Catherine Arley

  • 3 086
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 602
Някой да е ползвал някакви проукти на тази фирма?Доволен ли е?аз много харесвам лаковете им.Ружът им също ми харесва а днес като излзиах видях на няколко места много тяхни продкти/ спирали, очна линия, сенки и тн../ но имаха само мострите... Мераклийка съм да им пробвам спиралите.. харесах си една 4000 calorie

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Червила и гланцове - отврат!  Sick
Евтинджоските червила винаги миришат гадно и консистенцията им куца.

# 2
  • Мнения: X
Фон дьо тенът е гаден. Доста. Образува много пъпки и черни точки. Naughty

# 3
  • Мнения: 661
Аз имах черни сенки (единични) на тази фирма и  бях много доволна.

# 4
  • :)
  • Мнения: 337
Лаковете за нокти само съм използвала и съм доволна Peace, за друго не мога да коментирам.

# 5
  • Мнения: 619
Аз имах черни сенки (единични) на тази фирма и  бях много доволна.

Да не са случайно тези дето са много лъскави  Simple Smile Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Лаковете за нокти само съм използвала и съм доволна Peace, за друго не мога да коментирам.
И аз съм доволна,както и от гланцовете.

# 7
  • Мнения: 9 865
За цената си лаковете им страхотни. Другите неща не ги коментирам, защото не съм ги ползвала, но за лаковете 100% са много добри.

# 8
  • Мнения: 619
А нещо за тези сенки ,който са с много хубав блясък да ми кажете .Качество,цени ?Струва ли си ?Simple Smile

# 9
  • Мнения: 35 961
А нещо за тези сенки ,който са с много хубав блясък да ми кажете .Качество,цени ?Струва ли си ?Simple Smile

http://cosmetics.forumsplace.com/message841.html

# 10
аз съм доволна от перлите на тази фирма,купих си и гланц седи ми супер,мисля още един цвят да си взема,а искам да ви кажа,че скъпите неща дето си мислите,че са супер само тука са скъпи.тука едни сенки на клиник са 78лв същитит си ги взех от Лондон за 5 паунда-около 15лв

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 779
Любимите ми лакове са на тази марка! Невероятни са! А аз с моите треперещи ръце съм адски взискателна към лаковете попринцип ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 952
Лаковете ги харесвам, добре покриват и не се развалят бързо, имам лакове на тая фирма от 2 години и въобще не се развлачват. Само Ревлон ми бяха карали толкова дълго. Всички останали 2-3 месеца и в боклука отиват.

# 13
  • Мнения: 258
Май само от лаковете им за нокти сме доволни! Peace

# 14
  • Мнения: 174
Пудрата им е страхотна. Опитвала съм се да я сменя, но за мен тази е най-добрата.

Общи условия

Активация на акаунт