ги около година и ги спрях, започнахме пак с презервативи. С това исках да кажа, че не удобрявам много приема на хормони, стига да не е наложено лечение, разбира се. На мен не ми се отразиха добре. Ако контакта им наистина се случва толкова рядко просто не виждам смисъл да пие хапчета.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 23:08 от Иренка

# 34
  • Мнения: 7 640
Е ти да не би да прочете някъде, че го препоръчваме без преглед този Трирегол.Напротив-изрично казах, че не се пият противозачатъчни без консултация с лекар.Споменавам Трирегол-а като подходящ за млади, нераждали жени-пише го и на самата листовка, лекарката ми също ми го е казвала.

не, но видях как ви е разбрала гостенката
Благодаря,помогнахте ми много!Аз също намирам комбинацията Фарматекс+презерватив за подходяща в техния случай,но ще й купя и Трирегол.Нека тя да реши кое да бъде-все пак това е нейна лична"територия"и не е добре да съм твърде настойчива и властна,за да не я отблъсна.
Още веднъж благодаря на всички!  bouquet

# 35
  • Мнения: 5 393
Да, явно ни е разбрала погрешно, ама ти така го изкарваш все едно сме я посъветвали да търчи до аптеката веднага да купува. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 5 468
Защо сравнявате своя опит с този на момичето? Това, че сте правили на тази възраст секс като зайците, не означава, че тя също го прави. Може пък да не е излъгала майка си.
Аз не правих така често секс като бях на 17 и предпочитах като съм с гадже, да се разхождаме, да пием кафе някъде из града, да ме ухажва и прави комплименти... И винаги си намирах такива (наричаха ги "файтонджии Mr. Green"). Секс-магаретата никога не са били на почит в очите ми. И ми е направо тъпо като прочета, че всички други са се е**ли, все едно света свършва Confused. Романтичните ми възприятия за света, за пореден път им биха дузпа.

# 37
  • София
  • Мнения: 245
Права си, възможно е и да не го правят като зайците, знам ли...
А междудругото каква е средната продължителност на един акт - ще оставя въпроса отворен, всеки си знае за него си. Мисълта ми е, че време за кафе и "файтонджийски изпълнения" остава колкото щеш, дори, ако го правиш по-често от зайците  Mr. Green

# 38
Тъй като дъщеря ми отказа да отидем на лекар,отидох аз и обясних случая.Тя ми препоръча Три-регола,говорихме и за Фарматекса и изобщо ми даде доста съвети.Лекарствата купих от познат фармацевт,който също одобри рецептата.С времето дъщеря ми ще свикне,че посещенията при гинеколог са задължителни,но сега прецених,че е по-добре да не я насилвам-да я вържа и да я мъкна ли?!
Не мисля,че ме е излъгала колко често го правят.Тя видя,че през ум не ми минава да я съдя или укорявам,казах й,че годините й,както и срокът на тяхната връзка предполагат секс.Разбра,че я питам само,за да изберем подходящото предпазване с лекарката.Имам чувството,че и на нея й олекна,след като мама "взе нещата в свои ръце" Simple Smile.Колкото и физически да са съзрели,на акъл още са дечковци.
За последен път пиша като гост,ще взема да се регистрирам.

# 39
  • София
  • Мнения: 245
Поздравления, мисля че си постъпила правилно.

# 40
  • Мнения: 5 393
.С времето дъщеря ми ще свикне,че посещенията при гинеколог са задължителни
Да, определено е много желателно след като води полов живот, да посещава гинеколог поне 1-2пъти годишно.Дано "свикне" по-бързо- за нейно добро е. Мисля, че си се справила добре със ситуацията. Peace

Общи условия

Активация на акаунт