Хомеопатично лек. за спиране на кърма?

  • 600
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 092
Моля за съвет ако някой е имал съ6тия проблем!Кърмих сина си до 6мес,имах много малко кърма,по 20мл,но продължих възм.най-дълго.След като той се отби,може би за6тото започна никн. на зъбите,не съм пила хапч.,нито сам се прист.Оттогава вече 9мес при стискане на зърната изтичат капки кърма.Според гинек.ми нивото на хорм.ми не е нормализирано и трябва да пия Бромокриптин.чух,че има хомеопатично лек. за спиране,но  в която и апт. да питам казват,че не знаят.Някой знае ли и ако е пил да сподели мнението си!Благодаря предварително!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
6 месеца кърмене е едно чудесно постижение - супер е, че не си се отказала да даваш дори малкото кърма, което си успявала да събереш; това със сигурност е от голяма полза за детето ти и си е струвало всички усилия, които си положила Hug
Нормално е при стискане на гърдата да изтичат капчици дори години наред Grinning Стига да не те притесняват, да не ти причиняват неприятно усещане, втвърдяване и напрежение на гърдите, не е нужно да се прави каквото и да е.
Ако все пак ситуацията те притеснява и държиш на хомеопатията, ще трябва да се свържеш с хомеопат - за разлика от средствата на стандартната медицина хомеопатичните се предписват индивидуално, в съответствие с много голям брой характерни особености и реакции на конкретния човек, така че за едно и също оплакване при трима души може да се ползват три различни средства. Няма как някой друг освен хомеопат след хомеопатично интервю да ти предпише подходящото за теб средство.

# 2
  • Мнения: 1 382
5-та потенция на Рицинус Комюнис е едно от хомеопатичните за стимулиране и спиране на кърма, но както е казала Хедра най-добре се консултирай със специалист.

# 3
  • Мнения: 57
Наистина в случая трябва да се обърнеш към хомеопат и той да ти назначи лекарство. При всеки е различна схемата на прием, лекарствата, зависи от това, какво ще определи на интервюто хомеопата. Самоназначаването на лекарства, както в хомеопатията, така и в алопатията не е препоръчително.

Общи условия

Активация на акаунт