12 години

  • 2 910
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Много време мина и до сега небях писала в този фокум  Embarassed. Само искам да споделя с вас , че днес стават 12 години откакто аз загубих моето детенце. Незнам какво точно и как да ви го кажа ,  болката отмина, но спомена остана. Днес съм майка на едно прекрасно момченце и спрях да си задавам въпросите които ме мъчеха през всичките тези години. Аз така и не видях детето си , помня всичко от онази ужасна сутрин, помня и болката и после онази ужасна студена стая където леглата бяха без чаршафи и никой не вляза да види как съм . Помня прозореца и как през този ден завяля сняг. Дали се забравя ... ами аз не съм забравила , но сега гледам на нещата по друг начин. 11 години по късно аз бях отново бременна.
Сега ще споделя с вас за една друга болка , която промени моята гледна точка. Бях бременна в 4 месец когато момченцето на моя колега почина а беше само на 1 годинка.Тогава всички питаха мен как се чувства той , а аз на всички трябваше да обясня че е най- добре никога да не научат какво е да си на негово място.  Бях съсипана незнаех къде да се дяна , моят корем растеше с всеки изминал ден и само мога да предполагам как се е чувствал той.
Сега след всичко което се случи мисля че болката си е болка винаги. Прегръщам си момченцето много го целувам и се моля за всички ангелчета . Heart Eyes
Да не забравя да спомена още едно ангелче родено с моя син
 Михаела 19.05 -  на мама mcheuz Почивай в мир, миличка!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 14:28 от mrancho

# 1
# 2
  • Мнения: 959
Спомена винаги ще си остане,болката също дори и по-малка,но казват "бог взел,бог дал".Радвай се на малкото слънчице,което имаш и го обичай за две Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Благодатя ви момичета .Толкова болка и мъка има в този форум, истории от които дъхът ми спира и си мисля колко нищожна е моята . Незнаех дали да я напиша все пак мина толкова много време , НО ... идва голямото но винаги. Опитвам се да не мисля за това , но понякога ми е много трудно и в тези моменти сълзите сами потичат и болката се връща.

# 4
  • Мнения: 7 110
Мрънчо, нека е светло на душичката на твоето мъниче.  Praynig
Целуни малкия Стефчо - твоят лъч светлина.  Heart Eyes

А според мен твоят колега не е гледал на теб и твоето разтящо тумбаче с нещо , различно от радост, че най-после ти отново ще бъдеш щастлива. Мислил ти е само най-добри неща. Сигурна съм, че по някакъв начин и те отново ще имат шанс. Както се е случило при теб.  Hug

# 5
  • Мнения: 3 166
Все се надявам, че англечетата ни  са добре там,където са сега.Искам да вярвам в това. Вярвам,че мъничкото ти ангелче не страда...
 Опитай да живееш главно с  радостта от това, което имаш сега - мъничък бебо. С теб сме! Hug

А относно колегата ти-мисля, че Рони е права.

# 6
  • Мнения: 502
   Mrancho,много правилно си го казала - времето минава,болката леко намалява,но споменът остава.Аз силно вярвам,че ангелчетата са по-добре там където са,че им е светло и топло.Бог да прости всички малки душички Praynig
   Радвай се на малкото си момченце и му давай цялата си обич,то има голяма нужда от нея.
   А за колегата ти - вярвай ми,не е таил никакви лоши чувства към теб и бебето в корема ти.Може да се е натъжавал,но едновременно стова се е радвал за теб.
   Бъди силна,както си била до сега. Hug  bouquet

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мила, имаш един сладък бонбон, наречен Стефи! Сигурна съм, че и нашето Мише, ако Бог й бе дал този шанс, щеше да е същата такава чаровна сладурана... Но сама си разбрала, че живота е с поне 2 страни. Радвай се всеки миг на малкото си слънчице и нека твоя и нашия ангел бдят над Стефи  Praynig

 Hug  bouquet

# 8
# 9
  • Мнения: 419
Мрънчо,знам че споменът остава завинаги....Но и аз силно се надявам че нашите бебенца са ангелчета,които бдят над нас! PraynigРадвай се на това,с което Господ те е дарил-щастието отново да бъдеш мама на такова прекрасно слънчице! Hug Hug Hug
 newsm51

# 10
  • Мнения: 280
 Hug Hug Hug Прегръщам те силно и целувки на малкия Стефчо   bouquet

# 11
Прегръщам те силно! Знам, че боли. Мен ме боли вече 9 години. И знаеш ли, даже не искам да спре да ме боли. Той порастна в мислите ми. Единствения начин, по който го усещам е болката и за това не искам тя да спре.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 941
Прегръщам те силно! Знам, че боли. Мен ме боли вече 9 години. И знаеш ли, даже не искам да спре да ме боли. Той порастна в мислите ми. Единствения начин, по който го усещам е болката и за това не искам тя да спре.

Кафе, много, ама много си права. Sad

Общи условия

Активация на акаунт