Мами в Италия - част 35

  • 11 154
  • 264
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в част 35 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                            sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(...)-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29
Част 30, Част 32 и половина,Част 33,Част34

Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 10:55 от Lennie

# 1
  • Мнения: 5 475
Опааа....да кацна първа! Wink

# 2
x FEIAM

мен ако питаш демокрациата хич не е най-добрият строй, ама за сега нищо по-добро не са измислили. няма да е зле една добра диктатура, ама диктарорът да е пич с малко мозък в главата
за fecondazioneto cгрешиха според мен да правят референдум ... много е ниско средното ниво. Никои не се информира и не му пука за тези неща, докато не му дойде на главата. А и църквата ако помниш каква кампания проведе  ooooh!

# 3
  • Мнения: 5 475
няма да е зле една добра диктатура, ама диктарорът да е пич с малко мозък в главата
за fecondazioneto cгрешиха според мен да правят референдум ... много е ниско средното ниво. Никои не се информира и не му пука за тези неща, докато не му дойде на главата. А и църквата ако помниш каква кампания проведе  ooooh!

  Взе ми думите от устата! Peace

И моя мъж е на мнение ,че е такава каша тук ,че само диктатура ги оправя...

# 4
  • Мнения: 5 475
 Я да ви отдалеча от сериозната дискусия... Wink

На който му се занимава едно тестче

http://testyourself.hit.bg/

(мерси на nana_cool  Wink)

# 5
  • Мнения: 6 167
10х Гери,
Ето и от мен нещо, което може да ви хареса.  Wink
както и тук доста от БГ http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY&ORDER=&a … D=8&offset=60

# 6
  • Мнения: 5 475
 Супер са снимките! Peace

  Tired  за съжаление нищо не можах да гледам от тържеството в Бг... вързали са ни сателита на кондоминиото,но честотата на ТВ България изобщо не са я вкарали.. Twisted Evil

  Ама къде изчезнаха всички? newsm78

# 7
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен!
Преди малко ме събуди телефона, голям сън тези дни  Tired
Утре ще имаме гости, та сега ще измислям какво да се яде. Хайде лек ден на всички!

# 8
  • Мнения: 6 167
Супер са снимките! Peace

  Tired  за съжаление нищо не можах да гледам от тържеството в Бг... вързали са ни сателита на кондоминиото,но честотата на ТВ България изобщо не са я вкарали.. Twisted Evil

  Ама къде изчезнаха всички? newsm78


Гери,
тук съм,  но съм отворила една огромна програма, която май иска само тя да работи и ми забавя или блокира компютъра, ако почвам да превключвам..
аз бг тв не гледам, понякога отварям нетерра за новините.
иначе имаме скай, но гледам само определени предавания, не обичам телевизия.
мъжа ми използва телевизията за фон, странно му е, че аз стоя на 'тихо'.

преди малко направих голяма беля... опитах да принтирам една снимка, но  съм сложила листа наобратно и то като почна да тече върху гланца... почистих, но от едната разсеяност.. Sad

# 9
  • Мнения: 5 475
Случва се... Confused

И при мен скоростта на форума е на охлюв...с тоя интернет връзка...мамма миа...да не говорим,че с ми публикува мненията като минимум на втория опит.. Twisted Evil

аман от Телекома... #2gunfire #Cussing out

# 10
  • Мнения: 1 467
Ние също имаме АДСЛ с Телеком и имаме супер връзка. Нещо ни идва множко обаче сумата и сега ще си сменяме абонамента - ще ни намалят парите и скоростта /не ми пука много за скоростта, не ми е необходима за нещата, които правя с компа./

# 11
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! Какво правите? Май пак е имало минидискусия!
Ама то тая държава в определени отношения е по-"битер" от България! И политическият им живот една картинка...Да не говорим за това, че църквата все се меси и най-трагичното-ОСТАВЯТ я да се меси във всичко, че и Ватикана все се изказва по каквато и да била тема от светския живот. Ами АМАН! То съдби човешки реди и това е трагедията и не виждам тук къде са елементарните човешки права дори да можеш да създадеш деца/ прословутата фекондационе ассистита, да не можеш да си оправиш живота и да чакаш развод с години та и да ръсиш пари по адвокати по елементарни молби за аудиенция дори при взаимно съгласие... Аз бях идеалист в желанието си да стана ит.гражданка, да съм част от народа сред който бях започнала да живея и така да се каже- да Пускам коренчета тук, но май се оказа, че има само практическа изгода в случаите, които даде за пример фейам,  а пък и аз не съм решила да сменям единтичността си и да се наричам вече италианка, а не българка... те и да се скъсаш не те третират по-различно, ни ще те сметнат една от тях. Та.. какво срамно...да се облажим с нещо практическо и да не се жерваме само ние да им работим и раждаме деца...Та като сме избрали да живеем тук да сме като тукашните,Я!
А за гласуването, да, гласувам с ясни убеждения и ме вълнува какво става в страната където живея, струва ми се доста нормално за човек със здрав разум и който е далеч от безличните тукашни някои домакини, де нямат интереси за нищо освен относно дома и парцалчетата и бижутата върху си. Да не говорим, че са ме питали де е България и на какъв език пиша на майка си писма, на италиянски, щото съм била сега в Италия, нали? хихихихихиххи
Ама се бе заговорило и за право на глас и за чужденците де живеят и работят тук, та за това един ден и от ит. гражданство няма да има нужда.

# 12
  • Мнения: 5 475
morgause ,май си пропуснала безбройните ми оплаквания... Tired докато го имахме не се оплаквах...проблема е ,че трети месец чакаме преместване на линията в  същия град... #2gunfire

# 13
  • Мнения: 1 467
morgause ,май си пропуснала безбройните ми оплаквания... Tired докато го имахме не се оплаквах...проблема е ,че трети месец чакаме преместване на линията в  същия град... #2gunfire

Абе я им се обадете, те са забравили:))

# 14
  • Мнения: 1 467
Мен веднъж една жена ме пита дали в Българият живеят 80% черни.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт