Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 ян. 2005, 21:32 ч.

Оплешивяващо 3-месечно същество?

• 1 132
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
Ами почна и Алито да оплешевява по-малко.
Но започнах да се притеснявам, защото на тила й има едно огромно кръгло плешиво петно- едно от кърменето, едно, че в легнало положение много често си върти главата в двете посоки. И аз да си въртях кратуната така, и на мен нямаше да ми остане никаква косица по главата!
Имат ли вашете бебчовци подобни неща?
И трябва ли да мажа петното с нещо-зехтин ли, крем?Страх ме е кожата да не се протрие.

# 1
Нормално е да пада косичката
Никера до скоро си имаше голо петно,но сега и там започна да расте косичка
Не съм го мазала с нищо

# 2
Ееееееееер стига де споко! Няма нужда да я мажш чак Laughing  Остави бебка - това е нормално! При всичките се случва, така че горе главата и гледай напред!

Поздрави!!!

# 3
Имахме такова петно отзад чак до 8 месец. Тъкмо се попритесних и почна да боцка  Grinning
Ще си навакса госпожицата и ще има да връзвате панделки  Wink
Аз не съм мазала с нищо, не се е протривало.

# 4
Хехе, и ние сме в клуба на плешковците, ама то си е нормално. Ще израстне и там, до тогаз с шапка!  Laughing Майтап де!

# 5
и ние сме така,запо4нахме да опле6ивявяме,отзад разбира се,но другите мами ме успокоиха,4е е нормално.....6те 4акаме един ден да имаме хубава коси4ка за опа6ки....

# 6
  • София
Уф, слава богу!

# 7
И ние,и ние...

# 8
Какъв е то4но въпроса,защото гледам,4е сама си си отговорила  Confused: Laughing  Grinning Споко бре хора Mr. Green

# 9
И ние............ Grinning

# 10
Хе,споко,де-и Алекс някъде към 3тия месец оплешивя.НЕзнам колко време продължи,ама със сигурност беше пове4е от 3месеца.Със нищо не съм го мазала,нищо му няма-няма да се протърка,не бой се!!!

# 11
Като поотрасне и почне да посядва освен да лежи, ще почне да расте и косицата отзад. И ние бяхме доста време плешивички.

# 12
Съвсем нормално си е, даже им опадва и част от косичката с която са се родили (особено ако спи на бяло чаршавче се забелязват косъмчетата по него) и израства нова на нейно място. Нашия бебо се даже се роди като маймунче почти без чело, Embarassed  но слава богу покрай другата коса м-у 1.5 и 3 мес. му опада и излишната там и сега вече си имаме (чело де! Laughing )

# 13
Цитат на: marissha
едно кръгло плешиво петно...Имат ли вашете бебчовци подобни неща?

Имаме, но постепенно почва да израства нова косичка.
Това е нормално, все пак бебето само лежи.
Като почне да сяда и да си играе ще се оправи съвсем.

# 14
и при нас беше така. Алеск имаше едно голо петно отзад от постоянно лежане. постепенно израства нова косичка, не се притеснявай.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт