Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stara Zagora, Bulgaria

Ето ме отново мен с моите хранителни въпроси  Embarassed 35 и имам нужда отново от вашето мнение Peace
Моята принцеса в момента е на Милумил 3 а искам вече да и сменя АМ с това на НЕСТЛЕ защото от едно известно време нещо не си го изпива всичкото преди лягане а и съм чувала доста положителни отзиви за НЕСТЛЕ....та въпросът ми е как да процедирам сега с даването на новото мляко  newsm78...трябва ли да захранвам от него или направо и давам дозата която си пие и да го изпива newsm78
Ще ви бъда за пореден път благодарна ако ми споделите как сте постъпили вие  bouquet
Цитирай

Варна

дай направо дозата, вече са големи и няма мн. значение марката ад
Цитирай

София

Спокойно може да дадеш цяла доза Нестле  Peace
Цитирай

Някъде на път....

Давай цяла доза Нестле спокойно.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Благодаря ви много момичета   bouquet
Цитирай

София, Гео Милев

Няма проблем да дадеш направо цяла доза. Ние така минахме от Аптамил 3 на Нестле - то. Като свърши Аптамила, на другата вечер направих Нестле.
Цитирай

аз не съм доволна от Нестле-джуниър  Naughty
много е воднисто!
по-принцип купувам Хип-3,а когато го няма в този магазин от който пазарувам взимам Аптамил-3
Цитирай

София

И Боби го възприе много добре-дадох цялата доза .
Цитирай

Бургас

И Боби го възприе много добре-дадох цялата доза .
Peace
Цитирай

Ние също сме на Милумил 3 и когато ходим на почивка не вземам мляко,а купувам друго,понеже там където ходим,го няма...в смисъл не го захранвам,а от раз му давам!
Пробвай с Плазмон,също е много добро Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Ние също сме на Милумил 3 и когато ходим на почивка не вземам мляко,а купувам друго,понеже там където ходим,го няма...в смисъл не го захранвам,а от раз му давам!
Пробвай с Плазмон,също е много добро Peace
Сега чувам от теб че има такова мляко  ooooh!...не знаех че има а и в нашия град не съм виждала....какво представлява
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.