Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • тук
Решила съм да сваля натрупаните три килограма по време на празниците веднага, за да не ги "запомни завинаги" организма ми. #2gunfire
Но на плодове и чай не мога да живея. Други идеи за нещо по-леко ???

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 12:19 от portman

# 1
Решила съм да сваля натрупаните три килограма по време на празниците веднага, за да не ги "запомни завинаги" организма ми. #2gunfire
Но на плодове и чай не мога да живея. Други идеи за нещо по-леко ???

извинявай за лаическия въпрос, би ли обяснила това със запомнянето на кг?

# 2
  • тук
Казват, че тялото ни е като компютър с памет - помни колко килограма сме и затова при по-дебелите хора се получава така наречения пинг-понг ефект, когато гладуват. Ако качиш например пет килограма и ги задържиш в рамките на месец много по-трудно ще ги свалиш след това. Както и обратното - ако свалиш пет кила ти трябва режим на хранене, с който да ги задържиш поне 30 -40 дни, за да ги приеме "паметта на тялототи" дългосрочно.

дано съм обяснила човешки Simple Smile

# 3
опитай тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84931.0
лично аз съм много доволна, особенно от вечерята, а се чувствам доста добре, и не се лишавам от полезни  вещества, а като сметнеш калориите за ден са някъде към 1200-1400 (сметнати на око)

# 4
  • тук
опитай тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84931.0
лично аз съм много доволна, особенно от вечерята, а се чувствам доста добре, и не се лишавам от полезни  вещества, а като сметнеш калориите за ден са някъде към 1200-1400 (сметнати на око)

Благодаря ти много Simple Smile Има толкова много храна в тази диета, че не вярвам д сваля, но за три дни си струва да опитам Simple Smile ще споделя след това ефекта

# 5
Пий повечко вода и течности през деня... Пропусни закуската или обяда като на едно от двете хранения се храни със зеленчукова супа или препечена филийка с кисело мляко, маргарин или сирене... А за вечеря примерно салатка с месо / ориз / картофи / сирене / кашкавал, т.е. на принципа на разделното хранене и за около седмица или две ще си се оттървала от тези 3 кг. Спри временно сладките неща, газираните напитки и хляба (или не повече от 2 филийки) и ще ги стопиш за нула време... С една дума не толкова калорични и въглехидратни неща и в същото време няма да си гладна, а даже ще слабееш... Успех   bouquet

# 6
  • София
С умерен и добре балансиран режим на хранене.
Пий повече вода(не сокове),наблегни на зеленчуците и фибрите,яж бяло месо,кисело мляко...
Временно забрави за слдките,тестените,пържените храни Stop
Така хем ще се отървеш от излишните килограми,хем ще получиш дълготраен ефект Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт