Какви прахчета смъркате? /споко, темата си е готварска/

  • 2 619
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 540
Сухи супи не използвам,бульони много,много рядко.Обаче купувам "Вълшебен вкус" на Маги,който използвам когато готвя ориз и картофена супа.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 642
Да се ключа и аз. Сухи супи не ползвам от години, дори не си купувам, Вегети и тем подобни също. Преди обаче съм ползвала и съм давала на детето. Смятам, че преди всичко не са вкусни и не са хранителни, в мръсната среда, в която живеем тяхната вреда не е чак толкова голяма. Ако децата ядат зрънчо, чипс или шоколад поглъщат не по-малко консерванти и подобрители, отколкото се съдържат в сухата супа  Thinking.

# 32
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
  Незнам защо, но страшно пресилено ми звучат някой отговори  Rolling Eyes. Аз лично в краен случай ползвам готови супи, но все пак не съм ги изключила съвсем. Обичам да готвя, ама понякога нямам вдъхновение и това е, та една готова супичка спасява положението. Е, едва ли детето ме гледа като ям, пък то гладно да стои, щото майка му направила само купена супа. Ми яде си к'во да правя. Имам предвид 4 годишната ми дъщеря, защото бебето е още малко за супи  Joy.  Иначе пилешки бульони ползвам постоянно. Слагам всякакви зеленчуци и неща, но пък пилешко бульонче не е излишно, особенно ако е постно яденето. Явно много неприродосъобразно готвя, ама честно да си кажа неразбрах, защо се впрягате така  newsm78. Явно нещо ми куца информацията ли к'во ли  Mr. Green. Кое е чак толкова опасното в тия нещица, че категорично отказвате да ги ползвате. Ми честно много по-вредна ми се вижда една вафла отколкото купичка супа овкусена с купен бульонPeace   bouquet Ама всеки си знае нали така.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 19:14 от korneliia_h

Общи условия

Активация на акаунт