Когато устата е с "двойна употреба"

  • 1 519
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
На мен устата не ми се затваря никога, така че...и докато ядем говоря.Друг е въпроса дали изобщо някой ме слуша Mr. Green
Кас, па си помислих друго нещо, кат прочетох заглавието Whistling

# 16
  • Мнения: 15 619
...
Кас, па си помислих друго нещо, кат прочетох заглавието Whistling
Ах тииии! Mr. Green
Че к`во друго може да си помислиш, бе? newsm78

# 17
  • Мнения: 10 758
...
Кас, па си помислих друго нещо, кат прочетох заглавието Whistling
Ах тииии! Mr. Green
Че к`во друго може да си помислиш, бе? newsm78
Ми...двойната употреба е в кавички, темата е пусната от Кас, моето под-над и т.н. съзнание е мръсно(не мога да го изчистя и тва си е)....свирки, мирки и т.н. Whistling

# 18
  • Мнения: 15 619
...
Ми...двойната употреба е в кавички, темата е пусната от Кас, моето под-над и т.н. съзнание е мръсно(не мога да го изчистя и тва си е)....свирки, мирки и т.н. Whistling
Темичките на Кас с двойна употреба са ми любимите. Mr. Green
Малко встрани, ама аз твоя тема с двойна употреба май не съм срещала, а!?!? newsm78
Що не се пробваш?!? Mr. Green

# 19
  • Мнения: 10 758
Тц, аз теми не пускам...само отговарям Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 423
Някъде устите са с тройна употреба.

# 21
  • Мнения: 2 897
...
Кас, па си помислих друго нещо, кат прочетох заглавието Whistling
Ах тииии! Mr. Green
Че к`во друго може да си помислиш, бе? newsm78
Ми...двойната употреба е в кавички, темата е пусната от Кас, моето под-над и т.н. съзнание е мръсно(не мога да го изчистя и тва си е)....свирки, мирки и т.н. Whistling
И аз друго си помислих ,поради същите причини (не знам дали е мръсно подсъзнание,развинтено въображение...)Mr. Green

По темата-разговаряме докато се храним,но не с пълна уста,щото нищо не се разбира Mr. Green

# 22
  • Мнения: 10 758


По темата-разговаряме докато се храним,но не с пълна уста,щото нищо не се разбира Mr. Green
Все едно говориш на холандски - кат лапнеш сварен топъл картоф и почнеш да говориш нещо Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
На мен устата не ми се затваря никога, така че...и докато ядем говоря.Друг е въпроса дали изобщо някой ме слуша Mr. Green
Кас, па си помислих друго нещо, кат прочетох заглавието Whistling

1:1 както при мен  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Някъде устите са с тройна употреба.
По време на ядене ???  Shocked

Иначе аз много говоря, докато се храня - за това го правя по 1 час. Мъжа ми пък мълчи, налапва се набързо  и става от масата. По този въпрос още не сме достигнали консенсус, защото аз нямам с кого да си говоря и губя апетит  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 897


По темата-разговаряме докато се храним,но не с пълна уста,щото нищо не се разбира Mr. Green
Все едно говориш на холандски - кат лапнеш сварен топъл картоф и почнеш да говориш нещо Mr. Green

Аха,и от смях може да се задавиш,защото си се получава доста смешно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт