Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 4 ян. 2007, 17:44 ч.
  • Преглеждания  672  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
Мами, давам втория прием на бронховаксом от 3 януари. Днес, след второто хапче вдигна температура 37,5 - без никакви други признаци на болест. В аптеката ми казаха, че вероятно е от бронховаксома, джипито не си вдига телефона. Моля, посъветвайте ме, да го спра ли, нормална ли е тази температура като реакция, все пак това е нещо като ваксина?

Реклама
# 1
  • Мнения: 157
В момента циркулират толкова различни вируси, че никой не би могъл да ти каже със сигурност дали сте "лепнали" някой от тях или това е странична реакция от "Бронховаксом"-а.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 160
Едва ли е от него. Та той се изписва като съпътстващо лечение при бактериални инфекции и изрично си е посочено, че няма странични ефекти. Аз давам на детето вече 4-та година и всичко си е ОК. Имаше подобна тема преди време, потърси я в задните страници.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт