За къпането

  • 1 227
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета моята принцеса е на 1 година и все още я къпем всяка вечер като  през вечер мием и косата....не мога без да не я окъпя...съдя по мене си(аз не мога да си легна без да не се окъпяPeace
Вие как процедирате

# 1
  • Мнения: 2 956
До 1г и 3 м я къпех всеки ден ( изключвам зимата когато беше на 6-7 месеца и имаше някои много студени дни)...след това през ден, като съответно всяка вечер я мия без от кръста до гушката  Simple Smile към 1г и 5м някъде почнах да я къпя 1 път на 4 дни , а през останалото време пак миенето,което на чешмата под душа и си е почти къпане  Laughing

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От доста време не къпя всеки ден детето.А косата му я мия един път в седмицата, не е полезно честото миене дори и при възръстните хора.

# 3
  • Мнения: 4 668
От два три месеца го къпем през ден , а косата - 2 пъти в седмицата . Вечер преди лягане го измивам хубаво и така ...

# 4
  • Мнения: 2 271
Къпя дъщеря ми през ден от доста време(с косата става въпрос)А тялото всеки ден.
Лятото дори по няколко пъти!

# 5
  • Мнения: 1 440
От около месец гледам да не я къпя всяка вечер, предимно за да не изсушавам прекалено кожата, а и съм далеч от мисълта, че малката се цапа Mr. Green Педито ме посъветва да разредя къпането особено сега зимата. Къпя я през вечер.

# 6
  • Мнения: 6 461
И двамата минават всяка вечер под подвижния душ .
Косичките през два дена.

# 7
  • Мнения: 2 897
От около месец гледам да не я къпя всяка вечер, предимно за да не изсушавам прекалено кожата, а и съм далеч от мисълта, че малката се цапа Mr. Green Педито ме посъветва да разредя къпането особено сега зимата. Къпя я през вечер.

Така процедирам и аз.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 610
До 3г големия съм го къпала всяка вечер само с водичка,а косата веднъж в седмицата.Сега го къпя два-три пъти в седмицата пак без главата,а бебо всяка вечер, но със сапун два три пъти седмично

# 9
  • Мнения: 6 390
Плува и си играе във ваната всеки ден по 30мин  Crazy не виждам защо да й отнемам това удоволствие  Wink
шампоан 1х в седмицата, ако няма нужда от повече  Wink

# 10
  • Мнения: 5 393
През 1-2 дни го къпя малкия от няколко месеца насам.Косата-веднъж седмично с шампоан.Иначе всяка вечер мия ръце, лице, зъби и пишле.

# 11
  • Мнения: 7 640
къпя и ще къпя всеки ден

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
До преди месец всеки ден,но вече само от кръста надолу всяка вечер,а косата и цялото тяло на 4 дни.

# 13
  • Мнения: 1 382
Всеки ден, косата на два,отделно при смяна на памперс, щото нали още го влачим....няма гърне,няма 5-6  Mr. Green

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Момичета моята принцеса е на 1 година и все още я къпем всяка вечер като  през вечер мием и косата....не мога без да не я окъпя...съдя по мене си(аз не мога да си легна без да не се окъпяPeace
Вие как процедирате
процедирам като теб и за в бъдеще смятам да го правя по абсолютно същия начин! Не виждам какво те притеснява в случая  newsm78! Всеки човек, независимо на каква възраст е, смятам трябва да съблюдава добре личната си хигиена! Няма нищо по-нормално за мен от това всеки ден да се къпе човек! Така, че: карай си както си знаеш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт