Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Малката Ива е вече на 5 месеца и не иска да лежи много. Само на бълджи гащите се радва много и се смее с глас докато скача. На опътването им пише, че са за над 5 месечни деца, лекарката каза, че няма проблем да седи в тях. Чувам обаче, че била много малка за бънджи и можело да и се повреди кръста? Искам да попитам за вашето мнение?
Цитирай

София Западен парк

Ние имахме бънджи, но го слагах след навършени 6 месеца, или когато детето може да седи без помощ и подпори  Very Happy
Определено вреди на кръста и кра4етата, ако престоят е по-дълъг от 5-10 мин, за вашта възраст !  По-добре изчакай малко
Цитирай

тук не ги препоръ4ват изоб6то
Цитирай

под голямата лоза

Не мисля, че ще навредят на 5- месечно бебе, все пак то не виси постоянно в тях  Rolling Eyes
Цитирай

София

Няма проблем, вие ще я слагате за малко, все пак бързо омръзва всичко на бебетата. Поне при нас е така. Много малко ги използвахме, няма и 10 пъти да е слаган вътре за по 5 минути, с проходилката повече сполучихме, защото ходеше насам-натам да пипа и оглежда всичко, докато с бънджито седеше на 1 място и се отегчаваше.
Цитирай

Atlanta ,USA

Започнах да слагам Вики в бънджи около 6 месец .Много му се радваше ,сега иска повече да се движи и се изнерва в него .Не мисля ,че вреди ,ако не се прекалява с ползването му .
Цитирай

софия

Не мисля, че ще навредят на 5- месечно бебе, все пак то не виси постоянно в тях  Rolling Eyes
Peace
Цитирай

в джунглата

На нашите пише че са за от 4м., препоръча ни ги педито за да има повече движения.  В упътването пише че не трабва да стои повече от 15мин. без прекъсване.
Цитирай

Старата столица

Може да я слагате,но за по-кратко време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.