Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Намерих този сайт преди време и бях изключително впечатлена от многобройните видове украси за торти (около 2500 стр. и се добавят нови всеки ден), както и рецепти, но на английски.
http://www.cakecentral.com/
Надявам се да ви харесат.
П.С.:За да видите тортите в увеличен мащаб трябва да се регистрирате...
« Последна редакция: Ср., 03 Ян. 2007, 16:17 от mimival »
Цитирай

Регистрирах се и има да си разглеждаммммм.... много благодаря за сайта.Точно съм на вълна торти че малкия ми син скоро има рожден ден! bouquet
Цитирай

Еййй, сега ли се сети! Вчера мъжа ми имаше рожден ден и правих торта!
Нищо, за следващия.

Украса. Peace
Цитирай

Лени до другия рожден ден тъкмо ще си ги усъвършенствала Hug
Цитирай

Извинявай,но би ли си поправила окрасата на украса?
Цитирай

mimival, чудесно!
Цитирай

Благодаря за сайта, много полезни идеи има.  bouquet
Извинявай, (нищо лично) ама това не е по темата май  newsm78. Някой потребителки във форума нямат достатъчно време, за да си дооглеждат грешките. Важното е, че всички , които се включваме разбираме за какво става дума в темата. Нека не ставаме заядливи моля  Peace
Цитирай

Прекрасно наистина мноооого идейки newsm10 smile3501
Цитирай

Благодаря за сайта, много полезни идеи има.  bouquet
Извинявай, (нищо лично) ама това не е по темата май  newsm78. Някой потребителки във форума нямат достатъчно време, за да си дооглеждат грешките. Важното е, че всички , които се включваме разбираме за какво става дума в темата. Нека не ставаме заядливи моля  Peace

Не се заяждам!Просто е немислимо да претендираме за интелигентни жени и да допускаме такива грешки.Приемам,че може да е по невнимание и в никакъв случай не съм искала да звуча заядливо.Пък и мисля,че не звучах!
Цитирай

Аз само разглеждам,но едва ли ще се захвана.
Понеже сладкарството не ми се отдава.
 bouquet
Цитирай

МеРи ПоПиНз мисля, че пропускаш основната цел, с която е създаден този форум...
Наистина е неприятно да виждаш елементарни правописни грешки в текстовете, но в крайна сметка е човешко да се греши, а и както спомена по-горе korneliia_h повечето от нас нямат много свободно време.
Относно нивото ни на интелигентност, не мисля че някой би разбрал какво е то от този уеб-сайт и темите, които са поместени в него, все пак в момента сме във форума - готварски рецепти...
Цитирай

МеРи ПоПиНз мисля, че пропускаш основната цел, с която е създаден този форум...
Наистина е неприятно да виждаш елементарни правописни грешки в текстовете, но в крайна сметка е човешко да се греши, а и както спомена по-горе korneliia_h повечето от нас нямат много свободно време.
Относно нивото ни на интелигентност, не мисля че някой би разбрал какво е то от този уеб-сайт и темите, които са поместени в него, все пак в момента сме във форума - готварски рецепти...

Peace

Избрах си няколко торти пък ще видим как ще се справя! chef
Цитирай

Ето и някои мои любими торти, но незнам някой от нас как би се справил с направата им. За Р.Д. на Вики пожелах да направят първата торта, като и добавих и няколко фигурки, но всички сладкари, които обиколих в П-в бяха затруднени, особено от фигурките (в една от по-долните снимки-фигурките с крилца). Най-накрая в Неделя казаха, че могат да я направят, като не гарантират, че ще ми хареса и тъй като била двуетажна, вътрешноста и щяла да бъде съвсем обикн. сметанова торта, тъй като щяла да стане доста тежка. Така, че в крайна сметка, както се вижда от моята снимка си поръчах тяхното мече.
« Последна редакция: Четв., 04 Ян. 2007, 09:10 от mimival »
Цитирай

Знам го този сайт отдавна (дори имам няколко торти публикувани там, а мисля, че и линка е пуснат в темата за глазурите). Много от хората които пускат снимки там са професионалисти - минали различни курсове за декорация, имат много опит. Други в повечето случаи работят с готови смеси, готови комлекти за торти, включващи всякакви помагала или работят по книги(като тази която Тането и Мимито пуснаха). Малко са тези, които като нас се опитват от нищо да направят нещо.
Но наистина има добри идеи там, особенно за знаещите английски има  стъпка по стъпка, рецепти и  добри съвети. Не знам дали ще ги стигнем някога, макар че съм убедена, че тук има достатъчно хора с талант и усет, както и сръчност за да се справят много добре. По-важното е, че има толкова момичета, които искат да доставят радост на другите, пък дори и с една по-обикновенна торта - нали от някъде трябва да започнем! bouquet

Успех на всички!
« Последна редакция: Четв., 04 Ян. 2007, 17:25 от natalyna »
Цитирай

Тези торти са невероятни!Аз не мога и да си помисля че може да направя такава украса HugТрябва да си имаш талант newsm78
Цитирай

1-14 от 16 отговора