Кой колко напълня по Коледа?

  • 3 833
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad
От утре глад и инат пак Simple Smile

# 1
  • Мнения: 11 747
Ооооох,не смея да се тегля!!! Sick

# 2
  • Мнения: 43
Oh, срам ме  е да си призная, но и аз бях с 4 над предколедните си кг., но от вчера съм само на вода и днес вече съм с 1.8 кг. по-лека. Сега се чудя каква диетка да подхвана, че само на водица не мога да издържа дълго, а и има риск ако прегладнея много да се нахвърля без мисъл  на храната. Моля, кажете вие как се справяте експресно с трупнатите килца. Аз лично съм си поставила за цел до 07.01 да се сложа в приличен вид, че иначе ще ме е срам да се покажа пред хора.
Хайде и честита и успешна година на всички Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 290
Килцата са с 1 повече,а мерките намаляли,ей на тва му се вика странно Shocked Shocked Shocked Shocked

# 4
# 5
  • Мнения: 46 508
Аз съм отчаяна. Качила съм 3-4 кг.  Sad ...

И аз  Cry
Бях стигнала 73 кг. (-20 кг. от старта) и сега пак тръгнах нагоре  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 214
Аз пък отслабнах с около 2 килограма.Емил сега прохожда и постоянно припкам след него.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 611
Абсурдно е да се претегля точно сега и без това ме гони следпразнична депресия, остава и да видя, че съм напълняла... Утре ще направя лунната, после 1-2 дена разтоварващи и чак след това ще се тегля, с надеждата да не се стресна...

# 8
  • Мнения: X
Аз даже май съм свалила, защото гърлото ми е цялото с ужасни налепи и всяко преглъщане е ужасен кошмар #Cussing out Sad

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз не съм се теглила преди и след. И май по-добре. Иначе само истерясвам  Crazy

# 10
  • Мнения: 346
Аз съм плюс 1, но се надявам след лунната диета утре да се отърва от него.

# 11
  • Мнения: 4 170
Аз днес се претеглих и не съм качила нищо.Направо не мога да повярвам! newsm18

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз несмея да се премеря...Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 35 935
До тук съм качила 2-3 кг

# 14
  • Мнения: 1 339
Аз бях качила около 1-2 кг но отидох на дискотека и след много танци пак си върнах старите 63.7  Party

# 15
  • Мнения: 1 449
Ох, по Коледа не качих, но след Коледа следваха Рожден ден с убийствена торта, която не можех да изхвърля или да оставя да се развали и ето че апетитът ми за сладко се обади  веднага и сигурно вече съм плюс 2. По-лошото е обаче, че вместо надолу, тръгнах нагоре и най-лошото, че съм на тренировка чак следващият понеделник - утре заминаваме.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Като има много за ядене (след първия ден ) спира да ми се яде Laughing Докато опитам всичко...и съм преяла!
Хапнах си-ама имам чувството, че тази седмица съм стояла на маса колкото не съм за цялата изминала година tooth
Мисля, че не съм напълняла!!!

# 17
  • Мнения: 1 813
По Коледа бях качила около 1.500 2кг,но днес се  теглих и всичко се е нормализирало  Grinning

# 18
  • Мнения: 560
Аааа не съм бре.Даже тая сутрин преместих коланът с една дупка навътре,което ми се видя много странно. newsm12

# 19
  • Мнения: 7 430
Абсурдно е да се претегля точно сега ..... остава и да видя, че съм напълняла...

И аз така...по-добре да не знам Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами, аз не мога да си вляза в дрехите. Добре, че имам пола на ластик  Wink От утре на зелева супа  ooooh!

# 21
  • Мнения: 170
Не съм качила, а дрехите ми са прилепнали плътно. Дънките ми стоят като клин и се чувстам подута и ми е гадно.

# 22
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
+1  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 229
Не знам точно, но и на мен са ми поотеснели дрехите. Joy Joy Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен няма разлика.

# 25
  • Мнения: 2 849
1 кг ми се върти тези дни ,та не съм много сигурна дали е от тежките маси .Гледах да не се отпускам . Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 759
       С много угаждане и нелишаване от нищо свалих един килограм на Коледа и го задържах досега. Чак не мога да си повярвам - откакто напълнях преди 2 години без нарочни упражнения и диетки не мога да мръдна кантара в отрицателна посока... Отдавам го на сериозното припкане на токчета по празниците.

# 27
  • Мнения: 5 103
Нито грам не съм качила, а ядох многоооо Mr. Green

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе как качвате толкова бързо, аз да се скъсам не мога да кача (е ако се скъсам мога ама...) злоядо съм бре, ям 2 пъти най много на ден и то детски порции.  Twisted Evil

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз 3-4 кг!

# 30
  • Мнения: 811
Не е мръднал кантара, за щастие  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 907
Аз на кантар на се качвам от месеци, обаче за съжаление виждам по дрехите какво става с мен. Този път си обещах тържествено, че си поставям за цел да отслабна през 2007! Минимум 10 кила! Ако не стане, би трябвало да обещая , че ще се обеся, но не искам да рискувам, че и да се обеся няма да имам кураж  Grinning

# 32
# 33
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Много. Дрехите ще ми се пръснат по шевовете. Смейте се, ама и аз от утре съм на зелева супа Crossing Arms.

# 34
  • Мнения: 511
Чудното е, че не съм качила, а съм свалила повече от кг Rolling Eyes Сигурно ще си ги върна обаче Confused Laughing

# 35
  • Мнения: 104
Аз май съм голямо прасе Sad цели 5 килца трупнах за 10дни... на 23.12 си купих дънки, които ми бяха точно, а днес не можах да се навра в тях... срам  Embarassed

# 36
  • Мнения: 2 386
За пръв път се тегля по празниците и се разревах от отчаяние.....+4 кг!  #Cussing out
И просто НЕ мога да пазя диети....Става ми лошо...Направо не знам..Скоро ще се търкалям по улиците.

# 37
  • Мнения: 252
Не съм качила, но ми е много тежко. То не бяха софри, то не бе чудо. Добре, че няма поражения ooooh!.

# 38
  • Мнения: 3 050
Кантара не отчита качване, но малко са ми поопънати дънките-то може и заради прането да е така newsm78, иначе се очакваше качване на килограми, но на празниците хапнах малко, нормално, и за това няма резултати Flutter

# 39
  • Мнения: 4 371
Срам ме е да кажа, но всичкото е на корема #Cussing out
Диети не мога да пазя, нито да се лишавам, не знам какво ще правя. След работа съм изморена и не ми се тренира. Въртя се в кръг ooooh!

# 40
  • Мнения: 46 508
Абе как качвате толкова бързо, аз да се скъсам не мога да кача (е ако се скъсам мога ама...) злоядо съм бре, ям 2 пъти най много на ден и то детски порции.  Twisted Evil

То не е само до ядене и алкохолът доста помага  Tired

# 41
  • Мнения: 4 176
ААААА не. Аз не пия. Моето е само РАНЪ Simple Smile
Да ви успокоя, че тия 3-4 кг са по-скоро задържана вода. Ще видите как след 2 дена диета, ще изчезнат. Споко. До 4 кг се смята за вода. Страшното е ако са над 4кг.

# 42
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
3,5 - 4 кг май  newsm78  Confused Tired
Надявам се с една лека диетка за седмица - две да ги сваля трайно.....

# 43
  • Мнения: 3 164
кантара показва 1кг+, не е много, но имам да свалям до оптималното си тегло, така че се брои Wink а и не съм от снажните дето не им личи килце-две, а точно обратно Close

# 44
  • Мнения: 673
цели 3  Confused Embarassed Cry

# 45
  • Мнения: 1 722
3-4 кг.  Confused

# 46
  • София
  • Мнения: 11 703
Трупнах 2 килца,но мисля да ги сваля без специална диета,а просто да огранича папането. Дано да има ефект,че като знам какви ограничения бяха да сваля 10 кг и да ги задържа...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Цели 4кг, но вчера вече бях с 2 по-малко, което си е чисто солена вода,
 изтичаща се за няколко дни(дано)

# 48
  • Мнения: 630
За една седмица 4 кг.  ooooh! Е сега ако не започна диета, ще се обеся на първия стълб който ме издържи.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
+4  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 237
+1,5кг SadПреди малко се разписах в темата за лунната , та съм решила да погладувам ,  докато не са станали повече , че после иди ги сваляй , ако можеш !

# 51
  • Мнения: 3 334
Ооооох,не смея да се тегля!!! Sick

и аз така Sad

# 52
  • София
  • Мнения: 3 679
Ох, мойте са +5 кг. Embarassed Embarassed Embarassed от днес почвам да се боря с тях.

# 53
  • Мнения: X
Сутринта със свито сърце застанах на кантара, но резултатът беше просто страхотен- не съм мръднала  Party , нито грам! Wink А такова плюскане падна  #Crazy, не  е истина просто. Сега ще карам на по- лекичък режим 10- ина дена да поизчистя каквото има и тръгвам отново на фитнес 2-3 пъти седмично да редя плочките по корема  ида стягам бедри, че лято иде все пак.  Flutter

# 54
  • Мнения: 1 424
+2кг  Confused От днес започвам диета и дано се разкарат бързо  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 5 647
1-2 кг покрай Коледа. Сутринта се премерих и се оказа, че съм свалила 1 кг. Остава още 1.  Wink

# 56
  • Мнения: 3 050
Абе как качвате толкова бързо, аз да се скъсам не мога да кача (е ако се скъсам мога ама...) злоядо съм бре, ям 2 пъти най много на ден и то детски порции.  Twisted Evil

То не е само до ядене и алкохолът доста помага  Tired
Да, права си ...като се замисля аз пих половин чаша само Wink

# 57
  • Мнения: 1 073
Абе как качвате толкова бързо, аз да се скъсам не мога да кача (е ако се скъсам мога ама...) злоядо съм бре, ям 2 пъти най много на ден и то детски порции.  Twisted Evil

То не е само до ядене и алкохолът доста помага  Tired
Точно така!
Та и аз да се разпиша...от бъдни ве4ер до днес сутринта, кантарът показва с 2,2 в пове4е.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 294
Снощи се претеглих и не съм качила нищо. ooooh!Направо не мога да повярвам!

# 59
  • Мнения: 5 475
И аз качих 2 кг...сега се мъча да ги свалям...

# 60
  • Мнения: 3 050
Браво на некачилите килограми, а на другите-сигурна съм че това е задържане на вода Wink и само след седмица ще се нормализира всичко! Flutter

# 61
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам, но е бая Tired Тази сутрин направих жалък опит да се вмъкна в един панталон, който ми е шит по готова кройка и помня, че отговаряше на 36-та мярка. Е, няма закопчаване #Crazy
Ще се отслабва, то е ясно, ама как, каааак, като все ми стърже и все ми се яде Cry
Мъж ми е във възторг, само ме пощипва оттук оттам и се кефи, а аз направо изтрещявам ooooh!

# 62
  • Мнения: 4 371
Мъж ми е във възторг, само ме пощипва оттук оттам и се кефи, а аз направо изтрещявам ooooh!
Ха ха ха, моя също. Има нещо сбъркано #Silly.

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе как качвате толкова бързо, аз да се скъсам не мога да кача (е ако се скъсам мога ама...) злоядо съм бре, ям 2 пъти най много на ден и то детски порции.  Twisted Evil

То не е само до ядене и алкохолът доста помага  Tired
Да, права си ...като се замисля аз пих половин чаша само Wink

Аз алкохол не пия и се храня здравословно. Тка, че и да ям в големи количества не мисля, че ще ми повлияе на кг.

# 64
  • Мнения: 4 473
Покрай Коледа качих 1-2 кг, но в Новогодишната нощ ги свалих с танци  Grinning

# 65
  • Мнения: 101
Аз изкарах на салати и не съм качила. Радвам се че не успях да разваля малкия резултат, който постигнах.

# 66
  • Мнения: 2 897
Същата съм си,но въпреки това лунувам днес-да разкарам токсините от организма  Mr. Green

Дуци и Белинда,мъжете ви са си съвсем наред.Изглеждате много добре и двете  bouquet

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ох, не смея да се претегля. Embarassed
Такова освинване направих, че чак ме е срам. Най- лошото е, че не мога да си озаптя апетита. Имам да свалям поне 6-7 кг, за да бъда пак със самочувствие. И все започвам да слабея от утре... Въртя се в кръг, скоро мога и в депресия да изпадна. Cry

# 68
  • Мнения: 1 101
При мен няма промяна  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 6 954
Аз съм само 1.5 кг.отгоре.Казвам само,защото очаквах поне 3-4кг.  Confused Лошото е ,че съм набрала инерция и продължавам да кльопам без мярка  Crazy

# 70
  • Мнения: 1 069
След празниците се измерих 51кг, а нормално съм 48кг. Това означава 3кг за сваляне, но не съм изпаднала в гоеми притеснения, защото за зимния сезон е нормално, ще ги сваля.

# 71
  • Мнения: 5 250
За моя радост съм свалила 2 кг. дори  Hug

# 72
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193

+2 кг., ужас..........

# 73
  • Мнения: 6 958
+ 3 кг.  Sick Затова сега съм на плодолечение, но не само заради качените килограми по празниците, а въобще  Sick Успех на всички, които искат да свалят желаните килограмчета   bouquet

# 74
  • Мнения: 6 164
Аз не съм мръднала... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт