Памперсите ни изпускат. Каква марка да си купя?

  • 3 510
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
папмперс 3-ка и на нас ни изпускаха, интересно но останах доволна от МОЛФИКС

# 31
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз също се водех от написаните килограми,но разбрах че не са определящи.При нас изпускаха и един ден пробвах следващия размер - оказа се,че нямаме вече проблеми.Понякога може да не отговаря детето на посочените килограми,но пък на ръст да е по-високо и смятам,че тогава преминава на следващия номер.

май е точно така ние сме доста по високи т.е. бяхме като по малки и като взимах уж точния размер пропускаха и то винаги от горнага страна към коремчето а и отзад на бодитата също ставаше   smile3550 като смених с по-голям размер съответно те са по-дълбоки от тогава един път не се е случило

# 32
  • Мнения: 3 926
Писала съм го и в друга тема - Памперс са пелени с ниска талия. За да са правилно сложени трябва да се закопчаят под пъпчето и да се обърнат драперийките около крачетата. Така се образува нещо като торбичка отдолу. Пелената не трябва да е опъната и прилепнала, а напротив - сякаш изхлузена. Тогава не пропускат. Това ми го изчете като лекция една продавачка в магазин в Бургас. От тогава Памперс не са ми пропускали. Иначе преди това ползвах Либеро, но от тях аките излизат през отворчетата в задната част Wink
Както и да е - различната кройка пелени пасват на различни деца. Пробвай и прецени Peace

# 33
И от мен един глас за Либеро.В началото и ние ползвахме Памперс,но пропускаха почти всяка вечер

# 34
  • Мнения: 2 936
аз съм доволна от Памперс!!!имаше момент когато пропускаха...тогава смених с Либеро,но изобщо не ми харесаха...после купих Хъджис-те пък бяха толкова твърди..!!!...
и пак започнах да купувам Памперс...това с пропускането отмина изведнъж..може да са били ментета,да не съм ги слагала добре,размера да не е пасвал...незнам,но те най-много ми харесват  Peace

# 35
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ползвала съм Памперс,Мамия,Бижу,Хъджис,Шампион,Пило,Пипи,Кан бебе,всичко пропуска.Вода почти не пие и всяка сутрин е мокър.Много се притеснявам.Пропускат от страни,и колкото и да ги застъпвам двете половини не става.Онази вечер го бутнах един час след лягане и беше мокър.И по-големи размери купувах и точни,пак няма решение на проблема.Днес взех пампрес гащи и ще видя довечера как ще е.

# 36
  • Мнения: 193
Ние започнахме с Pampers. Резултатът обрив и мокри дрешки.
Минахме на Libero и още не сме се разделили. Доволна съм. А гащичките им са много удобни за по-големи бебоци.

# 37
  • в центъра
  • Мнения: 445
И аз мисля, че проблема ви идва от това, че сте в гранични (между два размера) килограми. И на мен ми се случвало да пропускат (купувам само и единствено Pampеrs) - когато малките са ни вече малки, а следващите все пак малко големи, но след кратко време "теча" изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт