Спешно - Проблем с MP4

  • 605
  • 5
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Подариха ми за Коледа МП4, обаче имам някакъв проблем и нз къде е точно проблема. Качих си на него няколко песни, примерно 20, като се опитах да кажа 21вата обаче, ми дава грешка, не може да създаде файла. Това пише. После пак опитах, от друг компютър, качи три песни, другите не иска. В един и същ формат са, а място наистина има, има 30на песни най обикновени на 512 мб място. Едва ли на някого му се е случвало да си има подобни проблеми, но не мога да разбера аз ли нещо не правя като хората или какво. Рестартирах го, не ще и това е. И снимки не ще, нищо. На сестра ми няма такъв проблем, а е същия.

# 1
  • Мнения: 391
Ми питай сестра си.

# 2
  • Мнения: 2 180
Да не би самите песни да са скофтени и да не могат да се качат....де да знам. Ако са били компресирани преди това и да има някакъв проблем.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мне, песните са дърпани от едно и също място и просто едни стават, а други не... А сестра ми не знае, и двата са чисто нови.

# 4
  • Мнения: 6 892
Опитвам се, но не мога да се сетя за никаква възможна причина наистина. Има ли софтуер или направо ги качваш песните? Ако е със софтуер може нещо там да има, но иначе не знам. Или питай някой, който е по-компетентен или виж от къде е купен и отивай там.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма софтуер, има само за да правя mpg формат в avi, защото поддържа него...

Общи условия

Активация на акаунт