Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Скъпи мами,
предстои ми раждане-секцио в петък. Цяла седмица търсих бикини за еднократна употреба,но никъде не намерих. Обиколих всички санитарни аптеки около Пирогов и там нямаше. Ако може да ми помогне някой от вас ще ви бъда страшно благодарна!
Честита Нова Година на всички!
Цитирай

София

Имаше в Малечко на "К. Величков" и на "Оборище". Въобще тарси в магазини за детски неща.
Цитирай

Bapнa

А във Варна знаете ли къде има ?
Цитирай

Dania

какви са тези бикини за еднократна употреба  newsm78
Цитирай

В София ги има в детския магазин на Леге  срещу х-л Рила, ма бяха скъпички де ...
Цитирай

ShockedЯ информирайте нечулите 35
Цитирай

София

quote author=adi7 link=topic=153812.msg2955724#msg2955724 date=1167757220]
ShockedЯ информирайте нечулите 35
[/quote]
Аз си купих от Штъркел /на Стамболийски/ и 5 чифта струваха 5-6 лв. И са по-скоро бабешки гащи, отколкото бикини...  Mr. Green[
Ми това са гащи, дето не се перат, ами се хвърлят след ползване... не знам как да го обясня... нещо като хартиени гащи...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай
Обясниха ми,че първите няколко дни след секцио е препоръчително да се използват еднократни бикини с цел да се предпази от инфекция раната. Те се ползват само веднъж за 12 часа например и след това се изхвърлят.
Цитирай

Банкя

Има такива в Mothercare, скоро си пазарувах от там бельо за бременни и ги видях.
Цитирай

Аз ги купих от детския хипермаркет на КОМСЕД - на ул Тодор Каблешков до БИЛЛА. Там 6 броя струват около 10лв. Имаше ги и в аптеката на Шейново. Бяха ми много удобни след раждането.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Обясниха ми,че първите няколко дни след секцио е препоръчително да се използват еднократни бикини с цел да се предпази от инфекция раната. Те се ползват само веднъж за 12 часа например и след това се изхвърлят.

Спокойно можеш да минеш и без такива бикини, ако идеята е да се предпазва раната - то тя е със стерилна превръзка, която се носи дори след сваляне на конците на седмия ден.
Цитирай

Старата столица

Спокойно можеш да минеш и без такива бикини, ако идеята е да се предпазва раната - то тя е със стерилна превръзка, която се носи дори след сваляне на конците на седмия ден.
Peace
Цитирай

...под липите...

Аз също съм на мнение, че няма нужда от тези еднократни бикини...аз също раждах секцио и си взех няколко чифта нормални бикини и си ги сменях всеки ден...тя раната е със стерилна превръзка и въобще не трябва да се притесняваш, че ще се замърси или нещо подобно...УСПЕХ! Peace
Цитирай

Пловдив

И аз смятам, че няма нужда от такива бикини точно за предпазване от инфекции. На мен ми свалиха превръзката от раната още на следващия ден след операцията и не се е инфектирала от нищо. Спрей Бивацин върши чудеса срещу инфекции.
Цитирай

Sofia

В Малечко на К. Величков - 4 бр.-6лв.
В Слънчице пак на К.Величков 6 бр май бяха към 6 лв.
Аз ги ползвах след секцио и съм довлона, защото не стягат и като ги използваш ги изхърляш. Но не съм ги взимала с идеята да си пазя раната стерилна-тя си е с превръзка. Просто ми бяха удобни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора