Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

софия

За зеленчуците е ясно- направо са фрашкани с нитрати, но при купените пюрета, които уж минават хиляди проверки, намалено ли е значително количеството на нитратите?
Много ме вълнува този въпрос Thinking
Цитирай

UK, Harlow/София

Миналата година бяха засякли голяма партида с нитрати на пюретата "Ам-ам".Случаят нашумя много, но пюретата ги изтеглиха от магазините.За вносните пюрета по-бих била склонна да вярвам, че са минали под пълен контрол.
Цитирай

Мисля, че най-голям шанс за намалено съдържание на вредни в-ва имат пюретата Хип.
Цитирай

За вносните пюрета по-бих била склонна да вярвам, че са минали под пълен контрол.
и аз така  Peace
Цитирай

София, Гео Милев

Миналата година бяха засякли голяма партида с нитрати на пюретата "Ам-ам".Случаят нашумя много, но пюретата ги изтеглиха от магазините.За вносните пюрета по-бих била склонна да вярвам, че са минали под пълен контрол.

Абе то и нашите на са лоши, ама като не можеш да си сигурен. И аз съм склонна да вярвам, че вносните минават под по - строг контрол.
Цитирай

София

естествено, че имат. За съжаление имат всичко, което и домашните, само че вредното в повече, а полезното в по-малки количества  Confused

И ме е много яд, че моя звяр предпочита купеното  Sick Та чак ми е обидно ..  Confused Crossing Arms
Цитирай

София

За купените-не знам. Моето дете ядеше само домашни пюрета.
Предполагам, че си видяла вече тази закована тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103106.0. Може да ти е от полза, ако решиш да правиш пюретата сама.
Цитирай

софия

Да, прочетох я. И научих доста. Точно от тази статия се провокира моя въпрос.
Освен това два пъти съм имала нитратно натравяне и е меко казано smile3511 ужасно. Та от тогава ме притеснява тази тема. А сега и покраи бебка- честно казано ме е страх.
Цитирай

Старата столица

За купените-не знам. Моето дете ядеше само домашни пюрета.

И моето.
Цитирай

плевен

Българските със сигурност имат  Blush
Цитирай

София

Защо си толкова сигурна?
Цитирай

Някъде на път....

Българските със сигурност имат  Blush
А откъде си толкова сигурна?
Цитирай

Пловдив

Въобще не можеш да си сигурна какво точно има в пюретата, за съжаление. Ето, дори и в бебеши храни са намирани нитрати, кости и подобни, уж контрол имало, хм.. Вярно понякога гръмва някоя фирма и изтегля продукцията, но докато това стане, колко деца са ги яли  Tired
Цитирай

софия

Права си, ама мойта маймунка домашните направо ги плюе и реве. Tired
Иначе така и така съм си вкъщи- не ми пречи да и правя, ама... като не ги яде...
Цитирай

София

И мойто не иска домашни  Whistling А аз с такъв мерак му ги готвя, чак си пея, докато режа заленчуците или пасирам. А той само като ги помирише и  Sick Е пък аз повече няма да му готвя!   Twisted Evil Всеки път се заричам ... Ама пусто, влече ме   chef Някой ден ще ги прояде, няма къде да иде  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора