Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Имам куче и вече се чудя как да спася гарнитурата, защото постоянно се качва и я зацапва, оставя и косми и вече не знам как да се справя. Купих си от калъфите, но с тях е по неудобно, защото са на ластици и в набора се набиват косми, които и след пране не мога да махна. Пък и не ми се струва красиво с тези калъфи. Лошото е, че модела (тип мида) и тапицерията (промазка) не позволяват да се покрива с обикновени покривала. Още на втория ден кучето издра дамаската и сега има следи от нокти. Няма как кучето да спи в отделна стая или в коридора и затова моля да не ми предлагате такъв вариант, освен това опитах да пръскам гарнитурата с всевъзможни препарати, които отблъскват домашни любимци, но не действат. Остава ми решението с ново покривало и събирам идеи.
Цитирай

Сега ми дойде на ума (незнам дали ще стане де) , но съм виждала от тези лепките дето ги има по джобове на якета, ако се сещаш, да се пришие на гарнитурата отзад и на покривалото.Така можеш да си избереш подходящо покривало.А лепки можеш да си купиш от някой магазин за копчета.
    Успех   bouquet
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Не може ли да го отучите да се качва на гарнитурата, или е голямо вече за нови навици?  newsm78

Обикновено кучетата са по-недоверчиви към новите предмети у дома, и в началото ги наблюдават по-отдалеч. Ако не сте изпуснали момента да му забраните (не знам от колко време я имате), може да го отучите да се качва отгоре й. Но зависи, от кучето, от характера и навиците му...  newsm78

Според мен от калъфи много полза няма да има заради формата на дивана. Май претапицирането ще бъде следващ етап, след като дамаската се скапе прекалено Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.