Среща на мами-скиорки

  • 6 320
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео  smile3516 smile3515 fight

# 76
  • Мнения: 3 835

 Mr. Green Naughty Heart Eyes

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Айде лягай си, че утре тежък ден те чака, ще покоряваш там разни върхове.........близки и далечни...... Sick Crazy

# 77
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ами, какво да правим, ние с Кали, Flutter тихо, кротко си седим, а вие ни ги навирате тия мъже в очите.............   Crossing Arms ooooh!
И аз ще съм без мъж. А ако на присъстващите мъжове им доскучае от "женски приказки"  Rolling Eyes могат да си оформят мъжка компания в единия край на масата.  Drunk

# 78
  • Мнения: 3 835
И Еми каза, че ще идва, но ще пише по-късно, че нещо й давало грешка.

# 79
  • Мнения: 3 861
Бройте ни двама  Wink

# 80
  • Мнения: 2 751
Явно си си нагласила добре смените . Екстра  Hug

# 81
  • Мнения: 2 751
Ето нов списък:

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
mam@ (непотвърдено)
bifana + мъж
TINA.K
mylenka
левскарката   (непотвърдено)
Еми + мъж
irka (непотвърдено)
sisibk 
 
 


Списъкът е по-дълъг, отколкото гласувалите в анкетата newsm78

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 10:54 от kalli

# 82
  • Мнения: 3 835

Рапорт даден - Рапорт приет!!! Joy Joy

Браво, много се радвам, че ще дойдеш. Не се притеснявай, за мъжа си. Ще мълчим като риби! smile3505 newsm03

 

# 83
  • Мнения: 155
Ух, най-после се завърнахме и се докопах до форума  Grinning! Айде за много години на всички  Hug! Браво, мацки, за ентусиазма! То сняг че няма- няма, ама поне можем така да отворим ски-сезона. Аз съм "за" и за мястото, и за датата и за часа, само дето още не съм съвсем сигурна, дали ще успея да се освободя, а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !

# 84
  • Мнения: 3 835

Много се радвам Hug, направи всичко възможно да дойдеш.

# 85
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562

Рапорт даден - Рапорт приет!!! Joy Joy

Браво, много се радвам, че ще дойдеш. Не се притеснявай, за мъжа си. Ще мълчим като риби! smile3505 newsm03

 smile3505 smile3505 smile3505

.....  а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !

 newsm10

# 86
  • Мнения: 2 751
Ух, най-после се завърнахме и се докопах до форума  Grinning! Айде за много години на всички  Hug! Браво, мацки, за ентусиазма! То сняг че няма- няма, ама поне можем така да отворим ски-сезона. Аз съм "за" и за мястото, и за датата и за часа, само дето още не съм съвсем сигурна, дали ще успея да се освободя, а много би ми се искало да дойда и да се запознаем, и да си пием заедно, говорейки за ски техники и такива ми ти работи  Mr. Green. А ако идвам, сама ще идвам, без мъж. Него ще го оставя да погледа децата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Но ще ви държа в течение, за сега ме бройте и мен  Wink !
Добавих те в списъка-като сигурно присъствие.
Няма 6-5. Идваш и това е  Mr. Green Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 2 210
Тео, той не е сигурен, но за всеки случай. По- добре да има едно свободно място. Доколкото го познавам сигурен ще бъде на 12 в 19.45ч  smile3512. Така че само аз съм сигурна на 100%  newsm47

Хихи, и моя мъж така Simple Smile Ако има кой да гледа Ивчо ,ще го взема с мен, може би и Боби-аз нали си вървя с двамата в комплект Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 2 530
Казах на мъжа ми, че ще идват и други мъже и той вече е 100% сигурен. И аз, като Лили ще замоля без коментари на срещата  Whistling.

# 89
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ех, моя мъж горкия как им завижда на вашите, че ще присъстват ....., ама няма кой да гледа малкия. Големия е лесен - той вече може и с нас да идва. Но пък той си компенсира достатъчно от 1 месец през вечер със съседите Drunk, а аз в кревата с малкото, че иначе не заспива  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт