Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Ами това ми е въпроса!Има ли вече намаление в Marks&Spencer?Ако не, кога евентуално ще започне?Разчитам на Вашите отговори!
Цитирай

София

къде им  е магазина?
Цитирай

СОФИЯ СИТИ ЦЕНТЪР
Цитирай

Sofia

тези дни нямаше.След Нова година не съм ходила.но по принцип в другите магазини в ситито намалението е 20% Mr. Green
Цитирай

София

Няма ли някой да е ходил тези дни София Сити Центъра?
Chocha благодаря!
Цитирай

Aз не съм ходила,но ако питаш в красива мама,а не тук,ще ти отговорят 100%  Peace
Цитирай

София

Aз не съм ходила,но ако питаш в красива мама,а не тук,ще ти отговорят 100%  Peace
Благодаря все пак!Но защо в Красива мама  newsm78?Ако го направя там,за норматив някой модератор ще ми премести темата.
Цитирай

Благодаря все пак!Но защо в Красива мама  newsm78?Ако го направя там,за норматив някой модератор ще ми премести темата.
Защото там се обсъждат новите придобивки и магазините за дрехи..Опитай и ще видиш
Цитирай

София

Само да кажа,ако случайно някой го интересува,че в Маркс&Спенсър все още няма намаление. Чак след 15.01.
Цитирай

София

Мен ме интересува.
Но след 15-ти със сигурност ще има,така ли да разбирам...?
Цитирай

София

Да,питах двама човека от персонала /Тома Неверни/.И двамата казаха от 15.01,но единия спомена,че щяло да бъде частично.Иначе ги зареждали в четвъртък,но те не знаели какво ще има в зареждането.
А сега се сетих имаше някои дамски артикули,за които пишеше,че са единични бройки и е възможно да са били с малко по-ниска цена от нормалната,но не съм гледала конкретно,че повече мъжкия щанд ме вълнуваше.
Абе малко далечко са още от Marks&Spencer в UK,а и цените им май са по-височки.
Цитирай

София

Благодаря ти  bouquet Многознайница
Цитирай

Sofia

Да,питах двама човека от персонала /Тома Неверни/.И двамата казаха от 15.01,но единия спомена,че щяло да бъде частично.Иначе ги зареждали в четвъртък,но те не знаели какво ще има в зареждането.
А сега се сетих имаше някои дамски артикули,за които пишеше,че са единични бройки и е възможно да са били с малко по-ниска цена от нормалната,но не съм гледала конкретно,че повече мъжкия щанд ме вълнуваше.
Абе малко далечко са още от Marks&Spencer в UK,а и цените им май са по-височки.
за детското също са високи цените.
Цитирай

Sofia

Днес минах оттам,ами не съм впечатлена.Намалението не е голямо и е частично
Цитирай

София

Аз пък да Ви разкажа един куриоз.Мъжът ми си купи дънки от там за скромната сума от 50 лева,които направо ми се сториха смешни за този магазин,но пусто дънките добре му стояха.
В къщи като погледнахме етикета,ами те цифром и словом струваха 9.50 паунда.Е както и да го смятах това не прави повече от 30 лева! newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора