От къде и какви чорапогащници за малките девойки?

  • 2 202
  • 32
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От къде и какви купувате? Говоря за нормалните памучни. Искам да купя за Алекс шарени и с ромбоидчета, но никъде не мога да намеря. Вие от къде купувате? И български или турски или от кои сте доволни? Последният път купих два в пакет, български от Метро, голям буклук. Бяха за ръст 104, Алекс е ръст 92, бяха й голями и при първото пране се спраха и се3га даже са й малки. Искам да й купя, хубави, шарени и качествени...кажете къде да ги намеря?

# 1
  • Мнения: 9
Аз купувах на моята дъшеря от Илиянци. Масата се намира съвсем в началото, при централният вход. Имаше голямо разнообразие и с ромбоиди имаше. Но наистина се свиват при прането и трябва да го имаш впредвид. 

# 2
  • Мнения: 1 881
Ами аз навсякъде ги виждам, и малки магазинчета в Младост, и в ХИТ, и в Кауфланд има също, и в по - добре заредените детски магазинчета....Дори едно складче намерих близо до 27 - ма поликлиника.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Около мен добре заредени квартални магазинчета няма  Confused - в Нови Искър съм. За Хит не съм си помисляла. В Илиянци ходих, Ami , точно там, където казваш, продават мъж и жена, познавам ги лично даже, но и двата пъти от ромбовете нямаше, каза даже, че няма и да има, защото няма внос- турски са. Иначе купих един от тях на цветя и е по- качествен от Метровските. Ще видя кога ще мога да се разходя до Хит.

# 4
  • Мнения: 2 936
аз съм доволна от тези на Марикита и Wience  Peace

# 5
аз съм доволна от тези на Марикита и Wience  Peace

И аз съм доволна от тези на Марикита + разни турски. Български чорапогащник не купувам, свиват се и често няма по-големи номера. Имаше едни на Помпея, но не съм мяркала скоро и те бяха хубави.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 936
да...но не са кой знае какво!поръчах от тях и с изпирането се свиха,а и много бързо се захабиха  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 881
Иренка, мисля, че точно ромбове видях днес в едно магазинче до нас. Ако искаш, утре ще проверя и ще ти докладвам, да не те разкарам до ХИТ и точно ромбове да няма newsm78

Ако искаш мога да ти взема и някак ще се уговорим да си ги вземеш:)
Утре ще ти пиша за размери, цветове и цени:)

Освен памучни вече имаме и два като за възрастни, тънички , пак на фигурки, но още е студено за тях:)

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре, провери и ми пиши. Питай за 3 год. взимам й малко по- големки.

И Алекс има два от тези тъничките на фигурки, но на мен ми трябват за сега и те не стават.

# 10
  • Мнения: 3 457
марикита или турски Peace имам 6г. опит  bouquet с турските

# 11
  • София
  • Мнения: 1 457
Небесна, къде точно се намира магазинчето в Младост 1? И аз търся памучни, но напоследък все не уцелвам качествени  Confused

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А въпросните Мариките къде могат да се намерят и приблизителна цена, моля?

# 13
А въпросните Мариките къде могат да се намерят и приблизителна цена, моля?

Аз от сайта им съм поръчвала, не са евтини, 10 - 11 лв., но аз лично предпочитам един, който да става за носене, отколкото три, които не се знае дали ще стават след 1-вото изпиране.
( www.smenzamen.com )

# 14
  • Мнения: 2 936

Аз от сайта им съм поръчвала, не са евтини, 10 - 11 лв., но аз лично предпочитам един, който да става за носене, отколкото три, които не се знае дали ще стават след 1-вото изпиране.


 newsm10  и аз съм на същото мнение!

Общи условия

Активация на акаунт