Търся мнение за Колева

  • 840
  • 7
  •   1
Отговори
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте искам да попитам за док. Жана Колева от Тина Киркова.Препоръчват ми я, но аз незнам нищо за нея.По принцип искам да раждам в 2 градска,но вчера ми препоръчаха тази докторка,била много добра и си разбирала от работата.Та мисълта ми е да ми кажете ако знаете нещо за нея да знам има ли смисъл да ходя там newsm78

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз не се познавам лично с Колева, но най-добрата ми приятелка си следи бремеността при нея и пак при нея ражда. През цялото време ми е говорила за нея като за професионалист и, че е много доволна.

p.s. Сега дописвам, след като прочетох мнението на pimpa. Моята приятелка ходеше на частен прием и бе с уговорка за ражденето. Възможно е това да променя отношетието.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 20:30 от diddi

# 2
  • Мнения: 834
Много е внимателна, да, когато не си по ЗК, а си плащаш!
Я пробвай с талон по ЗК - чудо е ooooh!

# 3
  • Мнения: 33
здравейте,аз родих при нея преди два месеца. тя следи бременноста ми и след това я избрах за раждането. определено съм много доволна от отношението и професионализма на д-р Колева.

# 4
Здравейте, моя много близка си следи бременността при Жана Колева и ражда при нея. Тя е шефката на патологията в Тина Киркова нали за нея става дума? Това момиче за което ви разказвам е супер доволна от нея и я хвали много, но си плащаше за всичко в частния й кабинет.
А освен това моя позната работеше в екипа на тази докторка и също доста я хвали въпреки ,че вече не работи с нея и пряко няма интерес да го прави. Аз досега ходих при Георгиев от Шейново също много добър, но мислех да посетя и тази докторка при толкова хвалби.Имам си разни проблеми и преди да правя опити за бебе търсех и второ мнение, но тук случайно прочетох ,че от въпросната докторка има и недоволни. Лошото е че тези момичета който я отхвърлят не обясняват подробности та затова още се чудя. Ще следя темата ::

# 5
  • Мнения: 38
Раждала съм при нея, бях на ЖК в частния и кабинет. Незнам дали ако си по ЗК не ти обръща внимание, възможно е, но е абсолютен професионалист. Казвам това, защото ако не беше тя, незнам как щеше да завърши раждането ми при големите " професионалисти" от Тина Киркова.

# 6
  • Мнения: 357
Аз мога да кажа само хубави работи за нея. Не ми е следила бременността тя, избрах я от тук по препоръки на други момичета. В 7 месец отидох в частния й кабинет , за да я питам дали ще се съгласи да раждам при нея. Много се бях притеснила, че отивам късно и няма  да ме огрее. Но според нея даже рано съм отивала, да и се обадя когато вляза в девети месец. Каза ми до тогава да си ходя , където съм по ЗК , за да не плащам излишно. В началото на девети пак отидох , носех парите /550/ лева, прегледаме и ме записа в тефтера. Не бързаше със секциото, което страшно ме изненада, каза да изчакаме термина  и тогава , понеже бебето не е едро и не било редно . Тоест явно не я притеснява факта ,че може да и се обадиш по никое време спешно. Операцията мина идеално, белегът още тогава беше една тънка резка , както казва гинеколожката, при която ходя сега - Перфектен шев.


п.с. Виждам , че вече има резултат налице  Laughing и малко съм закъсняла с отговора, но няма да го трия , може на някой друг да е полезен.

# 7
  • Мнения: 38
Здравейте, някой може ли да ми даде актуални тел. на д-р Колева в частния и кабинет или другаде.

Общи условия

Активация на акаунт