От MILUMIL 3 на NESTLE JUNIOR

  • 694
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Ето ме отново мен с моите хранителни въпроси  Embarassed Joy и имам нужда отново от вашето мнение Peace
Моята принцеса в момента е на Милумил 3 а искам вече да и сменя АМ с това на НЕСТЛЕ защото от едно известно време нещо не си го изпива всичкото преди лягане а и съм чувала доста положителни отзиви за НЕСТЛЕ....та въпросът ми е как да процедирам сега с даването на новото мляко  newsm78...трябва ли да захранвам от него или направо и давам дозата която си пие и да го изпива newsm78
Ще ви бъда за пореден път благодарна ако ми споделите как сте постъпили вие  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 564
дай направо дозата, вече са големи и няма мн. значение марката ад

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Спокойно може да дадеш цяла доза Нестле  Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай цяла доза Нестле спокойно.

# 4
  • Мнения: 1 186
Благодаря ви много момичета   bouquet

# 5
  • Мнения: 832
Няма проблем да дадеш направо цяла доза. Ние така минахме от Аптамил 3 на Нестле - то. Като свърши Аптамила, на другата вечер направих Нестле.

# 6
  • Мнения: 2 936
аз не съм доволна от Нестле-джуниър  Naughty
много е воднисто!
по-принцип купувам Хип-3,а когато го няма в този магазин от който пазарувам взимам Аптамил-3

# 7
  • Мнения: 2 897
И Боби го възприе много добре-дадох цялата доза .

# 8
  • Мнения: 227
И Боби го възприе много добре-дадох цялата доза .
Peace

# 9
  • Мнения: 2 309
Ние също сме на Милумил 3 и когато ходим на почивка не вземам мляко,а купувам друго,понеже там където ходим,го няма...в смисъл не го захранвам,а от раз му давам!
Пробвай с Плазмон,също е много добро Peace

# 10
  • Мнения: 1 186
Ние също сме на Милумил 3 и когато ходим на почивка не вземам мляко,а купувам друго,понеже там където ходим,го няма...в смисъл не го захранвам,а от раз му давам!
Пробвай с Плазмон,също е много добро Peace
Сега чувам от теб че има такова мляко  ooooh!...не знаех че има а и в нашия град не съм виждала....какво представлява

Общи условия

Активация на акаунт