Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

...или по-точно казано " широки ли ви са пръстите "? Никога не съм умеела да пестя. Сметка също не умея да си правя, поради тази причина домашните финансови задължения съм ги връчила на силната половина. Харча доволно. Парите са точно за тази цел-да доставят удоволствие. Вие?
Цитирай

София

Горе-долу като теб,Каси Mr. Green
Цитирай

Ама е хубаво нали...Едно такова драго ми е да изляза, да си взема заплатата и да се върна с един железен лев в джоба Mr. Green
Цитирай

Голяма прахосница съм, никога не ми стигат парите, все има за какво да ги изхарча. ooooh! TiredДобре, че мъжа ми е разумен, а и работлив. Love
Цитирай

Ало, модератора Сопранов не мълчи ами ни нахокай по мъжки за разсипчничеството Laughing
Цитирай

близо до Витоша

ами,от вътре ме яде и ми вика"похарчи ги,похарчи ги" Confused
Цитирай

Тц. Не харча току така. Спестовница съм... Naughty
Цитирай

Варна

Напоследък даже няма какво да ми изтече между пръстите  Confused
Цитирай

Никога не съм могла да спестявам, особено пък от ежедневни разходи. Когато ми се е случвало да съм във финансова дупка, направо място не мога да си намеря, докато не се сдобия с нови пари за харчене  Very Happy  
Цитирай

София

Едно такова драго ми е да изляза, да си взема заплатата и да се върна с един железен лев в джоба Mr. Green

Е, чак до такива изстъпления не стигам... Mr. Green Всъщност, и аз си харча цялата заплата за себе си, но я карам по-плавно...Задържам удоволствието от кулминацията, колкото се може по-дълго и тогава свършвам... Mr. Green
Цитирай

Задържам удоволствието от кулминацията
На това не му ли се викаше задържане на еякулацията Mr. Green...финансовата де Laughing
Цитирай

sofia

Определено са ми широки пръстите.
К'вото имам в джоба гледам да го изхарча.
Не обичам стиснати хора (не обиждам никого).
Цитирай

Варна

Да  Tired Никога не знам колко пари имам в себе си. Често заради това незнание се оказва, че съм излязла без пари, но пък се случва да ме спасят някакви забравени по джобовете.
Лошото е, че мъжа ми е по-зле и от мен  Mr. Green
Цитирай

там нейде .............

отивам до магазина за един хляб и мляко - а се връщам две-три чанти в ръцете и с поне 15-20 по-малко  Crazy
Мъжът ми казва , че ако не оставя 10-20 лева в магазина , значи не съм аз. Mr. Green
Цитирай

отивам до магазина за един хляб и мляко - а се връщам две-три чанти в ръцете и с поне 15-20 по-малко  Crazy
Мъжът ми казва , че ако не оставя 10-20 лева в магазина , значи не съм аз. Mr. Green
същата работа съм Mr. Green,ама нека ИМА ..............че иначе  Whistling Whistling
Основавам клуб на прахосника 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора