На ФЕВРУАРИ 2005 Юнаците - излизат от тумбаците!!! ХІ

  • 15 657
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
Pola, ми браво на Св. София, така поне всичко е на светло и ако всички болници станат така, поне човек ще може да избира без изненади след това....
Аз съм в Шейново, но без доктор, а с акушерка, което ще ми е доста евтино и за предпочитане при нормално раждане, но наложи ли се секцио не ми се мисли какви пари ще трябват......

bubata, поздравления за шестичката, само така, ти си майка герой, щом още продължаваш да учиш, при това с отлични резултати накрая, а аз имам чувството, че ставам все по-нероботоспособна, забравям разни важни неща и пр., а няма кой да ме замести, така че ще си греша и ще си бачкам до край Simple Smile

А оносно прословутата пица, ние минахме на мързеливо решение: Близо до нас са на Дон Вито, много ги обичаме Simple Smile))
Поръчваме си и си пускаме домашно кино от интернет (за тази вечер избрах Finding Neverland - дано е хубав)......ужас, заприличваме на мързеливите американци (надявам се да е само временно).

# 16
Бубата, честита ти шестица. Все такава да си ни отличничка  Hands Clap
Стайл, да ти кажа аз малко ти завиждам че още си работиш. За какво ми бяха на мен тия болнични толкова отрано, само да имам време да мисля за глупости и да психясвам. Работата и соц. контакти вече ми липсват ужасно, ама няма скоро да се оправи положението. Утешавам се, че като се появи бебка, ще й отделям цялото си време и няма никак да ми е скучно Wink  
Момичета, лека вечер ви пожелавам и дано никоя не тръгне да ражда по нощите  А пък аз се надявам тази нощ да  Sleeping най-после. Приятни сънища и на вас.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте, девочки и от нас Wink !
Ама,как бързо опраскваме темите, а  Wink Големи сме писателки! Пък някои са и поетеси   Laughing (Godzilla i Rebeka).
Чудесно заглавие на темичката!
Аз днес пак не съм се прибрала вкъщи  Embarassed .Брооооооодя по улиците цял ден- излязох в 11.30 и се завърнах в...18.30  Sunglasses
Големи сме хаймани с Дребния  Blush Нали си го поклащам човекът, кеф му е и ме подритва доволно  #Milti
Ходих на козметик, хапвах после пицинка с колежката си, после получих оферта за кафепитие, айде през БИЛЛА, после през пазара и щях да се върна след татито, ако се бях размотала още малко  Embarassed
А, има и от какво да се оплача - мъчи ме един гаден...хемороид  Twisted Evil .Чух се с докторката ми,  и ще трябва да го мажа с едно кремче  ooooh!
Та,такива ми ти работи при нас  Laughing Сега ще му ударим по едно винченцо с татинец  Wine Glass

# 18
  • Мнения: 2 641
Абе Пола нещо не ми е ясно как така аз съм за 3 , ти за 6 , а пак на линииките имаме 5 дена разлика ???

# 19
  • Мнения: 366
marry_72, работат ми е свита наполовина, че и повече, но и аз си се радвам, че съм заангажирана с нея, обаче естествено следва притеснението какво ще правя, когато се появи бебето, ще успявам ли, няма ли да ощетявам бебока, като ще ми се налага поне по 3-4 часа на ден да отделям за бачкане....... ох, не ми се мисли, ще се нареди някакси, като му дойде времето...
Gena, ама ти си супер, въобще не се кротваш, много ти се радвам, аз ако прекарам 2-3 часа на крак и така ме заболява срамната кост, че бързам да се прибера и хоризонтирам Simple Smile))
Anaise, сори, че се намесвам, ама лентичката на Пола е за 07.02.05 - вероятно това й е бил първоначалният термин, последстиве променен. Можеш бързичко да проверяваш лентичка, като кликнеш с десния клавиш на мишката върху нея и избереш Пропъртис, там в Адрес се вижда термина (примерно при Пола е....days/050207/)

# 20
  • Мнения: 1 045
Ееех браво за новата темичка. То като гледам всичките пишем като невидяли...
Аз да ви се похваля съм страшно доволна от училището за родители! Като отивах към стаята си мислех че сигурно ще бъдем 2-3 мами там и като отворих вратата Shocked  то близо 20-ина бяха насядали.Накъдето погледнеш само кореми. А курса е страхотен !!! Препоръчвам на всички варненски мами да не го пропускат другата сряда ! Страшно полезни съвети за всичко което си помислите и много смях.
А пък аз така съм се успокоила че имам чувството че ще преноооооося. Хич не се виждам скоро да раждам.

# 21
  • Мнения: 844
О.К. Другата сряда, дано всичко е наред и аз съм първа кипра там. А къде точно в АГ-то се ходи?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 797
Момичета,крайно време е да ви се оплача...
Вече две нощи не мога да спя,постоянно ми се привиждат какви ли не кошмари,свързани с раждането!!!Даже май започнах да го карам на сериали Embarassed
ето,вчера сънувах,че бебето е по-гоямо от 4,600(каква точна цифра!) ,обаче ме гласят ноемално аждне и аз се чудех какво да правя...и така цяла нощ.
Тази вечер-втора серия-бебето не може да излезе-прилагат форцепс!!! Mr. Green
какво ли ще сънувам довечера?
До термина остават още 20 дни,а аз...ако така ще я карам????
Иначе аз също се мотам доста по улиците,да се чуди човек как намирам време и за това,а срамната кост ме наболява като се залежа,а като ходя не,много странно!

# 23
  • Мнения: 2 274
Ами като ще се оплаквате и аз да се включа! Тази нощ спах УЖАСССНО...корема ме болеше, краката ме боляха, ръцете ми бяха изтръпнали...сега съм като парцал... и дори не мога да си измисля удоволствие, с което да се поглезя((((

# 24
  • София
  • Мнения: 6 797
Мдааааа...аз също не съм измислила нищо за поглезване...май ще отскоча до магазина за нещо сладичко-за душата Stuck Out Tongue
Иначе следобяд ме чака едно разкарване....да си взема резултатите от микробиологията,после може би запис на тоновете(пак),а трябва да се замъкна и до дофтора от ЖК.Чудя се аз защо ли още ходя при него,нали ми даде вече напраение,ама да се отчета и там...

# 25
  • Мнения: 195
#Milti Супер тема! Как се радвам, че вече броя дни, а не месеци до излизането на бебо.
Не се знае вече коя ще тръгне към родилното и затова пожелавам на всички ни Бог да ни помага и всичко да мине по възможно най-добрия начин.
Иначе не съжаляайте, че сте излезли в болнични. Аз доста се понатегнах в службата и я докарах до болница още осми месец, а и нали съвсем скоро няма да има толкова време за сън. И на мен ми липсват социалните контакти и професионалното развитие, но един ден ще ги имам отново, нали? Grinning
Аз май доста се залежах след болницата, че нито кост ме боли, нито корем. Днес съм на разходка, че и денят е супер. Такова слънце грее.

# 26
  • Мнения: 2 274
Цитат на: bubata
Мдааааа...аз също не съм измислила нищо за поглезване...май ще отскоча до магазина за нещо сладичко-за душата Stuck Out Tongue
Иначе следобяд ме чака едно разкарване....да си взема резултатите от микробиологията,после може би запис на тоновете(пак),а трябва да се замъкна и до дофтора от ЖК.Чудя се аз защо ли още ходя при него,нали ми даде вече напраение,ама да се отчета и там...

През колко дни правиш запис на  тонове?

# 27
  • Мнения: 2 641
Мами, да се отчета за днес.
Ако не родя до 01.02.2005 ми планираха секцио за тогава. Бебока ставал голям и за тва. Ама как не ща секцио ама имам ли избор. Дано да се измъкне сам преди това.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добро утро (ден), мамки!
Как е настроението днес?
Мърдат ли мишоците?
 #Milti
Съчувствам на всички ви,които не можете да спите нощем  Sad .
Ние спим като буби  Sleeping Лягам си към 1 ч. и спинкам до 10.30 - 11.00 ч. Нощем ставам 4-5 пъти, ама въобще не се будя, така че нямам проблеми със съня  Laughing
За днес си нямам развлекателна програма  Sad , ще шетам малко из къщи  1ironing и ще си гукам с вас   typeuu

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Мами я да ви питам аз,моя лекар няма да го има в софия 2дена и съм се изпопритеснила.Нали дори и да нямаш уговорка с лекар ако си поискаш упойка ще ти сложат?
Незнам защо съм се притеснила толкова като първо нищо може да не се случи тези два дена и второ много майки раждат без уговорки:)
Ама като съм с тази мисъл още от самото начало и сега в последния момент ми е малко криво:(
До вчера исках изпитам метод за разкритие,днес ми препоръчайте изпитан за задържане
Ох луда работа,ама вече и аз незнам какво да правя Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт