Ако някой може да разчете резултатите....

  • 7 865
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
просто съм много изплашена....не мога да спя вечер, страх ме е, че ще се събудя по -зле, потя се много, въбоще започва да се превръща живота ми отново в кошмар...преча на себе си, на децата си.. Cry, много, много съм зле психически, рухвам със всеки изминат ден, ето днес бебка има за първи път температура, сигурно аз съм я заразила, но не знам с какво, вече ... Cry

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
забравих да попитам за цитосепт, днес го купих и опитах да го пия но е много ужасен, по колко капки се пие и колко време? Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 4 966
Бубе,наистина е гаден,както и аз съм чела.
Ще ти кажа как го пия аз.
Разтварям капките в 150/200мл сок натурален 100% портокал или грейпфрут.На Пфанер.Казвам и марката и вида сок,защото така не усещам аб солютно никаква промяна във вкуса на напитката.Ама никаква.А стигнах до 15капки ...нищо не се усеща.Веднъж пробвах с друг сок и не успях да изпия и 5 капки.
Пробвай така.
Иначе си има листовка към цитросепта.
Може да започнеш няколко дни по 5 капки,после 8/10...3 пъти на ден.Виж как ще се почувстваш.Аз пия по-дълго време вече защото са ми на лице и бактериалните гадости.
 Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 4 423
много ти благодаря, ще купя утре такъв сок  bouquet Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Бубе,как си?По-добре?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти, че се интересуваш  bouquet
Гърлото ме боли, малко ми е отпаднало Confused, май имам нужда от психологическа помощ Embarassed, нещо не мога да се преборя със страховете си, вече и възможност нямам да обикалям по доктори както преди и това ме съсипва.
Пия цитросепта, с прясно мляко, защото не го усещам така, но не виждам някакво подобрение, температурата ми е все същата - 37.2, лошото е, че започва главоболие, нервната ми система нещо не издържа на тези мисли...много зле съм особено вечер, абе, все едно умирам Rolling Eyes

# 36
МОЯТ СЪВЕТ Е ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ИЗСЛЕДВАШ В ТАЗИ "ЛАБОРАТОРИЯ" КОЯТО ДАВА РЕЗУЛАТИ С ИМЕНА НА ТЕСТОВЕТЕ НЕ НА БЪЛГАРСКИ И БЕЗ РЕФЕРЕНТНИ СТОЙНОСТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
аз помолих веднага за резултата поне на левкоцити и хемоглобин, извадиха ми ги на касова бележса, поне така изглеждаше, след няколко часа излязоха с референтни стойности и както трябва на голям бял лист.
знам че деферинциалното броене ми е правено ръчно, не на апарат, броени са клетки на микроскоп и според лекаря който ги е броил - съм абсолютно здрава, но аз не вярвам.... Cry, как може левкоцити 12, утайка 6? Shocked

# 38
  • Мнения: 4 150
Бубе,zадай си вьпроса.
Искам ли да сьм болна наистина?

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Не, не искам, това ми е най - голямото желание, да не сме болни Cry

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
Моите левкоцити накрая бяха 15,утайка 9.А диференциални стойности в норма.Което беше странно за лекарите.Днес пак пуснах кръв и стерилна урина,и че мен от 5 дни ме стяга гърлото...И от оня ден съм с 37.1.Писна ми.
Та затова знам какво ти е...
Много ми е мъчно,но няма ли начин да се разсейваш и разнообразяваш...да се опиташ д ане мислиш толкова.
Масаж,на кафе с приятел,кино,театър,хубав филм...?Да видиш като се отпуснеш малко-дали ще продължи температурата... Thinking

# 41
  • Мнения: 1 428
Моя случай е аналогичен с твоя Буболина и твоя Исайкова.Така добре ви разбирам,че...И аз минах през какво ли не,през стотици изследвания и лекари и никой нищо не откри.болят ме ставите,имам температура от 37- до 37.2 но само вечер.Левкоцитите ми са винаги около 12,а утайката не повече от 6.Извадиха ми и сливиците ,защото АСТ ми беше 400,но температурата ми не се промени.Само по-лошо стана.Два месеца след като ми махнаха сливиците започнаха да ми се потдуват и лимфните възли по цялото тяло.Вече бях сигурна че нещо става.Хематоложката твърди ,че лимфите са увеличени,защото вече нямам сливици,които да обират микробите и те се разнасят надолу.И аз имах период ,в който мислех че имам някакъв рак.В същото време погребах и двете си баби в рамките на един месец.И двете се разболяха от левкимия и починаха много бързо.Беше кошмар и дано никога не се връща тази година .-2006
Вие кога вдигате температура?Само вечер или и през деня?

# 42
  • Мнения: 581
Момичета откакто ме изписаха вече 13 дни/изписаха ме на 26.12./ правя висока темпр всяка вечер вдигам до 38 градуса. През деня нямам нищо. Ходих на оглед за раната. Всичко енаред. Матката е контрахирана добре. Гледаха ме на видеозон. Правиха ми снимка за плевмония - чиста съм. Гърлото ми е наред. Нямам подути лимфи. Уж всичко е наред, но ПРЦ някакво специално протеиново изследване на кръвта ми е 96, а нормата е 6. Казаха, че правя нещо вътрешно, и сега ще пия антибиотик на сляпо и ако не подейства отивам в болница Sad А бебчо няма да го пуснат с мене там. Ох, дано стане чудо и се оправя.  Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 4 423
: dinka , не се притеснявай Hug, няма така да те вкарат в болница, стискам палци всичко е добре след антибиотика Praynig
Helen-mama , при мен е в късните следобедни часове, уф, не знам вече, дано ни няма нищо Praynig
Исайкова , няма как да се разсейвам Confused, няма кой да гледа бебка, а и нямам желание да се покажа навън, всички тормозя по този начин Confused

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Helen-mama ,и моето AST е толкова.На какво го отдадоха при теб?И на мен искат да вадят сливицте,но още обмислям... newsm78
Динка,а при теб какво допускат...за какво се прави това протеиново изследване..?

Аз вдигам температурата през деня,в повечето случая вечер я смъквам,което е по-странното.

Бубе,при теб всичко може да се дължи на следродилна депресия... Thinking

Момичета,да ви кажа,аз преди 5 месеца ходих на компютърна диагностика.И мога да кажа че всичко е много точно.Излизат ти всички болести,които имаш в момента,и тези към които си предразположен.Тогава незнам защо ,но нне им обърнах никкаво внимание.След месеци наред по лекарите нали ми откриха стафилокока,та тези дни си погледнах листа от този център.Още тогава е излязъл като моментно болестно състояние.даже си е пишело и вида стафилокок.Там ми познаха гастрита ,както и гръбначно изкривяване,което също откриха впоследствие,.,
Притеснява ме че излезе и уреаплазма,а това незнам какво е ,нещо с женските му работи.И ако го изследвам-и то се окаже вярно-значи на този уред може да се разчита повече от на който и да е лакар.
Така че преди да предприемете някакви по-сериозни лечения,най добре да се отиде да се провери.безвредно е и много точно...
То като реклама прозвуча,но ми беше останало единствен вариант.

Общи условия

Активация на акаунт