Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте  Smileна всички мили момчета!за първи път пиша във форум,но от доста време чета вашите теми и ми е много интересно! аз сам малка още,даже доста,ноо..имали значение Wink малко се притеснявам и имам един проблем, за това реших да се обърна кам вас.Значи става вапрос за: не ми идва вече месец и нещо,правих 4 теста отрицателни,имам болки в гърдите,много ме болят яйчниците и няма уж чак толкова остри симптоми на бременост пък и тестовете..незнам ама никак не е хубаво да сам бременна защото сам твърде малка ,не че не искам, даже ужасно много искам,амааа Crying or Very sad помогнете ми моля ви! какво да правя незнам! страхуваам се да не е някой сериозен проблем,а вие все пак имате повече опит. и о6те едно въпросче: Какво бихте направили ако бяхте под 18 год и забременеете? SadSadSad
Цитирай

Най-добре отиди на лекар...може да е нещо сериозно, незнам Peace Правила ли си безопасен секс?
Цитирай

Пловдив

Иди на лекар. Акобях под 18 ибях бременна бих задържала детето
Цитирай

Цитат
Какво бихте направили ако бяхте под 18 год и забременеете?

а ти колко под 18 си, защото има разлика от това да си на 16-17 и да си на 13-14 години. Аз ако бях на 16 бременна напрамер бих си го оставила
Цитирай

Варна

Когато бях на 17 на мен също ми се беше случило, повече от месец да не ми дойде, много ме беше страх, все пак училище и т.н., майка ми не знаеше, че правя секс, а беше против секса преди 18, та беше ужасно и искарах така в страх и молитви, даже се молех въобще да не мога да забременявам, за което сега съжалявам ужасно, докато един ден ми дойде. Стечение на годините осъзнах, че е било голяма грешка, че не споделих с майка си, тя можеше много да ми помогне и да ме заведе на лекар и да ме посъветва, тя е стоматолог, така че се опитай да говориш с майка си, ако те е страх първо иди на лекар и си изясни от какво е и после говори с майка си, ако си бременна и си на 16 и повече на твое място бих го задържала понеже има много голям риск след аборт в толкова ранна възраст да не можеш повече да имаш бебовци, все пак смятам, че най-добър съвет биха ти дали мама и доктор, пожелавам ти късмет, дано всичко се подреди по най-добрия начин
Цитирай
Благодаря момичета! Hug и аз така мисля,но ще ми е за първи път и много ще ме е страх да ида на лекар..а за секса да ест. винаги се пазя ... и друго..аз съм на 15 ще правя 16,ако вие бяхте на толкова и забременеете,казвате че ще го задаржите.а родителите ви?как ще го гледате?незнам,мен лично само това ме възпира,но все пак много искам да си го оставя ако е станало така,пък и приятелят ми е домен,не ме зарязал,обичаме се...незнам ако знаете колко много искам да порастна и да си имам бебе..понякога плача колкото и да е детинско защото искам да съм над 18  и да имам бебенце..толкова много искам..затова живея просто,за това  уча,за да се постарая да завърша и да имам добра работа а от там да подържам добре семеиството си ако имам такова..и ми е много трудно и все пак благодаря момичета че ми помагате!  Hug
Цитирай

Или отиди на лекар , или направи кръвен тест за бременност.
Цитирай
Когато бях на 17 на мен също ми се беше случило, повече от месец да не ми дойде, много ме беше страх, все пак училище и т.н., майка ми не знаеше, че правя секс, а беше против секса преди 18, та беше ужасно и искарах така в страх и молитви, даже се молех въобще да не мога да забременявам, за което сега съжалявам ужасно, докато един ден ми дойде. Стечение на годините осъзнах, че е било голяма грешка, че не споделих с майка си, тя можеше много да ми помогне и да ме заведе на лекар и да ме посъветва, тя е стоматолог, така че се опитай да говориш с майка си, ако те е страх първо иди на лекар и си изясни от какво е и после говори с майка си, ако си бременна и си на 16 и повече на твое място бих го задържала понеже има много голям риск след аборт в толкова ранна възраст да не можеш повече да имаш бебовци, все пак смятам, че най-добър съвет биха ти дали мама и доктор, пожелавам ти късмет, дано всичко се подреди по най-добрия начин
да cherry,много ти благодаря и на теб за отговора но немога да кажа на майка ми..въпреки че тя е лекар..просто тя не е от ония майки мечти,тя е доста старичка,със твърде стари разбирания и много строга.Тя не ми е приятел.Тя ме пита само за у-ще и оценки и никога ама ниикога за секс или нещо подобно.само веднъж като бях на 8 год ми каза че може да ми дойде мензис..нещо такова само това. дори в момента сме доста скарани и не си говорим вече няколко дена;( и това всъщност е една от причините да ви пиша и да ви помоля за съвет:( а пък майка ми е доста на ясно че си имам приятел  повече от 1 год дори го познава и много го одобрява,има му доверие и би трябвало да се сеща че може да сме правили секс но..ни6то..нищо не ме пита или съветва честно казано мисля че ако нещо се случи и кажа на майка ми тя ще откачи! ..и така.. дано само не ви отегчавам..Sad
Цитирай

София

Аз мисля, че може просто мензисът ти да не е редовен, понеже си много млада и това да е причината.
На мен и до ден днешен ми закъснява в най-студените или най-топлите месеци на годината.
Все пак иди на лекар. Отрицателните тестове най-вероятно са верни, щом става дума за месец и нещо закъснение.
А гади ли ти се сутрин?
Цитирай
ми имам доста от симптомите на бременост-болки в гърдите,ниско в корем,някой път ми се гади,само някой път,и тн но пък показват отрицателност тестовете а и винаги се пазя! Sad
Цитирай

USА

Мила, много от симптомите на ПМС и бременност са едни и същи  Hug Миналата година по това време и на мен ми закъсня 10 дена (а съм като часовник), имах болки в яйчниците, подуха ми се гърдите (което никога не е било), а тестовете бяха все отрицателни. Накрая ми дойде. Така че иди на лекар - може да си бременна, а може и да са цял куп други неща.
Цитирай
Хей,благодаря ви много на всички. ще очаквам още някой съвет или нещо по въпроса а засега лека нощ и всичко най-хубаво на всички мацки,дано сте много щастливи!   Hug Hug Hug
Цитирай

Варна

Миличка наистина е много жалко, когато родителите са консервативни и не говорят с децата си на толкова важни теми, в най-важния момент от развитието на децата, аз наистина имам най-прекрасната мама-приятел. Ти казваш обаче, че твоята мама има доверие към твоя приятел, помисли си обаче какво ще стане с това доверие ако разбере твърде късно за случващото се с теб, знам, че ти звучи немислимо, но трябва наистина много да се замислиш какво да предприемеш, а и ако си от малък град, както беше в моя случай, няма да можеш да отидеш на лекар без мама да разбере, моята майка я познават всички лекари в града откъдето съм родом голяма част са и съученици, състуденти и т.н., а си наистина много малка за бебче, но както казаха и другите може да са куп други неща освен бебчето.
Стискам ти палци и съм с теб.
Цитирай
Миличка наистина е много жалко, когато родителите са консервативни и не говорят с децата си на толкова важни теми, в най-важния момент от развитието на децата, аз наистина имам най-прекрасната мама-приятел. Ти казваш обаче, че твоята мама има доверие към твоя приятел, помисли си обаче какво ще стане с това доверие ако разбере твърде късно за случващото се с теб, знам, че ти звучи немислимо, но трябва наистина много да се замислиш какво да предприемеш, а и ако си от малък град, както беше в моя случай, няма да можеш да отидеш на лекар без мама да разбере, моята майка я познават всички лекари в града откъдето съм родом голяма част са и съученици, състуденти и т.н., а си наистина много малка за бебче, но както казаха и другите може да са куп други неща освен бебчето.
Стискам ти палци и съм с теб.
Прекрасно знам за какво говориш..Sad и моята както казах е лекар , всичкия познават(все пак е лекар  пове4е от 30 год), даже най-добрата и приятелка е гинеколог,познавам я, но нее ако майка ми разбере ще е ....аз имам и друго решени за лекаря,живея в не много голям град,но пък уча във Търново мога да ида там с най-добрата ми приятелка която ще ми е подкрепа,,но пък ако има нещо сериозно трябва да кажа на майка си  Crying or Very sad незнам много съм объркана.ако се разбирах с майка ми нямеше  да имам никакви терзания и тревоги Sad нно за съжаление не е така Sad все пак благодаря за съветите  Hug Hug Hug {}{}{}
Цитирай
ще добавя и че когато сестра ми забременя,беше  на 25 год с  приятеля си бяха вече от доста време заедно, тъкмо беше завършила (фармация) и е много добричка и послушна, и като се обади в къщи(тя живее в София) и баща ми като разбра така се разбесня че ако кака си беше удома незнам какво щеше да стане....после го укротихме и сега се радвме всички на едно сладурче вече 3 год. , но реакцията ,му е факт..Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора