Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Букурещ

Той много обича да пие млякото си, сега е на Аптамил, но ми идва малко скъпичко? Питах се какви са алтернативите, когато порастне още малко. Знам, че има Нестле Джуниър, но днес видях едно мляко за деца над 1 год. но на него пишеше СУХО мляко! Въпросът ми е давал ли е някой такова мляко и какво ви е мнението. 900 гр струват около 12 лева?
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Ние още си пием МИЛУМИЛ 3 ама нещо напоследък не си го изпива цялото преди лягане и аз мисля да го сменя с нещо друго ама се чудя какво да е или дали изобщо има нещо по добро от Милумил и Аптамил  newsm78 защото според мен те са най добрите млека....Мисля си за НЕСТЛЕ след годинката ама незнам...дано някой да изкаже мнение  Peace
Цитирай

Varna

Защо не даваш вече кисело? По-добре е от сухото мляко.
Цитирай

Можеш да даваш на НЕСТЛЕ (за деца над 1 годинка)
Цитирай

Бургас

С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace
Цитирай

София

С малчо след една годинка продължихме с Нестле Джуниър-той е доволен Laughing Peace

и ние така ама поне сме по злоядички си се върнахме на милумил и сега ги редуваме
Цитирай

София

Нестле Джуниър Peace
Цитирай

Нестле Джуниър-харесва и Very Happy
Цитирай

варна

нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace
Цитирай

София

И моето дете такова пие.Преди това НАН ХА и НАН-2.
Цитирай

София

нестлето струва -8лв.-450гр.,а милупата-14лв.-600гр. не излиза много по скъпа от нестлето,а и моят син я предпо4ита! Peace
Нестле Джуниър пие, ама го купувам по 7,09 лв.  Peace
Цитирай

София

След 1 год. давам Нестле Джуниор. Взимам го за 7,20-7,40лв. Преди това бяхме на Милимил 2. Все още нямаше 3-ката, когато направихме 1г.
Цитирай

Бургас

Аз взимам Джуниър-а за 7.30.
Цитирай

Шумен

Все още сме на Аптамил 3.
Цитирай

Старата столица

Кисело мляко Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора