Техники за интимно обезкосмяване - моля споделете!

  • 27 314
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 521
Как го правите?
Аз установих, че получавам раздразнение на кожата след бръснене?
Има ли специални видове пяна за бръснене?

# 1
  • Мнения: 2 211
Лично за мен, коло маската /така ли се пише всъщност/ е най - доброто средство.

# 2
  • Мнения: X
Бръснех се в продължение на дълги години, но преди две седмици отидох на коло маска и няма как да ме накарате да хвана отново бръснача- няма нищо общо! Имам много бяла и чувстителна кожа- лесно се обрива, така че коло - маската много боля и тече кръв, но след 3- тия ден (използвах една специално забъркана пудричка) пъпчиците изчезнаха и всичко беще гладко и чисто. И сега , две седмици след процедурата косъмчетата са наболи толкова, колкото ако не съм се бръснала 3- 4 дни, примерно, но са значително по - редки и тънки. Hug

# 3
  • Мнения: 5 393
Зарежи бръсненето , и отиди на кола маска. Peace
Иначе има женски самобръсначки и пяна за бръснене, ама....абе бръсненето си е гадна работа според мен. Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
От години карам на кола маска, бръсненето не ми се отразява добре Naughty
Но - изненада Simple Smile Миналата седмица си купих епилатор с приставка - бръснеща глава. Това е нещо като електрическа самобръсначка - идеално почиства, без да има опасност да се порежеш. Много яко, засега ще пробвам известно време с тази джаджа, после може пак да се върна към колата, ще видим Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 813
И аз преди се бръснех около 2 години. След това минах на кола маска и нищо не може да ме накара да посегна към бръснача  Peace

# 6
  • Мнения: 463
след 3- тия ден (използвах една специално забъркана пудричка) пъпчиците изчезнаха и всичко беще гладко и чисто.
zizi top, моля те разкрий тайната на тази пудричка - каква е? мерси предварително

# 7
  • Мнения: 1 288
уф, аз засега карам с бръснача. но ще взема да се престраша да отида на кола, щом толкова я хвалите  Thinking
някой може ли да ми каже има ли проблем с колата и секциото. мина доста време, ама ме е страх...

# 8
  • Мнения: X
след 3- тия ден (използвах една специално забъркана пудричка) пъпчиците изчезнаха и всичко беще гладко и чисто.
zizi top, моля те разкрий тайната на тази пудричка - каква е? мерси предварително
1/2 опаковка бебешка пудра
1 опак. топоцин
1 опак. сулфатиацол
1 л. сяра
Объркваш хуубавко(внимавай да не вдишаш, че е гадно). Всичко ще ти излезе около 2, 5- 3 лв.
И след като се епилираш- слагаш; като се измиеш - слагаш, като искаш - слагаш. Така за 2- 3 дни всичко е ОК и спираш да слагаш Laughing

# 9
  • Мнения: 2 229
Аз много се дразня, ходима съм 2 пъти досега на кола маска, и ми излизат много гадни подкожни от които ставам на ранички направо, а те заздравяват напълно за повече от 4 месеца...за какво да ходя така разранена пак като ще стане по лошо. Tired Чудя се да се мажа ли с нещо... newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
Аз действам с епилатора. Peace

# 11
  • Мнения: 463
Чудя се да се мажа ли с нещо... newsm78

и аз така...ползвам за пореден път Тенд Скин с надежда за някакъв ефект, но засега такъв няма, а този продукт ми идва малко скъпичък...
1/2 опаковка бебешка пудра
1 опак. топоцин
1 опак. сулфатиацол
1 л. сяра

затова засега смятам да пробвам тази пудричка. zizi top,  голямо благодарско за рецептата  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 730
Въпросът може да е малко тъп, но все съм се чудила:
какво се визира под "интимно обезкосмяване"?
Само пубисните косми, отстрани около триъгълника, или и тези по самите лабии (ср.усТни Blush).
Щото ако се касае за последната локация, как точно си махате космите с кола маска там без да оврещите София от болка???
Евала, значи Grinning!

# 13
  • Мнения: 2 229
Точно с тия никакъв проблем нямам, а от тези точно на триъгълника ми стават раните, грррр!!  #Cussing out Болката бих я изтърпяла десетократно, само да имаше ефект... Tired

# 14
  • Мнения: 177
Въпросът може да е малко тъп, но все съм се чудила:
какво се визира под "интимно обезкосмяване"?
Само пубисните косми, отстрани около триъгълника, или и тези по самите лабии (ср.усТни Blush).
Щото ако се касае за последната локация, как точно си махате космите с кола маска там без да оврещите София от болка???
Евала, значи Grinning!
За мен интимно обеЗкосмяване оЗначава да се отсранят всички косми, не само около триъгълника, а  и на самите срамни устни. Боли, раЗбира се, но е За кратко. При мен минава беЗ викове   Laughing Дори понякога се обеЗкосмявам сама с коло маска. Но винаги когато имам въЗможност, ходя на коЗметичка. Твърдо съм За коло маската- За мен това е най-ефикасния метод. Честно каЗано от бръсненето получавам повече въЗпаления, отколкото от коло маска. 

Общи условия

Активация на акаунт