Ахтунг- Ахтес Дойчес Тема!

  • 17 531
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 610




















Нашият албум
Потребител   : nemski
Парола           : 777777


КАРТАТА
Моля, всички нерегистрирани български мацки от гореуказания вид да упоменат местоположението си


Старите теми за любопитни мами:


Мами в Германия
Мами в Германия 2
Мами в Германия 3

Мами в Германия 4
Дас Фюнфте дойче тема
Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

Дас Зийбте дойче Вайнахтстема 

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 12:28 от rien

# 1
  • Мнения: 3 423
Нали съм примерна, ей ме и тук.
Абе, Риен, видях ти аватара, та
се присетих да ви питам. Кой от
тукашните хумористи ви кефи?
Харесвате ли Кордула Щратман,
примерно? Аз се изнервям от това
Шилерщрасе. Ото ми е бонбонест.
Були ми харесва, даже го намирам
секси, Рик също ме кефи, Цванциг
центиметер-мацето, Миря Боес ми
харесва също. Хела ме дразни с
децибелите си. Ще пиша и за други.
После предлагам да обсъдим модераторите.

А ще гледате ли "Mein Führer" с Хелге Шнайдер?

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 01:08 от Liska

# 2
  • Мнения: 7 605
4удесна тема, браво Риен! И албум4ето разгледах след обяд, забравих да ви кажа, много сладки снимки сте сложили, бравос!

Лиска, интересна тема. Аз харесвам Марио Барт, Барбара 6ьонбергер, Хапе Керкелинг (Хорст 6лемер!!!) и, разбира се, Мирко Нон4ев и въоб6те вси4ки от РТЛ Замстаг Нахт (ееее, спомени  Joy ). Ото....дразни ме, харесах го като бях в основното у-6те  Embarassed  ама порастнах  hahaha 6илер6трасе не помня да съм го гледала, ама Фрай 6науце ми харесва  Mr. Green Були.....не, изнервя ме, предпо4итам ония, как му бе6е името...... Кристоф Мария еди-какъв-си. Мирята....взех да свиквам с нея  Wink  Габи Къостер е гот ама и тя по4ва да дразни.

**********
Ето пак линка, http://www.dkms.de/flash.html - при мен работи  newsm78  моля ви, вижте дали ви се отваря или не.

# 3
  • Мнения: 2 907
Шилерщрасе не мога да понасям, изобщо не отговаря на хумора ми или аз съм от тези тъпите дето не разбират. Кордула съответно ми е също ужасно тъпа, има някакво криво лице и несимпатията идва от тъпото шоу, за което между другото съм убедена, че не е сто процента импровизирано.
Ото става. Един от малкото, които не ме дразнят.
Були и двете му приятелчета - тц. Тримцата са ми блудкави бис геет нихт мер, хихи. Секси? За мен антисекси.
Мира Бьоз - пак тц. В началото на die dreisten drei беше смешна, в момента ме дразни, че и собствено шоу и дадоха  Confused
Като се замисля май само Хапе Керкелинг успява все още да ме разсмее, но и той много на мода стана да му се не види. Господин Рааб също има благотворно действие над мен. Виж Рааб много ме радва. Ама и той комерсиален.
Преди години редовно си гледах Hausmeister Krause, беше голям майтап, ама и това гледам все по-рядко. Има една друга много смешна поредица - Familie Heinz Becker - пада смях.
Много се ядосвам, че спряха сериалът на Пастевка. Ето, замалко да забравя Бастиан Пастевка. Той всъщност ми е май любимият немски комик.

А Mein Führer ще гледам като излезе на двд. Откакто имаме бебе ходенето на кино се превърна в лукс и си мисля, че ако ми се даде възможност няма за фюрера да я използвам  Wink Пък и трейлърът на филма изобщо не ме инспирира. Доколкото четох критики разбрах, че Хитлер бил представен в позитивна, ранима светлина. Въх...както казваше баба ми.
Като заговорихме за кино, я кажете кои са ви любимите немски филми? Аз като кино-любител и колекционер на филми имам много, разбира се не само немски, но наскоро гледах отново Die fetten Jahre sind vorbei и се замислих, че имам всъщност доста немски филми. Преди няколко месеца гледах за първи път Elementarteilchen и останах изненада от този филм - толкова подтискащ и мрачен. Брррр. С други думи - страхотен. А за тези, които се интересуват, мога да направя едно топ 10, като на първо място слагам великият Herr Lehmann  Laughing

Хайде спирам, сигурно съм единствена да пиша в тези късни доби, ама като се отвори дума за кино...

# 4
  • Мнения: 1 909
Privet macki Simple Smile
Az lichno na Schillerstrasse mnogo se radvah v nachaloto,
no nyamam navika da sledya koga ya davat i zatova ne sum redoven zritel.

Ot komediantite do napikavane moje da me dovede Alf Poier  Joy tozi sladur e neutrazim, spored men !
Drugi moi favoriti sa Django Asuel, Erkan und Stefan  Hug  I ne na posledno myasto "De Maddin"  Mr. Green

Starite zvezdi ot Samstag Nacht gi gledam ot nostalgiya, no ne gi namiram za tolkova zabavni,
mina im vremeto...
Predi redovno sledyah i sieben Tage, sieben Koepfe... interesno e obache kak chovek v edin moment nadrastva interesite si  newsm78

aide, nyama da izrejdam koi komedianti ne haresvam, che shte stane mnogo dulgo  Simple Smile

# 5
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Риен Браво!     bouquet Страхотно оформление!
Снощи като видях мацката с БГ униформа и развято немското знаме...се смяхме много с мъжа ми!

Николета
, голяма си сладурана! Нищо че са малко снимките.....като се роди бебока  ще искаме да го видим...и ще можеш да си допълваш албумчето!

Възможно ли е ...някой от нас да е модератор в  Заедно. де....???
Вчера бях побликувала нещо...а днес гледам изтрито!   #Cussing out Можеше поне по имейл да ме предупредят!  #2gunfire  Sick
Нали вчера им оплюхме сайта......

Може би много вярвам в световната конспирация!!!! ха!!ха!!

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 12:16 от mariela33

# 6
  • Мнения: 1 610
Привет, geminarius!моля те пиши на кирилица   bouquet

Лиске, ти си примерна "германка", щото в клюкарника цари затишие наверно  hahaha. И все пак похвално!  bouquet
Аз нямам такъв дълбок поглед върху комедиантите и даже им забравям имената, Но Шилерщрасе е една голяма глупост-ей тук ми липсва мамунката да състави едно сложно съществително- и ми е супер скучно.А за Кордула моя мъж много точно  каза: Тази не съм я чувал, ква комедиантка е-  нищо забавно не намирам!
Марио Барт е ненадминат в импровизацията- кой го е гледал в Дубай. Попиках се/ хем не долавам целия хумор!
Понеже Отто не съм го гледала преди сега имам възможност да се посмея на избрани моменти- купих на мъжа DVD за коледа. Освен това много ми харесва Атце естествено...Направо е бонбон отвсякъде. Пък и красив  Heart Eyes...
А съм с този аватар понеже даваха по премиере 7 Zwerge Мänner allein im Wald! -дано няма грешки и ми беше доста забавно.Шах!

Вчера гледах интрото на Мein Führer... не съм впечатлена!
Мистик, давай топ 10 на любими филми!

# 7
  • Мнения: 1 610
ама вчерашния линк мистик от "заедно" ли беше?аз мисля,че го бях чела това изказване някъде  в "иде ли?"
А за мацката със знамето / това е специален поздрав за Лиска и Вечерница./ преди 2 теми бяхме дискутирали българо немската дружба/ Да видите, че си държа на думата! Naughty

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 12:31 от rien

# 8
  • Мнения: 3 423
Освен това много ми харесва Атце естествено...Направо е бонбон отвсякъде. Пък и красив  Heart Eyes...

Особено от кръста надолу. Надарен един такъв,
като за ленински, пардон, германски съботник.
Малко ми е сексистиш, а дали е с перука, а?
Казахте Мирко Нончев, чух, че не знаел български.
А помните ли Вохеншоу с Данке, Анке. Много ме
дразни тая жена, един такъв дърварски хумор, но
много я харесват май. Кристоф Мария това не беше
ли оня Щромберг. Не съм го издържала докрай. Но
ми харесват Зексерпак. Особено има един младеж,
дето все в униформа го дават, е, много ми е секси.
Играе в един берлински театър, иска ми се да ида
да го гледам един ден, когато малечко поотрасне.
Преди ми харесваха Петъчните новини по РТЛ с
Рут Мошнер, ма сега ги развалиха нещо. Марио Барт
и Щефан Рааб също ми харесват. На Щефан му се
кефя, че от всяко шайсе пари може да извади.

Мариела33, пиши на Велинград или на Бомбастик от
Заедно, ще ти отвърнат. Впрочем аз харесвам сайта.

# 9
  • Мнения: 3 423
ама вчерашния линк мистик от "заедно" ли беше?аз мисля,че го бях чела това изказване някъде  в "иде ли?"
А за мацката със знамето / това е специален поздрав за Лиска и Вечерница./ преди 2 теми бяхме дискутирали българо немската дружба/ Да видите, че си държа на думата! Naughty

Линкът на Мистик беше от иде ли. Ма и в заедно се
бистрят подобни теми и в общи линии на такова ниво.
Мерси за поздрава. Ма не мога да схвана посланието. Laughing

# 10
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Така се ядосах на Заедно.де.....че сега запрятам ръкави и  ще споделя моите впечатления от този сайт!


Когато дойдох в Германия....преди половин година...случайно открих сайта и се регистрихах...Мислех че там може да намера приятели..../ вече вярвам в виртуалното приятелство...нали с мъжа ми се запознахме в интернет///.....може би  ще науча повече за страната.....за манталитета...за предимствата и недостатъците на немеца....респективно за спецификата на смесен брак....и отглеждането на тези деца...защото каквото и да се казва все пак те са по-различни от останалите деца.

И какво стана....пълно разочарование.....

Установих че единия от модераторите Мистър Бомбастик....сам си пише темите ...сам си отговаря....Ако някой реши да сподели нещо като вълци отгоре му....с убежденията колко греши....Никой не преценя чее хората са различни и всеки си има право на мнение....

малката е гладна и после ще довърша...
Довършвам тук да не гледате само моето име...

Започвам да се съмнявам дали там пишат наистина хора които живеят в Германия....или просто са с фалшифи потребителски имена.....да правят калабалък и да се подържа сайта...
Прост пример:
Вчера писах че ако вляза в БГ с транзитни номера  , няма да мога да ползвам застраховката от ХУК.  А няколко човека ми отговарят като на едния под аватара пишеше , че живее в Кьолн ....баща ми да я карал с немските номера , докато изтече застраховката!! Ами този човек ако живееше в  немско щеше да знае че тук не е като в БГ. Хората ти връщат  част от парите за застраховката и данъка от момента на продажбата....А не както в БГ....платиш " гражданска отговорност"...продадеш си колата....не стига че нищо не ти връщат...ами и новия собственник пак трябва да плати " гражданска отговорност" за същата кола...и за същата година!!!

Жалко че го изтриха....за да ви го покажа....

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 13:15 от mariela33

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честита нова година и от мен момичета. С теzи картинки много огнено zапочва таzи немска тема Wink

А по повод комедиантите - преди харесвах Миттермайер, но много се раzочаровах от последното му шоу.

# 12
  • Мнения: 11 304
Ееееееееееееееей, доживях да те видя, Фреичка!!! Пиши по-често, де!  Praynig Все пак дължим на теб това местенце Peace

Риен, голямо старание си положила този път.
Май само ти си успяла да прочетеш разказчето ми. Линка днес пак не се отваря. Ако има интерес ще го пусна целия по-късно тук.

Мариела, аз се регистрирах в Заедно.де ама са много особени като настроение там и не намирам обща приказка с тях, та почти не пиша. В Иде ли попадам само на линкове за четене и там не ми харесва атмосферата.

Лиска, аз май най-много харесвам Рааб и Керкелинг. Другите са ми толкова сладникави и тъпи, май не мога да им свикна на хумора. За Анке си права, че е като дървар.
Интересно за Нончев, аз си мислех, че знае български.
Някъде бях чула, че Мариела Ааренс например била също нашенка, ама не съм ровила за повече клюки

# 13
  • Мнения: 1 610
Привет , Фрея! Огнено започва темата, понеже огнено завърши предната...та само поддържаме огъня!
А за мацката със знамето / това е специален поздрав за Лиска и Вечерница./ преди 2 теми бяхме дискутирали българо немската дружба/ Да видите, че си държа на думата! Naughty
Мерси за поздрава. Ма не мога да схвана посланието. Laughing
Еех, Лиске, а кой каза вчера, че си шпионин и всичко помниш  Mr. Green. Като отворих сексте дойче тема ме захапа, че била много незабележителна и ти обещах да я направя забележителна с комбинация от българско и немско знаме Party Peace  Mr. Green
Все се каня да ви питам, не ви ли дразни рекланото послание "Mehrwehrsteuer geschenkt" и всякакви подобни простотии как щели да задържат на 16 процента данъка и т.н. По принцип не съм от хората, които сменят канала, когат дойде "острова на рекламите" , но това ме изважда от кожата ми.Ами кажете си, че правите намаление и това е. Кога ще стане подсъдна подвеждащата реклама?
В heute.de има калкулатор за увеличението на данъка по пера и сумарно според дохода и членовете на семейството.Може да му хвърлите един поглед. ако ви интересува Wink
Татяна, още не мога да го намеря в нашето голямо село това списание , което го препоръча.  newsm78 И имах глупостта да сподела пред приятели на мъжа ми, 4е го търса и ги шокирах, че чета списания  Shocked Shocked Shocked.. и книги  Shocked Shocked Shocked

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Някъде бях чула, че Мариела Ааренс например била също нашенка, ама не съм ровила за повече клюки
И на мен такова нещо ми се върти в главата. А тук http://www.mariella-ahrens.de/ пише, че владее и бълг.

Общи условия

Активация на акаунт