Една човъркаща нервите и мислите тема

  • 3 072
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Не знам дали темата е точно за тук или за дом и семейство, модовете да решат Peace

мисълта ми е следната:

Всичко живо що са приятели или познати около нас в таки загубена провинция - чужбина са се юрнали или да са бремени или да раждат! лошо няма, много се радвам за тях.
Обаче моят хубустник си е навил на пръста и ние да почваме за второ дете Shocked

Имаме си вече едно слънчице, приятелите са и те с по едно дете около възрастта на нашето, но аз чисто и просто НЕ съм готова за още едно в момента.
Прекалено съм изтормозена, уморена, колеж, работа, няма работа, пари, ипотеки......както навсякъде по света общо взето.

Но определено НЕ искам второ дете сега. Тоест искам-но някоя друга да бременее вместо мен, ражда, става по нощите, не спи, раздразнена е...... Mr. Greenшъ взема някоя мама под наем, а мъжо шъ го изкарам турчин Joy

Я, кажете-натискат ли ви половинките за още деца или вие сте тарторките за взимането на  това изключително важно решение Rolling Eyes

# 1
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз лично съм готова за още едно дете още сега, но всичко зависи и от бременноста и от самото дете. Дотук не съм имала кой знае какви безсънни нощи или проблеми а и мъжът ми ми е голяма подкрепа. Но пък от друга страна нашето детенце е на 4 месеца, а знам че занапред става по-сложно. Освен това аз ходя на работа и си имам бавачка през деня, което улеснява нещата защото като се прибера не съм изнервена и т.н.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се е натискал, аз бях инициаторът. Както го описваш аз и трето ще поискам- само аз да не бременея, че е много зор Tired

# 3
  • Мнения: 17 407
Да, натискаше ме откак детето стана на годинка. Не се съгласих веднага, аз си реших кога. И въпреки това не бях съвсем готова, имах си друг план в главата. В крайна сметка реших, че ако го следвам, може би ще си останем с едно дете.

# 4
  • Мнения: 3 394
мъжът ми много ми помага, но АЗ не съм готова-много нерви изхабих и ме е шубе. А и Стела не беше кротко и спящо бебе-тя е сега си е малък въртел, мрънкащ, цупещ се и прочие сладур, да ми е жива и здрава Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 320
Ние винаги сме искали 2 дечица, но мъжът ми даде свободата да реша кога точно да действаме за второ (той беше готов във всеки един момент). Е, аз лятото реших, той веднага беше на линия и така до сега. Опитите продължават.

# 6
  • Мнения: 17 407
Арвен, изобщо няма гаранция, че второто ви дете ще е като първото. СПоред мен ти трябва още малко време да се решиш Peace

# 7
  • Мнения: 3 367
аз искам още едно дете ей сега ако може,ще си бременея,няма грижа..и с 2те досега аз натисках..за мен човек никога не е "готов" да тежи 500 кила,да не спи,да му реват на главата и пр.но колкото по-остаряваме-по-трудно става,затова и се юркам аз..

засега съпругът ми не дава дума да се издума за 3то

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами започваме бавно и полека да се навиваме за второ........ newsm78

# 9
  • Мнения: 539
половинката ме натисна. Иначе аз абсурд да се навия за второ толкова скоро. Но някак си като го гледаш той колко е убеден и сигурен и на тебе ти идва куража. Ама после... всичко ти си го отнасяш. Той само ме подкрепя морално и не забравя да ме потупа по рамото, че съм герой. Да ама "героя" вече взе да изпушва Tired  

# 10
  • Мнения: 4 451
Аз бях инициаторката и за двете ни дечица Mr. Green Като гледам, пак аз ще съм и за третото.
Наистина, ако седнеш да чакаш да дойде подходящия момент за това, такъв просто няма. Човек винаги си има някакви грижи точно в този момент и... И не ти е трудно само на теб с малкото човече, те всичките са едни ревящи, неспящи, мрънкащи, тръшкащи се... Но ще видиш колко по-пълноценен ще е животът ти с още едно сладурче. Peace Все пак ти си решаваш. Hug

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първото стана без да ни пита, за второто голямо мрънкане му измрънках докато го навия и го навих най-после. Сега даже си мисля и за трето, но още само си мисля...

# 12
  • Мнения: 4 451
Lilqna, и аз искам трето, ама дали ще ме огрее... newsm78

# 13
  • Мнения: 5 140
Човекът който би искал това ще съм аз, аз ще натискам за второ, аз трябва да взема решението, той само ще го направи. Mr. Green
Не ми дава зор сигурно, защото е едно дете и не се замисля, аджаба Ния ще бъде ли сама или ще има брат или сестра.
Аз мисля, че още не ми е дошло времето за второ, а по принцип искам.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Взаимно се навихме  Grinning Просто не искаме да оставаме с едно дете, а годините текат... Работим по въпроса вече няколко месеца. Дано стане по- скоро  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт