От екрана сърчице намигна днес на мама!

  • 2 588
  • 56
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами това е. Дойде и моят ред да се похваля - днес видяхме сърдечната дейност на моето бъдещо второ дете.
По Коледа наистина стават чудеса!Разбрах още седмица преди Коледа, но нали знаете - "Страх лозе пази", затова изчаках всичко да е сигурно,  преди да съобщя.
Благодаря на всички ви за моралната подкрепа в дългите месеци на очакване Hug!
Сега най-много от всичко искам да видя подобни теми от Леа, Дара, Силвър, Блак Р, Голди, Дидиди и всички други момичета. Стискам им много силно палци!

# 1
  • Мнения: 257
Честито,мила!Аз също се убедих,че на Коледа стават чудеса.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и най-сладкото и здраво бебе на финала.

# 2
  • Мнения: 4 806
Мариетке, да ти е честито сърчицето, да ти е честита радостта и все щастие да те заобикаля.

  bouquet

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 16:48 от Асса

# 3
  • Мнения: 42
Честито! Лека и безпроблемна бременност!

# 4
  • Мнения: 370
Мариета да ти е честита радостта и дано занапред в живота ти да има повече красиви чудеса като това. Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 560
Мариетка, ако знаеш откога очаквам да чуя тази прекрасна новина, миличка Heart Eyes Laughing!
Желая ти от сърце най - красивата бременност и най - щастливото бебче! Heart Eyes
Специално за теб Heart Eyes Laughing

# 6
  • Мнения: 9 086
Айде започва бейби бум Grinning
Много приятно ме зарадва темичката ти, Мариетка, поздравления и всичко най най през бременността Hug

# 7
  • Мнения: 780
поздравления и лека бременност  bouquet
наистина много хубава новина определено добре започва годината Mr. Green  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Добре, че съм седнала  Crazy

Браво, браво  Hug Много ти се радвам  Hug Ама какви бяха тия приказки преди Коледа, че пак ти се разминало  Thinking

Пожелавам ти леко и спокойно бременеене и едно сладко момиченце  Grinning

# 9
  • Мнения: 533
Поздравления   bouquet   bouquet   bouquet
Безпроблемна бременост и много, много щастие!

# 10
  • София
  • Мнения: 242
Честито!!! smile3525 Така се чудих къде се загуби и силно се надявах да е точно за това  smile3521. Лека и безпроблемна бременност и всичко най-хубаво  newsm10. Наистина на Коледа стават чудеса.

# 11
  • София
  • Мнения: 245
Честито Мариетка, страхотна новина! Най-искрено се радвам за теб!
Лека бременност, само хубави неща да ти се случват!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 259
честито и от мен.Лека и безпроблемна и август май ще гушкаш лъвче?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Просълзи ме-много много се радвам за сърчицето. Hug Hug Hug

# 14
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Мариетка    bouquet  bouquet  bouquet
Искрено се радвам за новото попълнение на Ордена  Hug Лека и безпроблемна бременост и само усмивка да има на лицето ти  Hug

# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Страхотна новина  newsm44
 Честито сърчице  Two Hearts миличка... пожелавам ти много лека и спокойна бременност и бързо идвай в Августката темичка  Hug  newsm44  newsm32 smile3504

# 16
  • Мнения: 284
  bouquet ЧЕСТИТО!   bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 193




Честито, Честито, Честито-много силно те прегръщам и всичкото здраве за теб и малкия човек

# 18
  • Мнения: 566
ЧЕСТИТО миличка !   newsm51
Това е една страхотна новина !  Hug   love001

# 19
  • Мнения: 498
Eххх Набореeee , ако знаеш колко ме зарадва  Hug Hug HugСамо се молех да си ти , да не е някоя нова кифличка Mr. Green
Супер сте с тати !!!!!
А малкия ще е най-щастлив.
Мила - ти си минала по този път и знаеш как да се наслаждаваш на скъпите моменти.
Дано не драйфаш-хихихи Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе да е лека -със страхотен завършек !!! Flutter
Прати поздрави на таткото - та той е в основата на всичко  Heart Eyes

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви, момичета Hug! Просълзихте ме! Сега е ваш ред Peace!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 391
Marietka,честито мила Hug, много се зарадвах за теб! Лека и безпроблемна!

# 22
  • Мнения: 686
Мариетче, ЧЕСТИТО!  Hug  Лека, безпроблемна и много щастлива бременост ти желая!

# 23
  • Мнения: 2 959
...да се похваля - днес видяхме сърдечната дейност на моето бъдещо второ дете.
По Коледа наистина стават чудеса!...
Мариетка, честито и от мен, сбъднало се Коледно чудо! Лека и безпроблемна бременност, бяла и амбициозна Рицарке! Почивка, усмивки и едно погалване по коремчето от нас с Даничка, моля!

# 24
  • Мнения: 1 419
Честито и от нас  Hug
Да си отгледаш едно хубаво бебоче в корема, а август да го гушнеш здраво и щастливо  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 436
Урааа! Hug Честито сърчице!  Лесна и безпроблемна бременност и най-здравото бебче накрая bouquet Mr. Green

# 26
  • Мнения: 405
Честито,Честито,Честито!  bouquetМного се радвам! Заслужаваш най-доброто
Лека и безброблемна бременност! Радвай се и вярвай в добрия изход  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 738
Честито! От все сърце ти желая лека и безпроблемна бременност! Hug

# 28
  • Мнения: 701
Честито,честито,честитоооооооо!Как само ме зарадвааааа! Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 119
Мариетка, честито и от мен. Бъдете здрави и изживейте всички хубави и вълнуващи моменти. Лека и успешна бременност и  Hug Hug Пожелавам на всички да успеят през новата година, а те чудесата рано или късно се случват.

# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Още веднъж ви благодаря, момичета, толкова много ме радват и успокояват вашите думи Hug!

# 31
  • Мнения: 9 990
Честито!  bouquetМного щастие и лека бременност ти желая от сърце!Чак сега ти видях темата Hug

# 32
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Честито, Мариетка! Време беше вече Wink Лека бременност ти желая и здраво бебче на финала! bouquet

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 Grinning Честито!!!! Най-приятната бременност, най-лекото раждане и най-сладкото бебе ти желая!!!   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 309
Страхотно начало на Новата евро година!!! Hug
Мариетка,адашке,много се зарадвах за теб... Hug
Пожелавам ти и аз,като всички останали,лека безпроблемна и изпълнена с трепет и очакване бременност!!! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 5 317
Честито Мариетка.Лека и безпроблемна. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 35 929
Честито!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Малееее че хубаво  newsm68 newsm44 Как ме зарадва и пак настръхнах от радост. И на тебе да пожелая да изживееш най-хубавите моменти и нищо лошо оттук нататък да не ти се случва. Пращаш и ти страха в някое затънтено ъгълче на душата си и му казваш там да стои, да не си показва носа много навън, защото ти ще се радваш, ще бъдеш щастлива и усмихната. Никога повече лошо  Naughty
ЧЕСТИТО МИЛА  newsm51 Много прегръдки и целувки  hug  love001 hug  love001 hug  love001

# 38
  • Мнения: 160
Ех, че хубаво Grinning Честито Мариетка Hug Много хубави емоции, лека бременност и един прекрасен бебок след 9 месеца  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 2 120
Честито Мариетка. Толкова приятно ми стана да чуя, че ще ставаш пак мама. Успех. Hug

# 40
  • Мнения: 83
честито и леко бременеене   bouquet и забрави негативните мисли някъде  Wink

# 41
  • Мнения: 616
Нещо ме накара днес да надникна и тук а то защо било зада прочета една прекрасна новина.
Мариетка много се радвам за теб и от сърце ти желая едан безпроблема бременост  инай прекрасното малко създание накрая. Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито!

Лека и безпроблемна бременнсот!!!

# 43
  • Мнения: 806
Миличка, честито ви сърчице Hug
Пожелавам ти здраво и хубаво бебче накрая и само положителни бременни месеци.
Прегръдки и да се пазиш Hug

# 44
  • Мнения: 1 183
Мариетка, честито!!!!
Наистина днес много хубави новини!
Тъкмо видях темата на Меги, и се сетих, че ти нещо си се покрила и викам, а дано и твоят повод да е това  Hug
Хайде лека и безпроблемна!
Съобщихте ли вече на баткото, а на мъжо как каза? Я разкажи подробности Praynig Peace

# 45
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТООООО, МАРИЕТА Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност  Hug

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! Желая ти безпроблемна бременност и сладко, здраво бебче след някой и друг месец!

# 47
  • Мнения: 514
Лека бременност, Мариетке!
Леки 9 месеца и здраво бебче на финала!   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 202
Честито за радостната вест която е донесъл Дядо Коледа !И Август едно малко съкровище да дойде да те зарадва !

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви, момичета, трогвате ме  bouquet!

# 50
  • София
  • Мнения: 4 272
Мариетка, ГОЛЯМО ЧЕСТИТО и от мен Hug Желая ти леки и изпълнени с положителни емоции месеци до края на бременността и накрая да гушкаш здраво, сладко бебче! А Калоянчо да е най-гордият батко!

# 51
  • Мнения: 1 925
Мнооооооооого се радвам на новината, леле чак и колежките разбраха за теб  Wink
Честито, миличка ! Аз като ти казах, че ще стане скоро, не ми вярваше  Hug Пожелавам ти леко бременеене и много радост да ти донесе бебешока
   bouquet

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Божееее, така ме зарадва! Честито, миличка  bouquet Целувки на гордия батко и много да помага Peace Благодаря ти за пожеланията Hug

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодар ти, мила Heart Eyes!Следващата си ти, да знаеш, сигурна съм Praynig Hug Peace!

# 54
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТО МАРИЕТКА, ЖЕЛАЯ ТИ ЩАСТЛИВА БРЕМЕННОСТ И ПУХКАВО БЕБЧЕ НАКРАЯ  bouquet Joy

Зълва ми е с твоето име и е много добър,сладък и мил човек, какъвто не се съмнявам си и ти и по някакъв начин ми напомняш за нея, тя не живее в БГ и като чета за теб си мисля и за нея тя също прави опити за бебче.Желая ти от сърце всичко най-добро bye

# 55
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Оляяяяяяяяяяяя на това му казвам новина  Hug Hug Hug Hug
Честито Мариетка
Hug  http://i85.photobucket.com/albums/k49/ivalex/marietka.swf тук имам нещо за теб. Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 883
Браво! Честито! Супер! Ама тома е много вълнуващо!!!
Толкова отдавна не съм влизала в този форум... и то вие всички сте забременели!
Което обаче е страхотно!
Много се радвам за теб и ти желая спокойно и безпроблемно да изкараш следващите месеци, много да се радваш на себе си и да получиш сладък и "розов" подарък по график! Hug
Прегръщам те силно!

Общи условия

Активация на акаунт