Дали съм бременна или е нещо друго?

  • 2 603
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
  Здравейте, момичета! Имам нужда от помощ, не знам какво да си мисля...Вече 9- ти ден имам температура, а не се чувствам болна (не ме боли гърло или глава, или нещо друго), само ми се иска да се гушкам в леглото на топло. Не че в стаята няма включени 2 радиатора и мъжът ми не ходи по къси гащи, но на мен си ми е студенко, а температурата ми не спада под 36,9 и не надвишава 37,5 градуса (през повечето време си стои 37,2 градуса). Гърдите ме наболяват, а тази сутрин като се събуждах ги усетих наедрели и още по- болящи, яйчниците ме болят както като наближи да ми идва. Всъщност наистина ще ми идва на 11-13 януари и болешките са съвсем естествени за мен, но никога не са ми били толкова големи гърдите... и температурата...Пък и от доста по- рано започна всичко. Изпивам по 2 литра на ден вода и пак нямам слюнка...Цикълът ми е 29-30 дневен, последно ми дойде на 14.XII. и не знам дали е възможно да съм забременяла толкова рано (от 28.XII. започна високата температура). Не съм боледувала от 2 години, защото с мъжа ми се храним здравословно и практикуваме уринотерапия, така че, донякъде изключвам да съм болна. Посъветвайте ме нещо, ако е възможно. Ще ви бъда благодарна. Hug    bouquet    Hug

# 1
  • Мнения: 780
направи си тест и после да кажеш какво е станало Peace

# 2
  • Мнения: 8 937
Желая ти от сърце да си бременна, но съветът ми е да не се "навиваш" много, за да не се разочароваш. Мисля, че е още прекалено рано, за да имаш "бременни" признаци, а и за тест е още рано.
Ще трябва просто да чакаш...
Успех все пак!

# 3
Изчакай датата когато трябва да ти дойде и ако го няма м. тичай за тест. Симптомите ти са като за бременност, но може и да е ПМС. Тази температура базална ли е или телесна? Пожелавам ти да си бремемнна  bouquet

# 4
  • Мнения: 176
Не съм си мерила досега базалната температура, но мисля, че ако не съм бременна, следващият път ще започна да я меря.
Благодаря Ви за пожеланията!!! Hug

# 5
  • Мнения: 806
Пожелавам ти от сърце да си бременна, Hug изчакай датитчаката ти и направи тестче Grinning,стискаме палци да е положително. Peace
Успех d.ancheva   bouquet

# 6
  • Мнения: 176
Dime, много ми е хубаво, когато има кой да ме подкрепя! Благодаря ти !!! Благодаря и на другите!!!
След седмица- две ще си покаже дали..или...  Praynig

# 7
  • Мнения: 176
И все пак не се сдържах и си направих тест- изключително бледа втора линийка...Възможно ли е да прозира лентичката отдолу или цветът й се променя в последствие?  newsm78 Използвах Shure check- касетка.

# 8
  • Мнения: 780
ами какво да ти кажа  Mr. Green този тест май е най капризният поне така сам чувала от момичетата тук а щом той е покзал 2 чертичка макар и бледа май май ще трябва да ти честитим ама за всеки случай аз да не дърпам цявола вземи си цъкни още едно тестче утре сутрин че тогава е наи добре с първата урина Praynig а чертичката ще стане по наситена след определено закъснение Hug стискам палци и после да се похвалиш че да честитим много шумно Laughing

# 9
  • Мнения: 2 825
Не може да прозира лентичката Simple Smile Ако има втора чертичка, дори и бледа, това си е бременност Simple Smile Изчакай датата на МЦ и повтори теста, би трябвало да е по-хубава чертичката Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 242
Честито  newsm51. Повтори теста след няколко дни и дано чертичката е още по-дебела. Успех  newsm10 и всичко най-хубаво.

# 11
  • Мнения: 176
Много, много, много Ви благодаря за съветите и подкрепата!!!  Hug Hug Но не знам дали ще се удържа чак след седмица да опитам пак с теста...Така че мисля да опитвам поне през ден, защото бездействието ме обива    ku-ku     ...Знаете как е. И аз се моля да ме сполети щастието   newsm20  pregnant
Пак ще пиша какво е станало!

# 12
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
d.ancheva, надявам се всичко да мине добре, и след закъснението теста да показва все така 2 дебели чертички!!!   bouquet

Но преди закъснение е трудно да се каже, тъй като, ако поразровиш из темите, ще видиш колко нетърпеливи мами са си правили тестове преди закъснение, отчита им +, а после идва М. По ред причини. А ти чакаш чак на 11  newsm78

Дано при теб всичко бъде наред!!!  Praynig

# 13
  • Мнения: 2 019
Пожелавам ти от сърце да си бременна, Hug изчакай датитчаката ти и направи тестче Grinning,стискаме палци да е положително. Peace
Успех d.ancheva   bouquet
Peace

# 14
  • Мнения: 257
 HugСтискам ти палци  fingerscrossed след закъснението да имаш две еднакви вече чертички!

Общи условия

Активация на акаунт