Отговори
# 75
  • Мнения: 74
Благодая ви мили мами! Заредихте ме с повечко кураж! Hug
 Аз уж не съм страхлива, ама това не е шега работа!! Naughty
Aya ще е супер ако уведомиш близнашките мами, аз пък ще се опитам да се свържа с една февруарка от Русе в големия ден и така..........

# 76
  • Мнения: 78
Здравейте!
И аз от лекари знам че близнаците са доносени в 36-та г.с.,така че rene_rs,не се притеснявай.(Аз родих 36-та в първия ден на 9-тия месец)
И аз все питах и се притеснявах след коя седмица вече няма опастност за тях,и ми казаха че за многоплодна бременност(от 3 на горе) 30 г.с. мине ли всичко е ок,и могат да излизат,при близнаци 32-ра г.с. а при едно 34-та г.с"природата си знаела работата"
ПОЗДРАвИ И ЦЕЛУВКИ ОТ МОЯТА КУКЛА И МЕН НА ВСИЧКИ ВАС  newsm51
Аила, специални целувки и прегръдки,за куклите  newsm06 и теб от мен и Наташа smile3525

# 77
  • Мнения: 17 546
Рене, аз като "стара" майка на близнаци да кажа също...Мойте се родиха на 12.03, термина ми беше на 7.04 единия 2,350/46 см другия 2,600/48 см., спешно секцио заради високо кръвно, и бях като глобус  Mr. Green .  Единия беше седалищно, другия напречно - никакъв шанс да се справят сами. Всичко беше бързо, но спокойно и както трябва, за щастие. Възстановяването ми беше "неприлично" бързо, както каза доктора. Големия ми син се роди нормално  при тегло 4,100 и да ти кажа, сега като знам как е по двата начина, ако можех да избирам и първия път бих избрала секцио... Laughing Нищо страшно мила, честна дума! Пожелавам ти от сърце само хубави неща и спокойно, всичко ще бъде на ред! Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 744
jujes, добре дошла в отбора! Ама твоите и тримата толкова си приличат, че бая се зачудих кой е баткото!  Heart Eyes
Здравей, Либра! Покажи малко снимки на сладката принцеска, че аз имам двама кавалери и оглеждам хоризонта. Wink
Поздрави на всички!

# 79
  • Мнения: 3 336
Здравейте, момичета Hug

Напоследък не ми остава време да пиша, но доктора ни навестява често тези седмици, защото преболедувахме с мишките. Първо аз - грип, после и те по една бактериална инфекция, и тримата имаме още кашлица.

Иначе растат добре, Ели е 9800 и 80,5см, а Ники - 10 700 и 80 см.

Доктора каза, че сме били от едричките, но пък сме компенсирали килцата с ръст Laughing

Друго да ви се похваля - от сдружението ходя на едно обучение, свързано с един конкурс з апроект за малка общност и сме решили ако спечелим конкурса да направим кръгла маса по проблемите на едновременно родените деца - близнаци, тризнаци и т.н. Борбата ще е голяма, защото сме 19 организации и освен това първо трябва да наберем поне 600 лв от малко събитие, което трябва да организираме. Ако изпълним това условие имаме шанс да спечелим парите и да ни удвоят сумата, която сме събрали. Така че този уикенд бях на обучение и след 2 седмици пак.

Идеята за кръглата маса е да си облекчим работата за нещата, които искаме да се включат за едновременно родените деца в законите и най-вече в новия закон за закрила на семейството. Тъй като на обсъждането на закона надали някой ще отдели цял ден за нашите проблеми, при положение, че толкова неща трябва да бъдат включени ooooh! Така че искаме да наблегнем на това и да си подготвим всичко предварително и като отидем там вече да сме измъдрили нещата заедно с институциите и да не губим време в обяснения и най-вече да не останат отново нашите проблеми незабелязани и нерешени за пореден път.

Надявам се, че съм ви зарадвала с новината, сега стискайте палци Praynig

# 80
  • Мнения: 17 546
jujes, добре дошла в отбора! Ама твоите и тримата толкова си приличат, че бая се зачудих кой е баткото!  Heart Eyes
Благодаря за посрещането  Flowers Sunflower !  Малко се двоумях, защото моите момчета са големи, но е толкова хубаво при вас, че ми се прииска да съм една от отбора! Grinning Да, моите деца си приличат и тримата много и според повечето познати приличат на мен и татко им като чуе: Ау, колко приличат на майка си! и казва Да, бе да и аз приличам на нея вече!  Mr. Green Като всеки баща - цупи се, че не казват, че приличат на него!  Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 12 223
  Добре дошла на новата мама   bouquet  bouquet
  На мен пък досега никой почти не ми е казвал на кой приличат. Но ние сме все още малки  Simple Smile
  Днес нещо сме кисели и сега ми се затварят очита така че съм кратка  Wink

# 82
  • Мнения: 1 744
jujes, добре дошла в отбора! Ама твоите и тримата толкова си приличат, че бая се зачудих кой е баткото!  Heart Eyes
Благодаря за посрещането  Flowers Sunflower !  Малко се двоумях, защото моите момчета са големи, но е толкова хубаво при вас, че ми се прииска да съм една от отбора! Grinning Да, моите деца си приличат и тримата много и според повечето познати приличат на мен и татко им като чуе: Ау, колко приличат на майка си! и казва Да, бе да и аз приличам на нея вече!  Mr. Green Като всеки баща - цупи се, че не казват, че приличат на него!  Laughing

И моите - тримата,  много си приличат. Само се чудя малките толкова ли приличат на момичета, че всички питат най-напред дали са момичета, въпреки синята количка и сините дрешки. newsm78

# 83
  • Мнения: 649
Да се включа и аз тук (най-после) Party. Аз съм Деси- на 21г съм. От София- Надежда сме.  Имам 3-ма мъже вкъщи, макар, че са ми като 3 бебета (те двете са, де)newsm62. Но да ги представим: тати се казва Георги и е на 26, а мъниците са Павел и Михаил, родени на 23.02.2006. Вече са по 75см и почти 9кг smile3501. Различават се с 0,5см и 150гр, като Павката е по-едрия.
Ей, скоро ще станеме големи, вече няма да ни наричат "бебета", а е толкова сладко smile3518....
А за твойте сладури, nadiaeuro, за мен не приличат на момичета, но... знаеш ли ги другите хора?

# 84
  • Мнения: 17 546
И моите - тримата,  много си приличат. Само се чудя малките толкова ли приличат на момичета, че всички питат най-напред дали са момичета, въпреки синята количка и сините дрешки. newsm78
nadiaeuro, твойте са толкова сладки, че просто нямам думи!  lovekiss Но бъди спокойна, хич не приличат на момичета а са малки, красиви мъже! Аз пък за да сбъркам околните умирах да ги обличам мойте в розово, лилаво и червено!  Laughing И до днес обичат червени дрехи.

# 85
  • Мнения: 1 744
Деси, добре дошла в отбора! Hug Не съм гледала статистиката скоро, ама мъжкия отбор май вече е доста по-голям. Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 12 223
  Тъкмо мадамите ми ще имат по голям избор  Wink

# 87
  • Мнения: 649
А бях чула някъде (бабешко поверие), че раждането на повече момчета е на война. Вярвате ли в това?

# 88
  • Мнения: 1 744
Днес ставаме на 10 месеца, така че ви черпя с нещо домашно!



А за това поверие и аз съм чувала, но не ми се иска да вярвам!
Tired

# 89
  • Мнения: 1 419
Честито, Надя - да са ви живи и здрави юнаците  Hug

За поверието, и аз съм го чувала, но не смятам, че се раждат повече момчета, а е по-скоро съвпадение Thinking. Около мен пък има доста момиченца  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт