Най-слънчевите мами в арабските страни #15

  • 20 148
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 724
Мъжете работят на слънцето-а жените си стоят в къщи или ходят в мола където са на сянка Wink
Черното е прието,защото не привлича погледа и е контрастно на бялото(всяко  подражаване на противоположния пол е забранено)

Копринената абая държи много хладно,като заедно с това защитава от лоши погледи.И за къпане става-наблюдавах една жена как се забавлява с мъжът и децата си-и забрадка носеше!

Мерси за разяснението Peace, а за къпането гледах в Турция че си имат специални дрехи за къпане в морето, пак покриват цялото тяло но са от специална лека и бързо съхнеща материя  Wink

# 286
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
време ли е за нова тема или не ?
петрова, моля те изтрий малко от пощата!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 20:36 от marsy

# 287
  • Мнения: 590
Време е  Grinning

# 288
  • Мнения: 689
О-те бяха голям скандал по плажовете тия ,,бански,,Чужденците на ваканция в Турция се бяха оплаквали-какво ли са им пречели newsm78 И аз искам да си купя,може да са смешни,но мене за гмуркане ми трябват,ако знаете къде се продават-кажете.

Днес Сара ми става на 3 месеца,а все едно цял живот сме били заедно Heart EyesЗОт седмица насам се лигави ужасно и често бръмчи:бъррррр LaughingПодозирам,че и расте зъбче!Рано е нали?Но тя е напред с материала LaughingПомните ли на вашите кога поникна първото зъбче?

Хайде отваряйте и дайте линк,моля!

# 289
  • Мнения: 1 724
Lily, защо пък скандал ...малко са смешни тези костюми наистина приличаш на астронавт  Grinning, но пък да пречат на някого  newsm78, по скоро биха пречели топлес момичетата и тях ги има по плажовете на Турция  Twisted Evil Иначе, мисля че са добро решение, какво сега жената като си спазва предписанията на религията за облекло, да стои все под чадъра ли или хайде с дрехите в морето!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 21:56 от AniSim

# 290
  • Мнения: 3 804
zdraveite na vsi4ki,
lubs az sam jenena ot 13 godini i ot 10 jiveia  v siria v edno predgradie do damask na okolo 20 min.ot grada ina4e sam ot st.zagora.rodih golemite edna sled druga i 4ak sled 9 godini se re6ih za malkata.e sega ve4e e na 1g.i 4 mes.malko mi be6e trudno otna4alo za6toto v siria niama pureta no namerih na4in maika da mi izpra6ta ot bg,osven tova si namerih pediatar-ruskinia ne znam za6to no na tuka6nite lekari osobenno na pediatrite niamam viara Grinning
niakoi moje li da mi pomogne kak se ka4vat snimki?
yasmin,ako se vra6ta6 v siria moje6 da si vzeme6 palnia komplekt na bulsatcom ili itv partner az imam na bulsatcom i raboti,ti poznava6 li katia i sa6ka ot stz katia o6te e v latakia a sa6ka se razvede?
mnogo pozdravi na vsi4ki

# 291
  • Мнения: 689
АниСим-пишеше го по вестниците.Сигурно почиващите чужденци са решили,че под ,,банския,,може да се сложи бомба-нали сме терористи мюсюлманите Twisted Evil
Хубаво са ги измислили тия бански,още по-хубаво,че има и плажове в женските клубове и на плажовете в парковете има ден само за жени.Тая година ще видя как ще се пека заради бебето Sad

Кой ще отваря нова тема?Любс е на работа,май newsm78

# 292
  • Мнения: 1 724
Деси (dtti), прегледай тази тема, в нея е обяснено  за вмъкването на картинки/снимки:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 22:11 от AniSim

# 293
  • Мнения: 1 655
Здреавейте
леле не мога да ви изчета!
Ето новата темичка!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159692.new#new

Общи условия

Активация на акаунт