За или против изкуствената красота

  • 3 700
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 877
Не е до естествена-изкуствена, не е даже и до ненатрапчива.
Ето тук Марлене Дитрих не е дотам естествена,  Laughing
но ми харесва.


Ето впрочем по-ранна снимка, от 1929.

Пак казвам - до вкус е.

# 76
  • Мнения: 3 447
Мдам... в някои случаи съм с две ръце за изкуствената красота





http://www.celebrityplasticpics.com/cher.htm

# 77
  • София
  • Мнения: 3 392
Аз съм ЗА красотата.
Не ме интересува естествена или изкуствена.

В днешно време сме толкова далеч от природата и натуралната страна на нещата, така че не разбирам какво толкова се държи на естественото .....

Да, да, да!

# 78
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз съм За,но зависи наистина да не се преминава границата в която е красиво,после вече става кич!

# 79
  • Мнения: 1 568
По-принцип съм ЗА!Щом е добре поднесено,но съм се замисляла над факта,че понякога грозни  уж хора,неудържимо са ме привличали!Гледаш го-грозноват,но има нещо в него,което те подлудява например....

# 80
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Против.........налагат прекалено високи стандарти...........никой не е перфектен и такъв трябва да си остане.....затова хората сме уникални........като гледах снимките от сайта , който е пуснала Дона, съвсем си затвърдих мнението.....някои от звездите не са имали нужда да се пипат

# 81
  • UK
  • Мнения: 3 959
Зависи за какво говорим. Ненормално големите бюстове, отвратително издадените устни и тн са абсолютно грозни. Но умереното разкрасяване, било то и ненужно... Красивите хора са по щастливи, по добре приети в обществото... Ако една липосукция ще накара хората да престанат да ми викат "буца" например, защо да не си я направя, ако имам тази възможност? И например актрисата на аватара ми има силикон в гърдите и устните, но й стои добре. Важното е да не се прекалява.

# 82
  • Мнения: 5 877
Мисля, че Дона харесва тази снимка на Шер, защото след сума ти пластични операции Шер е успяла да заприлича на Дона  Laughing

бтв за мен "изкуствена красота" значи боядисана коса, грим, диети и т.н. В тези граници ми е мислимо, мисля, че и г-ца Дитрих е приложила гореуказаните методи.

Да ми режат носа - нье, мерси. Който иска, моля.

# 83
  • Мнения: 391
Какво ще кажете??? ... смятам,4е мъжете харесват изкуственото. Веднага давам пример-Теодора Андреева-Андреа. Мн грим, добавяна коса....и все пак никой няма да отрече,че момичето е красиво,нали?

Аз ще отрека. Момичето не е красиво.
Мъжете не харесват изкуствената красота.  Мъжете не харесват дълги маникюри ,пластове грим ,изгорени коси,тонове червило и грамадни тракащи бижута. Жените си мислят,че ги харесват.Ако грима е поставен така ,сякаш е част от същността на  жената ,ако гърдите  ,дори и изкуствени ,изглеждат като естествени -тогава няма проблем .Но всичко останало е като ярък афиш на евтина стока  и мъжете  го знаят. Не ги подценявайте. 

Общи условия

Активация на акаунт