Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

под голямата лоза

А? newsm78
Какви и какви са ви впетчатленията?  Love
Цитирай

не съм, редовно ми ги препоръчват, но не знам откъде да си ги набавя
Цитирай

Пловдив

Ползвах преди, много приятно усешане създават за кожата, но отвикнах, не знам защо...
По принцип ги има в аптеките или козметичните магазини, където има хума, има и тоалетни трици Smile
Цитирай

София

Отдавна не съм ползвала, добре, че ме подсети  Smile Много хубаво почистват, даже и грим съм махала с тях. Освежават тена, изглаждат, махат черните точки. Става дума за най-обикновените, кестеновите, дето са в пликчета... не знам каква марка са... и дали ги има още  newsm78
Цитирай

под голямата лоза

....Става дума за най-обикновените, кестеновите, дето са в пликчета... не знам каква марка са... и дали ги има още  newsm78

Това ме успокои Peace
Днес, когато си купувах ми показаха няколко вида- кестенови, бадемови, с пшеничен зародиш, с череша и  newsm78 забравих newsm78
Като ми казаха, че струват 90 стотинки, аз  Shocked така  #Shocked Купих си бадемови и после ще ги сменям  Peace
Цитирай

Бургас - София

Аз ползвам триците на "Христина" - имам 2 вида . Мокри - седефени и пшенични и мога да кажа , 4е са страхотни. Невероятен пилинг и кожата става като бебешка. Много съм доволна!!!  newsm10
Цитирай

София

Ползвам,но не редовно.Моите са най-обикновени,доволна съм от ефекта Smile
Цитирай

София

А колко често е добре да се ползват? Сигурно ще кажете, че е относително при всеки , и все пак?
Цитирай

София

А колко често е добре да се ползват? Сигурно ще кажете, че е относително при всеки , и все пак?

Веднъж седмично,лично аз,но не защото някой ми е казал.Кожата ми се чувства добре и няма нужда от по-честа употреба на триците.
 Hug
Цитирай

под голямата лоза

и мене ме посъветваха 1-2 пъти седмично  Peace
Цитирай

Да,веднъж седмично,от българските-най-често от див кестен.След това си правя маска.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Сега съвсем профански да запитам-а как точно се използват?
Цитирай

под голямата лоза

Ами размешваш ги с вода- на кашичка, натъркваш си лицето и после се изплакваш с хладка вода . Това е  thumbsup
Цитирай

Gorna Orqhovica

Ами размешваш ги с вода- на кашичка, натъркваш си лицето и после се изплакваш с хладка вода . Това е  thumbsup
Мерси LoveОще тази вечер ще пробвам.
Цитирай

в зоната на здрача

Аз ползвам триците на "Христина" - имам 2 вида . Мокри - седефени и пшенични и мога да кажа , 4е са страхотни. Невероятен пилинг и кожата става като бебешка. Много съм доволна!!!  newsm10
Що мокри  newsm78и сухи ли има?Утре ще си купя ама какви?Седефени -добре звучи, да ли ще ми стане седефено лицето  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора